• 
  
Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза вітрів:

Основні переваги модульної котельної установки :
- індивідуальний проект модульної котельні - виготовлення блочно модульної котельні необхідної потужності для опалення та гарячого водопостачання конкретного об'єкта;
- оптимальний підбір котельного обладнання - комплектація узгоджується із замовником (обладнання як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва);
- забезпечення автономної роботи від централізованих мереж теплопостачання;
- можливість багаторазового монтажу і демонтажу котельної установки та її транспортування;
- короткі терміни на монтаж і введення в експлуатацію модульної котельної встановлення.


Група компаній "Роза вітрів" пропонує котельны установки, в т.ч. модульні котельні на твердому паливі. Ми пропонуємо блочно модульні котельні на вугіллі, котельні на торфі, котельні на пелетах, котельні на деревних відходах, котельні на мазуті, універсальні котельні.

 

Модульна котельня установка включає: водогрійні котли, насосне обладнання, теплообмінне обладнання, водопідготовче обладнання, - запірну арматуру, золоуловители, димову трубу і систему газоходів, тягодуттьові машини, автоматику котельні. Тип котельні підбирається під оптимально для замовника паливо. Можливо виконати переобладнання існуючої газової котельні під інший вид палива, що дасть необхідну економію коштів.
 

Наші переваги:

 

Комплексний підхід - проектування, монтаж, гарантійне обслуговування;
 
законність - наявність всіх необхідних ліцензій та дозволів на проектування та монтаж;
 
окупність - модульна котельня на твердому паливі окупається за два опалювальних сезони;
 
економічність - вартість опалення на твердому паливі в 4 рази нижче, ніж газове;
 
екологічність - наявність димоочістітеля захищає навколишнє екологію;
 
незалежність - власна котельня автономна від централізованих мереж.
 

Природний газ подорожчав.

 

Причому, подорожчав настільки, що несподівано наступаюча зима псує настрій абсолютно всім, хто живе не в курені. Газові кризи давно стали нормою і вже нікого не дивують. Нестримний зростання вартості газового опалення негативно позначається на "вгодованості" гаманця, погрожуючи довести останній до стану яскраво вираженою дистрофії. Іноді простіше відключити це опалення зовсім і сидіти у валянках, ніж оплачувати нечувані рахунки за газ. Поступово, газове опалення перетворюється на предмет розкоші. Тому багато хто переходить на опалення пелетами, дровами та вугіллям. Особливо зважаючи невідомості і можливих відключень газу і неконтрольованого подорожчання.
 

Наша компанія пропонує проектування, будівництво і монтаж котелень.

 
Ми повністю беремо на себе завдання проектування, узгодження проекту, отримання всіх дозвільних документів та монтаж котельні для багатоквартирних будинків, соціальних об'єктів, промислових підприємств і просто приватних котеджів. Ми виконаємо та пусконалагоджувальні роботи, і переобладнуємо існуючу опалювальну систему. Словом, повністю виконаємо поставлене завдання, так що Вам не доведеться про що-небудь турбується. У підсумку ви отримуєте економію, яку не складно підрахувати. Ми допоможемо і з підбором персоналу для роботи в модульної котельні, і з забезпеченням паливними матеріалами за зниженими цінами.
 
Наші котельні всеїдні - працюють на всіх видах твердого палива (дровах, піллети, відходах меблевого виробництва, стружці, соломі, вугіллі і т.д.). Наші котельні забезпечують опалення і постачання гарячої води.
 

Переведення на опалення твердим паливом (вугіллям, мазутом, торфом, деревними відходами). Це можливо для промислових об'єктів, офісних будівель, котеджних містечок, станцій технічного обслуговування.

 
Наші фахівці здатні спроектувати котельню будь-якої потужності і будь-якої складності в залежності від поставленого завдання. Ми проводимо попередню консультацію та можемо зорієнтувати Вас за приблизною вартості готової котельні, а також термінами її монтажу. Ви можете задати своє питання в телефонному режимі або запросити фахівця виїхати безпосередньо на об'єкт. Наші фахівці мають високу кваліфікацію і значний досвід роботи.
 

Котельні установки

 
Котельні установки - це надійна і економічно вигідна альтернатива централізованому теплопостачанню, тарифи на яке часто завищені. Крім того, котельні установки можуть бути компактними, транспортабельними в разі потреби і простими при приєднанні до системи опалення.
 
У котельних установках від «Рози вітрів» використовується саме передове та сучасне обладнання від лідируючих українських та європейських виробників. Монтаж котелень у виконанні наших професійних досвідчених майстрів завжди виконується швидко, якісно і точно в строк. Нашим клієнтам ми пропонуємо найвигідніші умови для придбання всіх видів котельних установок, міні-котелень, парових котлів, димовідводів і багато іншого. У комплекс послуг від «Рози вітрів» входять професійне гарантійне та сервісне обслуговування придбаного котельного основного і додаткового устаткування.
 
В залежності від пального котли бувають наступних видів: газові, електричні, рідкопаливні та твердопаливні. Твердим паливом для котлів служать вугілля, дрова, відходи деревного і меблевого виробництва, торф, пелети. Твердопаливні котельні являють собою спеціалізований металевий контейнер, що має насоси, котли, теплообмінники, системи підігріву води, автоматизовані блоки та багато іншого.
 
Котельня на вугіллі - це твердопаливна установка, що використовує в якості палива деревне вугілля. Потужність її досить висока - до 40 Мвт. Вугільна котельня може бути блочно-модульної або стаціонарною. Це дуже зручний і економічно вигідний варіант опалення, який може бути використаний для обігріву житлових і адміністративних будівель, виробничих і громадських приміщень. Особливо часто котельні на вугіллі використовуються в районах, де відсутня газифікація або не можна застосовувати інший вид палива. Устаткування вугільної котельні можна помістити в блок-модуль - суцільнометалевий несучий каркас з огорожами з панелей за моделлю «сендвіч».
 
Котельні на дровах обладнуються спеціальними котлами для спалювання дров. Вони коштують набагато дешевше всіх інших типів. Такі котельні зручні для обігріву приватних будинків, дач, заміських котеджів і невеликих адміністративних будівель. Їх доцільно використовувати там, де немає системи газопостачання, а застосування рідкого палива невигідно з економічної точки зору. Потужність котельні на дровах невелика, вона становить 0.1 - 10 Мвт, тому якщо потрібно більш потужна котельня, то краще розглянути установку вугільної або торф'яної котельні, або жидкотопливной, що працює на маслі, нафти або дизельному паливі. Устаткування також прекрасно поміщається в блок-модулі.
 
Котельні на деревних і меблевих відходах - це установки, що використовують в якості палива стружку, тирсу, кору, тріску і відходи деревообробних і меблевих підприємств. Подача палива може бути механічною або ручною. Потужність таких котелень від 4 Мвт. Такі котельні особливо зручні в нинішній час, коли вартість викопного палива (вугілля, газу, нафти і т.д.) весь час підвищується. Особливо вигідно розміщення котелень на деревних відходах там, де поруч є легкодоступні джерела сировини - біля деревообробних і меблевих комбінатів. Використовується даний вид котелень для обігріву будь-яких будівель - від приватних будинків і котеджів до адміністративних і громадських приміщень.
 
Котельні на пеллетах - це найсучасніші котельні, які в якості палива використовують гранули, одержувані з пресованих деревних відходів. При згорянні гранули-пелети виділяють тепла значно більше, ніж традиційні види палива, навіть більше, ніж кам'яне вугілля. Наприклад, при спалюванні 1 т пелет виділяється стільки ж енергії, скільки при спалюванні 1,6 т деревини, 480 м³ газу, 500 л дизельного палива або 700 л мазуту. Опалення пелетами можна використовуватися практично в будь-яких приватних і громадських будівлях, і навіть в районних котельнях і на великих ТЕЦ. Ще одна дуже важлива гідність пелет, яке ставить їх поза конкуренцією - це екологічна чистота палива. Завдяки таким характеристикам пелети на сьогоднішній день найбільш конкурентноздатні в порівнянні з іншими видами палива.
 
«Роза вітрів» пропонує наступні види котелень по типом виконання: модульні, блочно-модульні, блокові, пересувні, стаціонарні, автономні, промислові, каркасні і міні-котельні. Найпопулярніші з них - модульні і блочно-модульні котельні.
 
Модульні котельні являють собою набір сучасних основних технологічних модулів, консолідованих один з одним. За бажанням клієнта такі котельні розміщуються на окремому майданчику або всередині будівлі. Потужність модульної котельні зазвичай не перевищує 10 МВт, тому їх використовують для опалення одиночних будівель і невеликих груп приватних і громадських приміщень.
 
Блочно-модульні котельні - це єдина просторова конструкція без внутрішніх перегородок, що складається з двох і більше блоків з повним комплектом необхідного обладнання. Її теплова потужність може досягати 40 МВт. Використовуються такі котельні в опаленні житлових кварталів і груп будівель, а також громадських та адміністративних об'єктів.
 
Міні-котельні на твердому паливі від «Рози вітрів» дуже прості та вигідні конструкції, одним з головних переваг яких є їх здатність значно знизити витрати на будівництво і розробку модульної котельні установки.
 
Ми пропонуємо своїм клієнтам надійне і продуктивне котельне обладнання вищої якості, прекрасно зарекомендувало себе на ринку України та за її межами. Ми гарантуємо надійність виробленого «Розою вітрів» устаткування і висока якість збірки, продуманість конструкцій і комплектацій, використання інноваційної автоматики власного і зарубіжного виробництва. Котельні від «Рози вітрів» обов'язково мають сертифікати і всю необхідну документацію, відповідну нормативам і стандартам даної галузі.
 

Гарантійне і післягарантійне обслуговування котелень.

 

Ми надаємо гарантію на змонтовану модульну котельню 5 років. Також здійснюємо післягарантійне обслуговування, прочищення димохідної системи, налагодження обладнання. Наші фахівці допоможуть з консультаціями з експлуатації, візьмуть на себе підбір грамотного персоналу.
 
Головне - Ви отримаєте будинок незалежний від комунальної системи. Ніякі економічні та політичні зміни не будуть над Вами владні.