• силос
  
Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Ємності з нержавіючої сталі давно і успішно використовуються для зберігання харчових продуктів, для бродіння алкогольних напоїв, для хімічних рідин і багато для чого іншого. «Роза вітрів» спеціально для вас готова розробити і виготовити ємності з нержавіючої сталі будь-якого обсягу і форми. Ми маємо багатий досвід у виробництві і монтажі ємностей з нержавіючої сталі як для великих підприємств, так і для невеликих приватних виробництв і домашнього користування.

Серед запропонованих на нашому сайті нержавіючих резервуарів кожен знайде для себе найбільш підходящий. Але якщо серед готових стандартизованих виробів ви не знайшли те, що повністю відповідає вашим виробничим потребам, ми із задоволенням виготовимо для вас будь-яку ємність з нержавіючої сталі на нашому виробництві в гранично короткі терміни і за розумну ціну.

Ємності з нержавіючої сталі, створені нами, є прикладом високоякісного виробництва, тому що ми їх робимо з чудовою нержавіючої сталі від кращих європейських виробників.

Нержавійка, яку ми застосовуємо для виготовлення ємностей, має ряд важливих переваг: вона витримує великі механічні навантаження, має високі антикорозійні властивості, не реагує на вплив агресивних хімічних середовищ, не підвладна великих перепадів температур і атмосферних явищ, має тривалим терміном експлуатації, а головне - є нейтральним матеріалом, який не змінює смак, колір і запах рідин, що дуже важливо для зберігання і транспортування харчових продуктів.

У нашому асортименті є практично всі використовувані ємності з нержавіючої сталі: для виробництва квасу, браги, вина і напоїв з фруктів, танки для приготування і зберігання пива з конічним дном (ЦКТ), ємності для зберігання води і для хімічних продуктів, баки для лазні, цистерни для перевезення і зберігання рідин і т.д.

За бажанням замовника ми можемо виготовити ємності не тільки з одношаровими, а й з багатошаровими стінками - такі ємності часто застосовуються в харчовій промисловості, коли продукти потребують тепловій обробці. Багатошарові резервуари створюються за типом «терморубашки», що дозволяє зберігати потрібну температуру тривалий час.

Для наших харчових ємностей з нержавійки ми створюємо і додаткове обладнання: перемішують пристрої для баків, «сорочки» для охолодження і нагріву, миючі головки, люки, оглядові отвори, датчики температури і багато іншого. Наші висококваліфіковані технологи та інженери створять за вашим індивідуальним замовленням будь-яку ємність з нержавіючої сталі в повній відповідності з вашими потребами, а майстри-монтажники зберуть і встановлять готовий виріб швидко і якісно.

Людство давно навчилося збирати, зберігати і переміщати воду або рідини. Різні ємності, починаючи від пластикових стаканчиків і закінчуючи величезними резервуарами для зберігання нафти, використовують люди в побутових і промислових цілях.

Але найвідомішим матеріалом для них є нержавіюча сталь, що володіє в порівнянні з іншими матеріалами величезними перевагами. На відміну від скла, пластику, кераміки, чорного заліза, доречно сказати про основні характеристики, які висувають ці вироби на перші місця.

Міцність "нержавійки", здатної витримувати величезні механічні навантаження. Інертні властивості стали залишаються такими в агресивних рідких середовищах. При транспортуванні можна не турбуватися про порушення конструкції, і, відповідно, про втрати води або рідини.

Герметичність набагато вище у вмістилищ, зроблених з нержавіючої сталі; ємності, виконані з інших матеріалів менш надійні. Інтенсивна експлуатація не впливає на «терміни» життя так сильно, як у інших матеріалів. Корозійна стійкість від зовнішніх атмосферних впливів.

Ємності з нержавіючої сталі, баки з нержавіючої сталі, резервуари і цистерни.

 

Нас завжди оточує вода або різного роду рідини. Ми звикли зберігати, переливати, переміщати рідини в ємностях, які зроблені з різних матеріалів: кераміка, скло, пластик, метал. Форм для вмістилищ рідин безліч - це можуть бути пляшки, каністри, бочки, цистерни, прямокутні або круглі ємності.

 

Для всіх випадків життя людина придумала резервуари для води, нафти, молока, соків і т.д. і т.п. Але, напевно, осібно стоять конструкції, виконані з нержавіючої сталі. Ємності, виконані з такого матеріалу, користуються незмінним попитом серед покупців. За своїм механічним і фізико-хімічними характеристиками вироби, зроблені з «нержавійки» перевершують в кілька разів своїх «побратимів по цеху».

 

Незалежно від географічного регіону, де використовується така продукція, за них завжди «голосує рублем» звичайний покупець. Баки з нержавіючої сталі в Києві давно завоювали своє місце серед товарів для будинку, на всіх підприємствах харчової, хімічної промисловості, де є агресивні рідкі середовища. До них відносяться баки з нержавіючої сталі, резервуари з нержавіючої сталі, цистерни з нержавіючої сталі.

 

AISI 304 стали має прекрасне опір до загальних корозійних середовищ, але - не рекомендовані, де є ризик міжкристалітної корозії. Вони добре пристосовані для експлуатації в прісній воді і міської та сільської атмосфері. У всіх випадках, регулярне очищення зовнішніх поверхонь необхідна для збереження їх первісного стану.

 

Ціни на ємності з нержавіючої сталі:

 

V м³ ø мм Висота циліндра, мм Высота загальна, мм Ціна в Євро
1 980 1250 2445 1 588
2 1260 1500 2615 1 912
3 1345 2000 3146 2 200
4 1465 2250 3370 2 592
5 1485 2750 3876 2 532
7,5 1745 3000 4208 3 281
10 2005 3000 4300 4 071
15 2275 3500 4885 4 427
20 2460 4000 5443 5 747
25 2590 4500 5976 6 998
30 2708 5000 6522 8 317
40 2865 6000 7572 8 866
50 2860 7500 9072 11 845
60 3145 7500 9221 13 470
75 3510 7500 9336 15 281
 
 

Марка AISI 304 має гарний опір різним кислотам:

 

фосфорної кислоти у всіх концентраціях при температурі навколишнього середовища,

азотній кислоті до 65%, між 20 і 50 ° C,

мурашиної і молочній кислоті при кімнатній температурі,

оцтової кислоти між 20 і 50 ° C.

Їх рекомендують для використання при контакті з холодними або гарячими харчовими продуктами, такими як вино, пиво, молоко (кисломолочні продукти), спирт, натуральні плодові соки, сиропи, патока, і т.д.

 

Більш висока хімічна стійкість у нержавіючої сталі AISI 316 L.

Порівняльна характеристика використання нержавіючої сталі Марок AISI 304 і AISI 316L:

 

Реагент AISI 304 AISI 316L
Оцтова кислота 30% v v
Оцтова кислота 80% x v
Фтористоводнева кислота x x
Хлористоводнева кислота x x
Морськая вода x v
Азотна кислота o o
Перхлорная кислота x x
Гидроксид калію v v
Кальцинована сода v v
Сірчана кислота x x
Спирт (метиловый або етиловий) v v
Пиво v v
Сік цукрового буряку v v
Бензол v v
Борная кислота v v
Бутан v v
Вуглекислий кальцій v v
Гіпохлорит кальцію x o
Виглекислий газ v v
Вуглекислота v v
Каустик 20% v v
Каустик 50% v v
Хлор (вологий) x x
Хромовая кислота 50% x x
Хромовая кислота 10% v v
Лимонна кислота o v
Хлопкове масло v v
Мурашина кислота 90% x v
Формальдегід 37% v v
Фруктовий сік v v
Бензин v v
Глюкоза v v
Глицерін v v
Перекис водню 90% v v

 

V - рекомендується
O - можуть бути встановлені обмеження
X - не рекомендується

 

Нержавіюча сталь, яка виходить за рахунок легуючих добавок, має величезні переваги в порівнянні з іншими матеріалами.

 

Має сенс зупинитися на деяких з них:

 

Міцний і твердий матеріал, який може витримувати величезні механічні навантаження.

Хімічно інертні властивості стали дозволяють впевнено «працювати» в агресивних рідких середовищах.

При транспортуванні можна не турбуватися про порушення конструкції, і, відповідно, про втрати води або рідини. Герметичність набагато вище у ємностей, зроблених з нержавіючої сталі; ємності, виконані з інших матеріалів менш надійні.

Терміни експлуатації вище, ніж у інших виробів.

Корозійна стійкість - надійний захист від зовнішніх атмосферних впливів.

 

Можна ще навести безліч позитивних якостей виробів з нержавіючої сталі, яких не мають інші подібні товари побутового або промислового призначення. Зараз, коли питання стоїть більше про якість, яке рівноцінно «довголіття» вироби, ємності з нержавіючої сталі в Києві особливо цінуються звичайними людьми.

 

Група компаній "Роза Вітрів" виготовляє на замовлення баки з нержавіючої сталі, ємності з алюмінію будь-якої форми і об'єму на замовлення. Найкоротші терміни і доступна ціна гарантовані.

 

Ємності з нержавіючої сталі

 

«Роза вітрів» виготовляє ємкості з нержавіючої сталі різних обсягів для використання в харчовій та хімічній промисловості - від невеликих кегов до величезних нержавіючих цистерн і танків. Ми також можемо запропонувати повний комплект обладнання з нержавійки для створення пива, розрахований як на маленькі приватні міні-пивоварні, так і на промислові пивоварні та пивзаводи.

 

Найбагатший асортимент ємностей з нержавіючої сталі пропонує «Роза вітрів» для харчової промисловості. Це ємності для питної води, свіжого молока і кисломолочних продуктів, для вина, харчового спирту, фруктових соків, сиропів, дріжджів, патоки і багатьох інших продуктів.

 

Наші ємності створені з харчової стали найвищого класу, яка є хімічно нейтральним матеріалом, що дозволяє зберегти натуральний смак і запах їжі. У разі потреби ми створюємо герметичні ємності, щоб знаходиться в них продукт не мав контактів з повітрям і не окислюється.

 

Виготовлення ємностей з нержавіючої сталі в «Розі вітрів» відбувається комплексно - ми створюємо не тільки самі ємності, але і забезпечуємо їх всім необхідним додатковим обладнанням відповідно до виконуваними функціями. Наші ємності відразу після виготовлення готові до активної і тривалої експлуатації.

 

Купити ємності з нержавіючої сталі в «Розі вітрів» буде вигідно з багатьох причин:

 

Ми виготовляємо нержавіючі ємності з самої високоякісної сталі, виробленої в Німеччині, яка по всіх хімічних і фізичних показників є найкращим матеріалом для збереження харчових продуктів.

 

Також ми створюємо ємності для хімічної промисловості, які володіють високим опором до агресивних рідин - різних спиртів і кислот, витримують великі температурні перепади і величезні механічні навантаження.

 

Наше високотехнологічне виробництво дозволяє створити надійні, безпечні та зручні ємності з нержавіючої сталі з тривалим терміном експлуатації.

 

Ми готові виготовити нержавіючі ємності будь-яких обсягів і габаритів в повній відповідності з побажаннями замовника, за індивідуальним проектом.

 

Наші досвідчені фахівці виконують комплексне обслуговування клієнтів: від проекту об'єкта до здачі «під ключ». Всі етапи технологічного процесу створення ємностей нержавіючих, складання і монтажу на місці контролюються кваліфікованими фахівцями, що виключає можливість помилок і шлюбу.

 

Вартість наших ємностей з нержавіючої сталі значно нижче, ніж у конкурентів, тому наші вироби не тільки високоякісні, а й недорогі.

 

Ми працюємо на ринку виробів з нержавійки вже більше 10 років, тому дорожимо своїм ім'ям і гарантуємо відмінну якість, високу функціональність і надійність наших ємностей з нержавіючої сталі.