• 
Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза вітрів:

Міні-пивоварні, пивзаводи, пивзаводи стали популярним видом бізнесу. Оскільки зросла конкуренція, кінцевий споживач пред'являє більш високі вимоги до якості виробленого пива. А відмінне пиво, можна зробити тільки на якісному обладнанні.
 
Ми пропонуємо обладнання для пивоваріння, вироблене за перевіреною традиційної конструкції з нержавіючої сталі і міді німецького виробництва. Всі матеріали сертифіковані і придатні для застосування в харчовій промисловості. На наші пивоварні ми надаємо гарантію, а також виконуємо налагодження пивоварного обладнання та післягарантійне обслуговування пивзаводів і мініпивзаводів.
 
Наші фахівці мають багаторічний досвід в комплектації мініпівоварен і запуску пивзаводів. Вони пройшли навчання і стажування в Німеччині. Тому при виготовленні мініпивзаводів використовується досвід кращих німецьких виробництв. Ми нічим не поступаємося німецьким виробникам оскільки виготовляємо пивоварні з німецького металу і європейського обладнання.
 
Якщо Ви вирішили організувати свій власний пивоварний бізнес або купити пивоварний завод, Міні-пивзаводи, міні-пивоварні, встановити на своєму підприємстві пивоварний завод, мініпивзаводів або міні пивоварню? ТМ "Роза вітрів" виробляє, постачає, монтує і навчає пивоварному майстерності. Ви зможете варити на нашому пивоварному обладнання справжнє живе пиво.
 
Чи любите ви пиво? Цей хороший напій був відомим ще давним-давно і до сьогодні залишається поширеним у багатьох країнах світу. Його видів нараховують досить багато і кожен з них є по-своєму смачним і унікальним. Цей напій подобається не тільки чоловікам, але і жінкам. Його добре пити в жарку погоду, адже він відмінно освіжає, в компанії друзів, на вечірці або за переглядом будь-яких спортивних змаганням. У світі навіть влаштовують змагання з випивання пива.
 
Зазвичай будь-яке пиво можна купити в будь-якому магазині. Звичайно, пиво з пляшок може бути теж смачним, якщо він постоїть до цього в холодильнику. Але більш смачним він буде тоді, коли ви його вип'єте безпосередньо після розливу і приготування, як це може бути з будь-яким іншим коктейлем. Для цього можна відвідати пивоварню і покуштувати бочкове пиво. Справжні любителі цього напою іноді бажають мати свою власну пивоварню. Ми з'ясуємо, де можна придбати таку унікальну точку виготовлення і продажу крафтового пива.
 
Пиво - це один з широко популярних напоїв у всьому світі. Особливо він популярний серед чоловіків. Жоден чемпіонат або важлива подія не обходиться без нього. Всі спортивні бари та заклади наповнені відвідувачами, які дивляться по телевізору чемпіонат і насолоджуються улюбленим напоєм. Залежно від марки або ж виду визначається і ціна. Чи мрієте ви мати купити пивоварню, де можна буде продовать своє пиво і непогано заробляти? Ця мрія може стати реальністю, якщо знати де її можна орендувати або купити.
 
Відома група компаній "Роза вітрів" допоможе вам вирішити це питання. Тут ви зможете придбати власну пивоварню за доступною ціною. Крім того, ви зможете купити все необхідне для цього обладнання, яке доставляється з гарантією на місце. Ви можете створити свій унікальний рецепт пива, але при цьому не варто його розголошувати, адже це тільки ваш секрет. Він допоможе вам розвивати малий бізнес і буде "родзинкою" в вашому закладі. Важливо пам'ятати що для виготовлення хорошого пива потрібно і відповідні продукти. Крафтового пиво - це новий напрямок пивоваріння, яке стало відомим ще в минулому столітті в США і до сьогодні залишається широко відомим серед покупців.

 

КОМПЛЕКТ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПИВОВАРІННЯ:

 

Аналог Braumeister

200л. - 3 550 $, 500л. - 5550$

 

На 200 л. за варку

вiд 18 700$

 

На 300 л. за варку

за 22 980$

 

На 500 л. за варку

вiд 34 380$

 

На 1000 л. за варку

вiд 44 050$

На 2000 л. за варку

вiд 56 295$

 

ВАРИЛЬНІ ПОРЯДКИ ЗА ОБ'ЄМУ ОДНОГО ВАРIННЯ:

 

Аналог Braumaster

200л. - 3 550 $, 500л. - 5550$

на 200 літрів

7 560 $

   

на 300 літрів

9 090 $

на 500 літрів

13 230 $

   

на 1000 літрів

17 640 $

на 2000 літрів

23 130 $

 

ІНШІ АГРЕГАТИ ДЛЯ ПИВОВАРНІ:

 

Вирпул ЦКТ Бак гарячої води
     
Бак холодної води Табірний танк Форфас
     
Охладітель CIP мийка Холодильна станція

 

Чим відрізняються міні пивоварні «Троянди вітрів»:

 

♦ Ми використовуємо тільки харчову нержавіючу сталь європейського виробництва.


♦ Висока якість зварювальних шва, що досягається завдяки зварюванні на верстатах з ЧПУ.


♦ Ідеальна полірування внутрішніх поверхонь ємностей.


♦ Монтаж обладнання "під ключ".


♦ Гарантія 100%, що Ваше обладнання буде працювати коректно і відразу.


♦ Індивідуальні варіанти оплати за Вашими побажаннями.


Група компаній «Роза Вітрів» запустила виробництво власного пивоварного обладнання. Ми підходимо до нашої роботи відповідально, і розробляємо індивідуальні проекти будь-якого обладнання за бажанням замовника.


Характерною особливістю роботи нашої компанії є те, що замовнику надається можливість контролювати технологічний процес, бути присутнім на виробництві, вносити свої корективи щодо якості на кожному етапі виконання замовлення.

 

Переваги міні-пивоварні: 

 

♦ компактні габарити, що дозволяють помістити її в невеликому приміщенні.


♦ простота установки, налагодження та використання.


♦ можливість безпроблемного підключення до централізованих мереж енерго- і водопостачання.


♦ гарантійне і післягарантійне обслуговування апаратури.


♦ оптимальне співвідношення ціни і якості.Мініпивоварня в пабах і ресторанних комплексах розміщується на видному місці і є не тільки засобом виробництва якісного пива, але і прикрасою закладу, його візитною карткою, створює атмосферу природності, натуральності та природного якості.


Тому замовники хочуть бачити якісне виконання кожного елемента своєї майбутньої пивоварні, ідеальне поєднання представницьких матеріалів, основними з яких традиційно є нержавіюча сталь і мідь.


Якісне виконання пивоварного обладнання вселяє відвідувачеві закладу відчуття свіжості і натуральності споживаного продукту.


Пивоварні заводи, які ми виробляємо і монтуємо, включають повний комплекс необхідного обладнання. Вам немає необхідності докуповувати якісь комплектуючі. Ми також проводимо налагодження всього необхідного обладнання, гарантійне і післягарантійне обслуговування.


На нашому пивоварному обладнанні передбачається варення пива за класичною технологією, з класичного натуральної сировини (хміль, солод, дріжджі і вода).


Для виробництва пивоварного обладнання компанія використовує нержавіючу сталь марки AISI 304 німецького концерну ThyssenKrupp AG. Також внутрішні ємності можуть бути виготовлені з кислотостійкої нержавіючої сталі AISI 316L.


AISI 316 L - марка сталі, що представляє собою марку AISI 304, поліпшену за рахунок додавання 2.5% молібдену. Завдяки молібдену сталь цієї марки особливо стійка до корозії, високих температур і агресивних середовищ. Все обладнання для пивоварного комплексу (електромотори, насоси та ін.) Виключно європейського виробництва.


На Ваше замовлення ми розробимо проект майбутньої пивоварні, допоможемо з дизайном, підберемо все необхідне обладнання відповідно до Ваших технічним завданням.