Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

  

 

Фальцепрокатні верстат, купити фальцепрокатні верстат, фальцепрокатні верстат ціна.

 

RAS SpeedySeamer 22.07

RAS SpeedySeamer 22.07 з сімома станціями формування є багатофункціональною і економічною машиною, яка може все. Вона призначається для виготовлення фальцев при виробництві повітропроводів. Висококласний варіант машини RAS 22.09 надає з'єднанням в фальц на своїх дев'яти станціях формування найкращу форму. Обидві машини сконструйовані для роботи зі сталевими листами товщиною до 1,5 мм. Профілі можуть мати висоту 20 мм, а швидкість проходження досягає 16 м / хв.

 

Універсальний фальцепрокатний верстат RAS 22.09 служить для профілювання всіх видів фальців на заготовках з листового металу для систем вентиляції, димоходів, ізолювання, для покрівлі та зливових систем, або в інших областях.

 

Speedy Seamer машини дозволяють одночасно працювати з обох боків, мають високопродуктивний мотор-редуктор - потужний без проміжного редуктора та ремінної передачі, обробляють сталь до 1,5 мм зі швидкістю max 16 м/хв.

 

Підйомний пристрій столів забезпечує їхню легку переустановку під кожен профільувальний комплект. Допоміжний пристрій, що округляє, дозволяє при необхідності виконувати лінійне округлення фальцевих заготовок.
 
До поширених можливостей відносяться обробка алюмінієвих або нержавіючих листів. Додаткові допоміжні упори та вимикач ножа на кабелі дозволяють обробляти заготовки великих розмірів.

 

Характеристики Speedy Seamer RAS 22.09

 

Модель 22.09
Количество роликовых позиций 9
Макс. толщ. листа заготовки (400 Н/мм2),мм 1,5
Макс. высота профиля, мм 20
Скорость профилирования, м/мин 16
Направляющее устройство радиальное  
Направляющее устройство линейное  
Потребляемая мощность, кВт 3
ДхШхВ, мм 2210х640х1025
Масса нетто, кг 420