Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

  

 

Координатно-пробивні преса.

 

Boschert Combicut Boschert Combicut.  Спільними зусиллями з компанією Kjellberg, що займається плазмовими технологіями, компанія Boschert розробила альтернативну за вартістю комбінацію пробивний плазма машини. Завдяки сучасним достоїнств плазмової технології, в даний час, можливо виробляти рези з високою точністю досить тонкого листового металу.
Boschert CombiLaser  Boschert CombiLaser  - це координатно пробивний верстат СЧПУ, оснащений лазером. Це дозволяє поєднати надійність, продуктивність і економічність пробивної верстата з достоїнствами лазерного, такими як висока точність і можливість отримання будь-якої форми різу.
Boschert COMPACT

Boschert COMPACT - Пробивні машини ідеально підходять для початківців користувачів, які обрали CNC технологію.

 

Основні переваги цієї серії - це простий, доброзичливий графічний інтерфейс контролера, висока якість за низьку ціну, невеликий простір під розміщення. Масивна С-подібна конструкція станини добре підходить для роботи з листами металу не стандартного розміру. 

Boschert COMPACT Rotation Boschert COMPACT Rotation це наступний етап розвитку серііCOMPACT. Головна відмінність це наявність поворотною голови з діапазоном 360 градусів, що дозволяє встановлювати інструмент розміром в діаметрі до 105 мм або ревотул - система з шести інструментів до 16 мм в діаметрі. Ця функція дозволяє розширити можливості обладнання і економить час, який могло витрачатися на переустановку інструменту.
Boschert CU Profi Boschert CU Profi - це пробивний верстат з ЧПУ, який розроблявся спеціально для перфорації профілю. Верстат оснащений п'ятьма інструментальними станціями і може обробляти профіль довжиною від 3 до 6 метрів, з товщиною до 12 мм. Верстат забезпечує точне позиціонування і високу продуктивність.
Boschert CU WK ll Boschert CU WK ll - це пробивний верстат з системою ЧПУ. Оснащений п'ятьма інструментальними станціями і можливістю установкі15 інструментів. Можливості обладнання дозволяють пробивати заготовки довжиною до 6 м і шириною від 20 мм до 200 мм. Завантажувальна система складається з трьох затискачів, швидкохідної рами і сервоприводу - все це надійно утримує і позиціонує деталь. Точність відтворення: + / - 0,05 мм. Спеціальна розвантажувальна система, зручне в експлуатації програмне забезпечення, автоматичне видалення відходів - все це переваги цього обладнання.
Boschert ECCO Line (Manual)

Boschert ECCO Line (Manual) Гідравлічна координатно-пробивна машина розроблена для обробки листового металу, різних пластин і профілю. Основними характеристиками цієї серії верстатів є точність і простота. Всі верстати мають зусилля пробивання 28 тонн (40 опционно) і використовують добре відому інструментальну систему Trumpf.

 
   До особливостей серії можна віднести надійну гідравлічну систему, постійне робоче тиск, компактний дизайн. Товщина оброблюваного металу - до 12 мм.
Boschert MULTIPUNCH Boschert MULTIPUNCH з класу CNC-пробивних машин, в якій поєднуються: ергономічність, високоточне пробивання зразка, швидкісний автоматичний перетворювач пристроїв. Багато замовників звертаються в компанію Boschert із запитами про виготовлення повної системи обробки листів без впливу людського фактора. Рішенням для даного завдання послужив автоматичний барабан інструментів, що складається з 8 станцій, і базується на системі інструментів Trumpf. Ці характеристики забезпечують повне індексування до 64інструментов в машину - це більш ніж достатньо для широкого застосування.
Boschert TRI  Boschert TRI - Машини продовження серії TWIN, оснащені трьома незалежними пробивним головками. Завдяки цьому, в машину можна встановити 24 інструменту, що дозволяє домогтися ще більшої універсальності.
Boschert TWIN Boschert TWIN -  Машини оснащені двома незалежними пробивним головками. Моделі Twin мають обидва устройстваRotation (вращающее) і Revotool (спеціальні обертальні пристрої), які дозволяють, наприклад, окремо використовувати пристрій з 360 ° покроковим обертанням в голівці 1 для пробивання обриси контуру, а 8-ми станційна система інструментів Revotool в голівці 2 служить для пробивання 8разлічних отворів. Ця інноваційна технологія дозволяє, не змінюючи інструментів, отримувати максимальну продуктивність під час робочого процесу.