Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза ветров:

Група компаній "Роза Вітрів" пропонує верстати для обробки листового металу. Якщо Ви хочете купити верстат відомих торгових марок або замовити верстат на замовлення вітчизняного виробництва, тоді Вам саме в нашу компанію. Крім оригінальних верстатів ми пропонуємо і аналоги верстатів з металообробки виробництва Україна. У нас є лістогиби лістогиби ручні, листогиб купити, листогиб), зиг машини (зиг машина, зиг машина ручна, зиговочна машина, машина зиговочна ручна, купити зиг машину, зиговочна машина ціна), вальці (вальца, купити вальці, куплю вальці, вальці ручні, продам вальці, вальці тривалкові, вальці для труб, виготовлення вальців), листові ножиці (ножиці листові, ножиці кривошипні листові, ножиці для листового металу, ножиці для різання листового металу), обладнання для виробництва круглих повітропроводів, обладнання для виробництва прямокутних повітроводів, апарат плазмового різання металу (плазмова різка, плазмова різка металу, апарат плазмового різання металу, установка плазмового різання, плазмова різка чпумашіна плазмового різання) , зварювальне обладнання - апарат для лазерного зварювання труб з нержавіючої сталі. Також у нас можна замовити виготовлення верстатів по Ваших кресленнях. Зокрема ми освоїли виготовлення агрегату для раздавкі труб, також званого "еспандер для труб", разжімка для труб. Крім того, ми виробляємо розмотувачі листового металу, ручні й приводні. Будь-які верстати по вашому розсуду (саморобні верстати). верстати бу, станок б.у. , верстати куплю бу, купити верстат бу.

Група компаній «Роза вітрів» - постачальник обладнання для обробки листового металу, виконує в комплексі поставку обладнання, верстатів, інструментів і технології. В нас можна купити верстати по металу і замовити виготовлення обладнання, а також механізувати ручний верстат.

 

купить станок

 

Ми можемо автоматизувати виробничі процеси відповідно до Вашого проекту або розробити власний.
 
Виконаємо автоматизацію і у стає числове програмне забезпечення.
 
Досвідчений колектив інженерів-конструкторів допоможе реалізувати будь-яку навіть сміливу ідею.
 
Ми завжди стежимо за передовими технологіями і беремо участь в європейських виставках.
 
Виготовимо верстати гідравлічні, пневматичні та будь-які інші. Переробимо верстати ручні в електромеханічні.
 
Відновимо пошкоджені верстати.
 
Виконаємо автоматизацію і у стає числове програмне забезпечення.
 
Пропонуємо на продаж та обслуговування:
 
експандер, раздавка - пристрій для розширення торця металевою труби, виготовляється з використанням гідравліки. Дозволяє розширювати трубу, що позовляет монтувати димохід або повітропровід труба в трубу. Дозволяє роздавлювати (роздавати) трубу діаметрів від 100 мм до 1000 мм (в залежності від комплекту розширюють цанг. Розрахований на труби з нержавіючої сталі товщиною 0,5 мм і вище. Висока швидкість і точність виконання операції. Надійність агрегатів дозволяє використовувати верстат довгий час і вимагає тільки перевірку і заміну гідравлічного масла.
 
верстат для обтиску труб сталевих призначений для зменшення діаметра сталевих труб- обтискний пристрій складається з 12 елементів, що дозволяють виконувати точну деформацію кінця труби. Верстат для обтиску труб дозволяє зменшувати діаметр димохідних труб товщиною 2 мм.
 
зварювальне обладнання - встановлення для ТИГ зварювання поздовжніх швів тонкостінних труб. Призначена для автоматичного зварювання неплавким електродом поздовжніх швів тонкостінних труб з нержавіючих сталей довжиною до 1000 мм, діаметром 90-500 мм з товщиною металу труби 0,5-1,5 мм.
 
листогиб - верстат для холодного згинання металу. Основне призначення - виготовлення всевозможніх виробів з листового матеріалу шляхом прямолінійної гнучкі.
 
зиг машина - верстат для для пластичної обробки тонколистового металу. Основне призначення - виготовлення вентиляції, єлементов нержавіючих дімоходов, обробка обичайок .
 
вальці - верстат для скручування листового металу. Основне застосування - виготовлення труб з оцинкованої сталі, нержавіючої сталі та міді.
 
ножиці гільйотинні - інструмент для різання металу.
 
Обладнання для виробництва круглих сегментних повітроводів (спірально навивні установки, верстати для збірки сегментних відводів, верстати для накочування гумових ущільнень) .
 
Обладнання для виробництва прямокутних повітроводів (лінії для виробництва повітропроводів, фальцепрокатні верстати, отбортовочние верстати, верстати тунельної зборки, фальцезакривателі, фальцеосадочние, профілюючі верстати).
 
апарат плазмового різання металу - обладнання для плазмового різання металу. Застосовуються в різних галузях промисловості, наприклад, в суднобудуванні, машинобудуванні, ремонті автомобілів. Пропонуємо ручні і механізовані системи плазмового різання металів.
 
 
верстати на замовлення - у нас можна замовити виготовлення верстатів по Ваших кресленнях. Виготовлення агрегату для раздавкі труб, також званого "еспандер для труб", разжімка для труб, еспандери труби, раздавліватель, всілякі гнучкі. Крім того, ми виробляємо розмотувачі листового металу, ручні й приводні. Будь-які верстати на Ваш розсуд .
 
 
станки б/у - верстати для обробки листового металу, для замовників лімітованих в бюджеті.
 
ГК «Роза вітрів» здійснює продаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування, поставку додаткового обладнання та комплектуючих .
 
 
Ми поставляємо комплектуючі для саморобних верстатів власного виробництва. Немає такої технічної задачі, яку не змогли б допомогти вирішити наші фахівці. Для тих, хто лімітований в бюджеті, у нас є асортимент б/в обладнання для обробки листового металу: вальці б/у, гільйотинні ножиці і т.д.
 
 
Обробка металевого листа та виробів з металу вимагає високопрофесійного обладнання. Дуже важливо якість всіх комплектуючих, точну відповідність усіх матеріалів заявленому ресурсу служби .
 
 
Створюване нами металообробне обладнання вирішує широке коло завдань і відповідає всім сучасним стандартам якості. У каталозі компанії ви знайдете передові рішення для організації виробництва будь-якої складності. При цьому ми гарантуємо, що всі наші металорізальні і гнучкі верстати - це оптимальне співвідношення ціни і якості.