• 
Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза вітрів:

Група Компаній «Роза вітрів» пропонує твердопаливні котли, які споживають всі види твердого палива. 
 
 
У більшості регіонів України неважко придбати дрова, вугілля, торф, брикети, пелети і відходи деревообробки. У зв'язку з цим твердопаливні котли тривалого горіння, в яких тривалість горіння однієї закладки палива досягає 2 - 5 діб, виявляються найбільш ефективним і комфортним обладнанням для опалення, гарячого водопостачання, а також подачі та забезпечення теплоносієм технологічного процесу у виробничих потребах. 
 
Конструктивно опалювальний твердопаливний котел мало чим відрізняється від своїх попередників: та ж топка, в якій згорає паливо, і теплообмінник, де виробляється нагрівання теплоносія, що підтримує необхідну температуру системи опалення. Тим не менш, сучасні опалювальні твердопаливні котли, що випускаються зарубіжними і вітчизняними виробниками, володіють значними можливостями в частині матеріалів, з яких вони виготовлені, використання різних видів палива, способів його згорання і ін Крім іншого сучасні твердопаливні котли укомплектовані контрольним устаткуванням, засобами управління і безпеки, які відчутно спрощують експлуатацію досить складного обладнання. 
 
 
У відповідності з характеристиками, технологіями, властивостями, якими володіють твердопаливні котли, вони розрізняються за різними параметрами, один з них - це вид палива. Так котли бувають: 
 
дров'яні; 
 
вугільні; 
 
на торф'яних брикетах; 
 
на пеллетах - гранулах з спресованих відходів деревообробних виробництв, сільськогосподарських підприємств; 
 
універсальні (всеїдні), тобто споживають всі види твердого палива; 
 
комбіновані, що працюють не тільки на твердому, але й на інших видах палива. 
 
 
 
Експлуатаційні та техніко-економічні показники твердопаливних котлів вельми високі. Крім надійності, невибагливості, простоти обслуговування і ремонту, економічності, ці агрегати мають і інші переваги: 
 
 
у більшості випадків працездатність багатьох видів твердопаливних котлів не залежить від електропостачання, газопроводу; 
 
можливість використання доступного і недорогого палива; 
 
можливість установки котла без узгоджень з гос.службе; 
 
довгий ряд вибору котлів різної потужності від 10 до 5000 кВт; 
 
високий ККД, що досягає 85%, а у окремих моделей котлів на пеллетах ККД становить 93%. 
 
 
 
Завдяки таким властивостям твердопаливні котли на дровах, вугіллі або пеллетах виявляються одними з найбільш затребуваних зразків обладнання для закритих систем опалення. 
 
 
Група Компаній «Роза вітрів» є компанією «повного циклу», тобто все обладнання ми виробляємо самі. Відповідно в нашій особі ви отримуєте установку котлів з усім супровідним обладнанням «під ключ», пуско-налагоджувальні роботи, а також подальше обслуговування і, якщо бажаєте, забезпечення паливними матеріалом на сезон.