Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

  

 

Крафтформери - верстати для витяжки, вигладжування, разгонки і висадки листового металу.

 

Eckold GL 2

Eckold GL 2 - Прасувальний молоток підходить всім, хто вручну формует листовий метал. Ним користуються реставратори старовинних автомобілів, рихтовщики кузова, дизайнери меблів, агрегато- і приладобудівники і художники по металу - як допоміжний засіб для додання попередньо відформованим деталей з листового металу гладкій поверхні якраз і підходить остаточна обробна обробка. Навіть тонкі шви лазерного зварювання за допомогою гладильного молотка можна розгладжувати швидко і чисто.

Eckold HF 100 PA

Eckold HF 100 PA - Ручна формувальна машина - пристрій з пневматичним приводом, що працює з обмеженням тиску для запобігання перевантаження інструменту. Кожне натискання на педальний перемикач запускає робочий такт. Легке натискання на педаль викликає робочий такт з малим зусиллям, в той час, як повне натискання звільняє все зусилля приводу. Зручний пневматичний привід альтернативно пропонується до ручної формувальної машині ECKOLD.

 
 Завдяки машині обидві Ваші руки вільні для ведення деталей і Ви працюєте комфортно і із задоволенням, за допомогою педалі регулювання тиску. Значна перевага при роботі з великими і громіздкими деталями!

Eckold HF 100

Eckold HF 100 - Ручна формувальна машина - це стаціонарний пристрій для роботи в майстерні. Машина має розмір робочого простору до 100 мм. Поряд з формувальними інструментами також є інструментальні насадки для робіт по крайової вирубці, перфоруванні і відбортовці.

 
   Завдяки використанню ручної формувальної машини ECKOLD відпадає необхідність трудомістких робіт молотком. Можливе проведення не тільки витяжки, але і висадки листів і профілів товщиною до 1,5 мм (сталь) або 2,0 мм (алюміній)!

Eckold HZ51

Eckold HZ51 - За допомогою ручних кліщів можна виконувати доведення і коригування листових профілів або фланцевих крайок за допомогою висадки або витяжки. За допомогою ручних кліщів можливо також виконання клінчінга, тобто з'єднання металевих листів без допоміжних матеріалів.

 
   Ці мобільні кліщі підходять спеціально для прігоночних і коригуючих робіт на будівельному майданчику. Можливе проведення не тільки витяжки, але і висадки листів і профілів товщиною до 1,0 мм (сталь) або 1,5 мм (алюміній)!

Eckold KF 170 PD

Eckold KF 170 PD - Крафтформер, верстат з пневматичним приводом. Він є найменшим пристроєм із сімейства крафтформеров ECKOLD. Верстат оснащений одиночним або безперервних ходом і формує сталеві листи товщиною до 2 мм! При роботі на одиночному ходу KF 170 PD ідеально підходить для коригуючих і підгінних робіт. Крім того, він може застосовуватися для штампування, вирубки і клінчінга (з'єднання листів і профілів).

 
 Оптимальне, швидке і комфортне формування з безперервним ходом або точна підгонка, коригування, штампування і клінчінг з одиночним ходом - з KF 170 PD це не проблема: просто перемкнути, або, коротше кажучи, - просто, чисто, добре!

Eckold KF 324

Eckold KF 324 - Крафтформер є найвигіднішим верстатом з приводом від електродвигуна в серії крафтформеров. Попередньо встановлено і регулювання тиску здійснюється в крафтформере ECKOLD KF 324 за допомогою маховичка. Цей верстат формує сталеві листи товщиною до 2 мм!

 
   Його довговічність справляє сильне враження і багато кваліфіковані майстри ручаються за нього!

Eckold KF 340

Eckold KF 340 - Крафтформер відноситься до середньої серії крафтформеров з приводом від електродвигуна. Оптимальні умови роботи забезпечуються плавним регулюванням тактовою швидкості. Низька швидкість підходить для висадки більш товстого матеріалу, редагування розтягуванням, рихтування або прецизійної доводочной обробки. Висока швидкість годиться для витяжки, округлення (вигинання), вигладжування і полірування виробів з листового металу і підвищує продуктивність. Як у всіх крафтформеров фірми ECKOLD різноманітність інструментів робить KF 340 універсальним. Залежно від деталі і вимог, оператор регулює швидкість крафтформера ECKOLD KF 340 в діапазоні від 250 до 550 тактів в хвилину. Верстат працює дуже потужно і формує сталеві листи товщиною до 3 мм!

Eckold KF 460

Eckold KF 460 - Крафтформер є другим за величиною в сімействі крафтформеров ECKOLD. Надзвичайна надійність, довговічність і з'єднання великого зусилля стиснення з високочутливої регулюванням відрізняють цей верстат. Верстат дуже добре підходить для обробки матеріалів з товщиною, яка застосовується в промислових металевих конструкціях. Широко структурована, багатоцільова інструментальна програма верстата до того ж пропонує вищий ступінь варіантності. З розміром робочого простору по горизонталі в 460 мм крафтформер ECKOLD KF 460 в змозі виконувати формування великих деталей з товщиною матеріалу, що відповідає 3,0 мм сталевого листа.

Eckold KF 665

Eckold KF 665 - Крафтформер є найбільшим верстатом з приводом від електродвигуна в серії крафтформеров. Завдяки своїй солідній конструкції і прецизійної роботі, він застосовується майже на всіх авіаційних заводах і суднових верфях як всередині країни, так і за кордоном. Однак, простота поводження з ним високо цінується, наприклад, і в транспортному машинобудуванні або реставраторами стародавніх автомобілів. Відмінними ознаками верстата є чутлива регулювання при високому зусиллі стиснення, а також найвищий рівень варіантності завдяки різноманіттю інструментальних насадок. З розміром робочого простору по горизонталі в 675 мм, крафтформер ECKOLD KF 665 без проблем формує навіть дуже великі деталі з товщиною матеріалу, що відповідає 6,0 мм сталевого листа.

Eckold MF 500

Eckold MF 500 - Верстат 'три в одному »- це новий верстат-мультіформер. Універсальний верстат для роликового витяжки, висадки і вигладжування листового металу! Три процесу формування: вигладжування, роликовий витяжка і висадка листового металу, всі вони реалізуються в одному MF 500. Верстат продуманий до останньої деталі. Всі формувальні роботи зібрані на одній і тій же C-образної станини і потім доповнюються відповідними модулями для вигладжування, роликового витяжки та висадки. Мультіформер ECKOLD MF 500 може комбінуватися з зарекомендували себе прасувальних молотком GL2.

Eckold MF 800

Eckold MF 800 - Мультіформер, це ціла майстерня для обробки листового металу в одному пристрої: геніальний багатофункціональний верстат для витяжки, вигладжування, разгонки і висадки листового металу.

 
  Прецезіонного верстат для роликового витяжки ідеально підходить для обробки і формування деталей (від дрібних до середніх), таких, як паливні баки мотоциклів, кожухи і кришки або поверхні дверей. Верстат компактний і, завдяки наявності коліс, його можна зручно перекотити до потрібного робочого місця.