Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

 

Апарат для орбітального зварювання труб.

 

Orbimatic Orbimat 160 C
Джерела струму Orbimatic Orbimat 160 C і Orbimat 250 C - Компактні джерела струму для орбітального зварювання з комп'ютерним управлінням. Містять вкладені бібліотеки протоколів зварювання. Опціонально поставляється водяне охолодження.
 
Особливості конструкції:
 
 
- Загальна вага близько: Orbimat 160С - 32 кг, Orbimat 250С - 47 кг;
- Компактна конструкція;
- Інтегроване водяне охолодження (Orbimat 160С);
- Водяне охолодження ORBICOOL 3002 доступно як опція (Orbimat 250С);
- Можлива повна протоколювання параметрів зварювання;
- Вбудований принтер;
- Наочний 9 "монітор;
- Напівавтоматичне програмування, вибірково від завдання часу або позиції;
- Можливість програмування до 99 секторів;
- Велика ємність пам'яті, для близько 300 програм зварювання і 300протоколов даних зварювання (при 4 програмованих секторах);
- Розширення блоку пам'яті і архівація протоколів даних зварювання на картах пам'яті. При цьому хід програми можна змінювати, зберігати або скидати необмежену кількість разів. Завдяки напівавтоматичному програмування установка дуже проста в управлінні. Досить ввести діаметр труби і швидкість зварювання - установка сама розрахує число оборотів, швидкість обертання і свою позицію в ° на індикаторі. Проходження програмування можна контролювати на 9 "моніторі. Orbimat 160 C і Orbimat 250С поставляються також з заздалегідь запрограмованими процесами зварювання з великої бібліотеки програм ORBIMAT.
 
Протоколювання даних зварювання:
 
 
 
 Можливості протоколювання документації зварювання унікальні. Стандартно можна роздрукувати протокол дійсних значень на вбудованому принтері. За допомогою поставляється як опція стандартної клавіатури можна доповнити понад те введенням тексту, як, наприклад, інформацію про умови зварювання (газ, електроди, ім'я зварника, опис завдання і т.д.). Так як безпосередньо після кожного зварного шва отримана роздруківка протоколу може заважати, можливо проміжне збереження в приладі. Роздруківку пронумерованих протоколів можна зробити в подальшому. Також можна зберігати дані на карти пам'яті, які можуть бути лічені на ПК спеціальним зчитувальних пристроїв і заархівовані в ПК без роздруківки. Стандартна карта пам'яті має місцем для запам'ятовування 500протоколов зварювання. Всі програмовані параметри зварювання можуть бути під час зварювання змінені за допомогою клавіатури приладу і збережені при необхідності.
RPG 1.5 / RPG 4.5
Для досягнення високої якості зварювального шва при орбітальної зварюванні необхідна ретельна і обробка контактуючих поверхонь. З огляду на стандартну товщину стінок труби в межах 3 мм, необхідно, щоб торці труб, що зварюються були абсолютно прямокутними, не мали задирок, мали гостру зовнішню грань і без зазору з'єднувалися один з одним. Зручні фрези серії RPG з легкістю задовольняють всім цим вимогам і ідеально підходять для роботи на будмайданчику. Після розкрою труби вона фіксується в затискному пристосуванні (поставляється в усіх розмірах), а торець шліфується обертається фрезою. Серія RPG була розроблена відповідно до вимог, що пред'являються до контактують при орбітальної зварюванні поверхонь. Плавне регулювання швидкості роботи двигуна дозволяє з легкістю встановлювати необхідну для кожного конкретного випадку швидкість обертання фрези. Високоточний шпиндель забезпечує безкомпромісний контроль подачі фрези.
 
Затискний вкладиш RPG 1.5
 
Компанія ORBIMATIC пропонує затискні вкладиші для всіх стандартних діаметрів труб. RPG 1.5 також може комплектуватися затискним вкладишем для роботи з мікрофітінгамі.
 
Технічні характеристики RPG 1.5:
 
Мін. зовн. : ........................... 3,0 мм
Макс. зовн. : ......................... 38,1 мм
Двигун: 230 В, 50-60 Гц, 1010 Вт
                      120 В, 50-60 Гц, 1010 Вт
Маса: ...................................... 4,4 кг
 
Технічні характеристики RPG 4.5:
 
Мін. зовн. : ............................. 12,7 мм
Макс. зовн. : ............................ 114,3 мм
Двигун: 230 В, 50-60 Гц, 1010 Вт
                     120 В, 50-60 Гц, 1010 Вт
Маса: ........................................ 19,4 кг
ORBIWELD 12
Зварювальний мікроголовка для труб діаметром 3 - 12,7 мм. Ідеальне рішення для роботи в напівпровідникової промисловості та інших випадках необхідності зварювання в умовах обмеженого простору. Чудово підходить для зварювання всіх присутніх на ринку мікрофітінгов!
 
 Зварювальний мікроголовка ORBIMATIC ORBIWELD 12 має надзвичайно компактну будову і різні затискні касети, що забезпечує її унікальну багатофункціональність. А водяне охолодження дозволяє домогтися неймовірної для цього габаритного розміру тривалості включення.
 
 Доповнивши зварювальну головку ORBIWELD 12 джерелом токаORBIMAT С, користувач отримає зварювальний апарат високого класу точності, але не відрізняється при цьому будь-якої складності в зверненні.
 
 При зварюванні мікрофітінгов для кожного діаметра труби необхідна окрема зажимная касета. Крім цього в комплект поставки може бути включена ширша зажимная касета зі змінними вставками затискного патрона.
 
Завдяки надзвичайно компактним габаритам затискної касети, будь мікрофітінг може бути зафіксований і відцентрований за зварювальний фланець.
 
На рукояті зварювальної головки розташована інтегрована панель управління, передає в джерело струму всі необхідні команди, і дозволяє відмовитися від додаткового пульта дистанційного керування.
Формовочный набор ORBIPURGE
Формувальний набір ORBIPURGE, для труб діаметром 12 - 110 мм
 
 Повний набір в практичному транспортувальному контейнері з тефлоновим газовими патрубками і швидкороз'ємними сполуками. У формувальний набір ORBIPURGE входять всі компоненти для швидкого і ефективного формування внутрішньої поверхні труби в процесі орбітального зварювання. Різноманітні пробки точно відповідають внутрішньому діаметру будь труби, що дозволяє створювати герметично закриту формувальну камеру. Набір ORBIPURGE поставляється в міцному і зручному транспортувальному контейнері. У стандартний комплект входить по 2 формувальних заглушки кожного типового діаметра, тефлоновий газовий шланг, а також набір швидкоз'ємних з'єднань. Формувальні заглушки ідеально перекривають труби діаметром від 12 до 110 мм. Під запит можлива також поставка формувальних заглушок більшого діаметра. Формувальний наборORBIPURGE ідеально підходить для умов, де пред'являються особливі вимоги до чистоти формувального газу, і є ідеальним доповненням до пристрою вимірювання залишкового вміст кисню ORB 1001. Пристрій вимірювання залишкового вміст кисню ORB 1 001 дозволяє визначити концентрацію залишкового кисню у формувальному газі до 10 ppm з точністю до 2% і відповідає таким чином суворим вимогам фармацевтики.
Головки орбитальной сварки ORBIWELD
Нова серія ORBIWELD від Orbimatic - це розвиток ряду головок для зварювання, яка виділяється дуже високою навантажувальною здатністю. Це розвиток було необхідно, тому що особливо у фармацевтичній, хімічній і харчовій промисловості пред'являються весь час все більш підвищені вимоги до закритих голівок для зварювання через збільшеного діаметру труб і товщини стінок труб, що зварюються.
    
 Закрита конструкція серії ORBIWELD, а також система підведення газу головок забезпечують постійне обдування зварного шва інертним газом під час процесу зварювання і тим самим майже досконалий шов. Другою особливістю є наявність нової швидкозажимний системи для затискних губок. Тим самим більше не потрібно тривалого і трудомісткого згвинчування! Затискні губки без допомоги інструменту просто замикаються і расщелківаются і забезпечують надійне затискання зварювальних частин без перекосів.
 
Закриті головки для зварювання ORBIWELD поставляються в 3 розмірах:
 
- ORBIWELD 65 - для труб із зовнішнім діаметром 6-65 мм;
 
- ORBIWELD 115 - для труб із зовнішнім діаметром 20-115 мм;
 
- ORBIWELD 170 - для труб із зовнішнім діаметром 50-170 мм.
 Нове покоління відкритих кліщів для зварювання ORBIWELD TP опціонально оснащується монтируемой прямо на корпус кліщів подачею дроту припою. Таким чином забезпечується прецизійний підведення дроту припою, який також синхронізований з пульсуючим звареним струмом. Завдяки цій техніці можливий значно кращий контроль розплавленого металу, ніж при зовнішньому пристрої подачі дроту, у якого дріт повинна зсуватися через великі відстані.
 
 Плавно повертається головка пальника дозволяє також зварювання кутових зварних швів або коротких розширень труби. Головка пальники WIG закріплена на переставляються cалазках, які дозволяють прецизионно-точну настройку позиції електрода, також під час процесу зварювання. Також дюза подачі дроту припою може юстіровать як в горизонтальному, так і у вертикальному напрямку за допомогою регулюючого блоку.
 
Нова серія зварювальних кліщів ORBIWELD TP доступна в 4 розмірах:
 
- Модель TP 250 - для труб діаметром 15-77 мм;
 
- Модель TP 400 - для труб діаметром 30-115 мм;
 
- Модель TP 600 - для труб діаметром 70-170 мм;
 
- Модель TP 1000 - для труб діаметром 100-275 мм.
 
Затискною механізм з паралельно-пересуваються губками дозволяє легку і надійну фіксацію головки на трубі. Легко обслуговується настановної кнопкою можна встановлювати діапазон затиску більш звичайного номінального діапазону зварювальних головок.
Головка для вваривания труб тип Р 20
Головка для вваривания труб Orbimatic Р20 - це прецизійний інструмент для механізованої вварки труб дугового зварювання з вольфрамовим електродом в інертному газі (WIG). Для труб з внутрішнім діаметром не менше 10 мм і зовнішнім діаметром не більше 70 мм.
 
 Вварюванням труб в теплообмінники головкою дугового зварювання з вольфрамовим електродом типу Р 20 з високою точністю при постійно високій якості не викликає ніяких проблем. У комплекті з джерелом струму для орбітального зварювання серііORBIMAT C збирається система для зварювання сучасного типу. Просте обслуговування при максимальній функціональності гарантують найкращі результати зварювання.
 
 Безпосередньо охлаждаемая водою пальник з тривалістю включення 60% при 200А дозволяє тривалий безперервне застосування при реальних промислових умовах.
 
 У поєднанні з джерелом струму для зварювання серії ORBIMATсоответствует найвищим вимогам качества.Точное позиціонування в зварюються трубах відбувається за допомогою центрує патрона, який надягає на Дорн для кріплення.
 
Монтується на Р20 пристрій подачі дроту оснащено 100 мм стандартної котушкою.
 
Вага з подачею дроту: 6 кг;
 
без подачі дроту: 5 кг.