Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

  

 

Гильотинные ножницы SCHRÖDER від наших партнерів Link & Agel Technik Transfer GmbH.

 

SCHRÖDER HS

SCHRÖDER HS - Ексцентрикові листові ножиці навіть в стандартній комплектації можуть використовуватися для виконання майже будь-якого завдання з розкрою металу. Практично не вимагає зусиль різання без задирок і перекосів - ось перевага даних листових ножиць.

SCHRÖDER PowerShear Basic

SCHRÖDER PowerShear Basic - Гідравлічні листові ножиці є найпростішим рішенням в області металообробки для невеликих підприємств. Ножиці в стандартній комплектації відмінно підходять для різання металу.

SCHRÖDER PowerShear Professional

SCHRÖDER PowerShear Professional - Гідравлічні листові ножиці є промисловим обладнанням для швидкого різання великої кількості аркушів. Міцна конструкція, що забезпечує точну різання, ідеально підходить для тривалої експлуатації ножиць в майстернях, а також на середніх і великих підприємствах.

SCHRÖDER PowerShear Universal

SCHRÖDER PowerShear Universal - Гідравлічні листові ножиці є відмінним рішенням в області металообробки для слюсарних майстерень і для ремонтних підприємств. Верстат з енергозберігаючим приводом гарантує точну різання без задирок і скручування.

SCHRÖDER Power Duo Cut NC

SCHRÖDER Power Duo Cut NC - Електромеханічні листові ножиці збираються на основі конструкції моделі PDC. Можливість регулювання зазору між ножами, багата стандартна комплектація і сучасний дизайн роблять ці ножиці вдосконаленою моделлю верстата PDC. Для користувачів з високими вимогами пропонується першокласне технічне оснащення і топова комплектація.

SCHRÖDER MHSU

SCHRÖDER MHSU - Електромеханічні листові ножиці є базовою моделлю в ряду ножиць з електродвигуном. Невелика + компактна модель в стандартній комплектації, але за рахунок різних опцій може застосовуватися для вирішення спеціальних завдань.

SCHRÖDER PDC

SCHRÖDER PDC - Листові ножиці є посиленою версією моделі MHSU з більшою продуктивністю, завдяки більш міцній конструкції і двосторонньому приводу «DUO-CUT».