Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Сучасні дражировочні машини, які ви зможете вигідно купити у нас, застосовуються для виробництва круглих виробів і нанесення на них спеціальної поверхневої застигає оболонки. Такі дражировочні машини підходять для виготовлення драже з ядер горіхів, зерен рису, насіння соняшнику, пшениці, кукурудзи. Технологія їх виробництва складається з етапу нарощування форми драже і подальшої її заливки спеціальним слоем.Подготовленние напівфабрикати заливаються обволакивающим складом швидко і рівномірно. Швидкісні показники на даному етапі Дражировочная машин можуть регулюватися в залежності від особливостей кінцевого продукту. Напівфабрикат для глазурування поміщається в барабанне пристрій. Далі подається тонкодисперсна добавка в сипучому вигляді, яка впливає на смак готового виробу. У спеціальну ємність для рідких продуктщают масло або ж сироп, в залежності від технології виробництва. У деяких Дражировочная машинах є додатково дробарка, яка дозволяє завантажувати не тільки цукрову пудру, а й безпосередньо цукор, який в цьому резервуарі подрібнюється до стану пудри.Для виробництва солодких паличок з кукурудзи необхідний в комплекті спеціальний додатковий насос з форсунками, через які подається масло. У деяких конструкціях Дражировочная машин використовуються для цих же цілей капельніци.Колічество додаткових компонентів визначається заздалегідь методом розрахунків. Досвідчені технологи зможуть грамотно сформулювати дражировочную машину і продумати її до дрібниць. Від вибраних параметрів деталей залежить рівномірність змішування, швидкість і частота обертання внутрішніх лопатей устройстваВ проходження всіх попередніх етапів дражування займає 6-7 хвилин. Після цього вже готовий продукт вивантажують в окрему ємність, фасують і надають товарний вигляд за допомогою фінішної упаковки. Для цих цілей використовують пляшки, пакети, коробкі.Дражіровочная машина барабанного типу має кілька функціональних зон. Барабан всередині може мати гофрований вигляд.У першу зону дражировочной машини направляється сироп, який відразу ж надходить у другу зону, де відбувається обробка даного матеріалу повітрям і його підсушування. Також сюди прямує жирова суміш. У третій зоні дражировочной машини практично готове драже посипається спеціальним тальком для запобігання склеювання між собой.Нержавеющая сталь Дражировочная машин запобігає зміну складу готових продуктів. Крім того, нержавіюча сталь, з якої виготовляються дражировочні машини, легка в догляді, дозволяє швидко очистити конструкцію після її використання.

 

Дражеровочна машина. Дражеровочна барабан. Дражеровочна барабан мідний, Дражеровочна котел.

 

Машина Дражеровочна призначена для покриття глянсовою оболонкою різних виробів: горіхи, кондитерські вироби, зерна кави цукром, глазур'ю, помадними масами, вітамінно-фруктовими сумішами і тд.

 

Пропонуємо 2 варіанти виконання дражировочної машини:

 

дражировочная машина
з нержавіючої сталі
з чеської міді м1
ціна 43т. грн ціна 67т. грн.

 

Сучасні Дражеровочна машини, які ви зможете вигідно купити у нас, застосовуються для виробництва круглих виробів і нанесення на них спеціальної поверхневої застигає оболонки. Такі дражировочні машини підходять для виготовлення драже з ядер горіхів, зерен рису, насіння соняшнику, пшениці, кукурудзи. Технологія їх виробництва складається з етапу нарощування форми драже і подальшої її заливки спеціальним шаром.
 
Підготовлені напівфабрикати заливаються обволакивающим складом швидко і рівномірно. Швидкісні показники на даному етапі Дражировочная машин можуть регулюватися в залежності від особливостей кінцевого продукту.
 
Напівфабрикат для глазурування поміщається в барабанне пристрій. Далі подається тонкодисперсна добавка в сипучому вигляді, яка впливає на смак готового виробу. У спеціальну ємність для рідких продуктів поміщають масло або ж сироп, в залежності від технології виробництва. У деяких Дражировочная машинах є додатково дробарка, яка дозволяє завантажувати не тільки цукрову пудру, а й безпосередньо цукор, який в цьому резервуарі подрібнюється до стану пудри.
 
Для виробництва солодких паличок з кукурудзи необхідний в комплекті спеціальний додатковий насос з форсунками, через які подається масло. У деяких конструкціях Дражировочная машин використовуються для цих же цілей крапельниці.
 
Кількість додаткових компонентів визначається заздалегідь методом розрахунків. Досвідчені технологи зможуть грамотно сформулювати дражировочную машину і продумати її до дрібниць. Від вибраних параметрів деталей залежить рівномірність змішування, швидкість і частота обертання внутрішніх лопатей пристрої.
 
В середньому процес дражування займає 6-7 хвилин. Після цього вже готовий продукт вивантажують в окрему ємність, фасують і надають товарний вигляд за допомогою фінішної упаковки. Для цих цілей використовують пляшки, пакети, коробки.
 
Дражировочная машина барабанного типу має кілька функціональних зон. Барабан всередині може мати гофрований вигляд.
 
В першу зону дражировочной машини направляється сироп, який відразу ж надходить у другу зону, де відбувається обробка даного матеріалу повітрям і його підсушування. Також сюди прямує жирова суміш. У третій зоні дражировочной машини практично готове драже посипається спеціальним тальком для запобігання склеювання між собою.
 
Нержавіюча сталь Дражировочная машин запобігає зміну складу готових продуктів. Крім того, нержавіюча сталь, з якої виготовляються дражировочні машини, легка в догляді, дозволяє швидко очистити конструкцію після її використання.
 
 

Барабан дражировочная похилий для виробництва драже.

 
Барабан дражировочная похилий призначений для дражування вітамінно-кондитерських виробів округлені форми на підприємствах фармацевтичної та кондитерської промисловості. Покриття темним і білим шоколадом, йогуртом і ін.
 
Технічні характеристики дражировочной машини:
Максимальне навантаження барабана, кг 100
 
Діаметр барабана, мм 950
 
Конструкція барабана - суцільнокатані
 
Матеріал барабана мідь
 
Частота обертання котла, об / хв. 15-40
 
Регулювання швидкості обертання бесступенчатая
 
Напрямок обертання ліве-праве
 
Час зливу продукту з барабана (максимальне), хв. 2
 
Встановлена ​​потужність, 1,5 кВт