Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

  

 

Гнучкі центри дозволяють виконувати комплекс операцій з гнуття металу, зокрема з гнуття сталі і неіржавіючої сталі.

 

RAS MiniBend Center

RAS MiniBend Center - це перший в світі автоматизований гнучкий центр для маленьких деталей. Розгортка автоматично подається, подгибается і вимірюється. Заміна інструменту як і позиціонування розгортки в потрібному місці, проводитися в автоматичному режимі. Гнучкі траверса має функцію "up and down". MiniBendCenter - лідер за такими параметрами як "ціна за деталь" і "продуктивність". Це дуже гнучке устаткування, що дозволяє без проблем ефективно виготовляти навіть дрібні партії деталей. Інтелектуальна система завантаження заготовок за допомогою промислового робота не вимагає машинного навчання або програмування.

У нас Ви можете купити верстати як оптом, так і в роздріб. Гнучка система знижок і прекрасний сервіс, який відповідає статусу брендів представлених нашою компанією, не залишать Вас байдужими.
RAS Multibend Center RAS Multibend Center продовжує встановлювати тенденції для поворотно гибочной технології, використовуючи динамічний сервопривід, гранично швидку систему зміни інструменту, технологію уникнення подряпин і гнучкість варіантів інструментів. Гнучкість, продуктивність, ергономіка - все це підштовхує фахівців в згинанні металу іспользоватьMultibend Center.
RAS Multibend Center RAS 79.31-2. RAS Multibend Center RAS 79.31-2. - Серія поворотно-згинальних верстатів. Цей верстат готовий працювати з матеріалом довжиною 3060 мм і товщиною 2 мм для звичайної сталі. Висота інструменту дозволяє виготовляти досить глибокі коробки. Динамічний сервопривід, гранично швидка система зміни інструменту, технологія уникнення подряпин і гнучкість варіантів інструментів підкреслюють унікальність Multibend Center.
RAS Profile Center RAS Profile Center - це гнучкий центр для листів габаритами до3200 мм в довжину і 700 мм в ширину. Можливості гибочного центру дозволяють працювати з матеріалом до 2 мм для звичайної стали і 1.5мм для нержавіючої сталі. Profile Center використовує поворотно-гибочні технологію для виробництва профілю дверних рам, частин ліфтів і різних металевих шаф. Висока точність і продуктивність - це не проблема для даного обладнання.
RAS UpDownCenter RAS UpDownCenter - це напівавтоматичний гнучкий центр для панелей і коробок довжиною до 3200 мм, висотою до 250 мм і товщиною матеріалу до 3 мм. Можливість згину вгору і вниз, автоматична система зміни інструменту та система автоматизованого програмування - це основні переваги цього обладнання.
RAS XL-Center RAS XL-Center - Заснований на використовуваної в XXL-Centerтехнологіі, створений спеціально для дахових і архітектурних профілів. Ширина лінії згину - 3200 мм, товщина оброблюваного матеріалу - 1.5 мм для сталі. При згинанні листа вгору і вниз, ця модель верстата зводить ручне втручання в процес до мінімуму. З програмованими захопленнями можливо задавати лінію згину під кутом до базує кромці. 300 градусів вільного простору перед згинальними балками забезпечують максимальну гнучкість технологічного процесу. 5сервопріводов і новий PC контролер.
RAS XXL-Center  RAS XXL-Center  - Друге покоління спеціально розроблялося для будівельної індустрії, щоб дати своєму власникові впевнене перевага над конкурентами. Переваги починаються зі швидкою і зручною системи автоматизованого програмування. Оператору залишається тільки завантажити лист метала на систему підтримки листів і натиснути на педаль. RAS XXL-Center виконає роботу без сторонньої допомоги, що дасть працівникам час для упаковки продукції.