Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

  

 

Електроінструмент для металообробки, ножиці по металу, ножиці по металу електричні.

 

Шлицевые ножницы С 160-2 Plus
Широкий модельний ряд ножиць TRUMPF відображає різносторонність застосування ножиць: різні оброблювані листи, з різним покриттям, вимоги щодо мобільності та потужносним характеристикам. Ножиці TRUMPFдля різання сталі, нержавіючої сталі, кольорових металів і пластмас це високоякісний, прецизійний працюючий інструмент.
 
 Ріжучий стіл виготовлений з високоміцної сталі і точне положення ножа ріжучого столу гарантують оптимальне по силі різання і виняткову кривизну. Ножиці TRUMPFпредлагают якісну обробку, продуману конструкцію, ергономічність і недорогі запчастини і витратні частини.
 
Галузь застосування:
 
- Будь-яке виробництво;
- Виготовлення підйомників;
- Виготовлення ємностей / баків;
- Електромонтаж;
- Сантехніка;
- Теплотехніка;
- Вентиляційна техніка;
 
особливості:
 
- Добре підходить для різання тонких листів;
- Просто переставляти 4-сторонні поворотні ножі;
- Оптимальний обхват рукоятки;
- Встановлені заздалегідь ножі для всього діапазону товщини.
Электроножницы С 250-0 Plus
Для установки решіток, жалюзі, клапанів і самих кондиціонерів часто доводиться робити вирізи в уже змонтованому коробі. Спеціально для цього TRUMPF подбав про точність позиціонування нового інструменту - завдяки маркуванню на ріжучої голівці ножиць C-250 вирізи виконуються з високою точністю.
 
 П'ять змінних ножів дозволяють використовувати інструмент для будь-яких завдань по різанню. Для криволінійного різання є спеціальний шаблевидний ніж. Інструмент легко "проходить" фальцеві шви повітропроводів за допомогою ножа Spiro; спеціальний ніж "СR" встановлюється для обробки листів і заготовок з нержавіючої сталі. Основна перевага в порівнянні з прототипом З 160 - можливість різати одним ножем спірально-навивні повітроводи зі швами товщиною до 4 мм і всі типи профілів.
Шліцьові ножиці TRUMPF C 250-0 PLUS ріжуть лист товщиною от0,3 до 2,5 мм і зі швидкістю до 10 м / хв.
 
Функція видалення стружки:
 
Стружка може бути легко відокремлена від заготовки в будь-якій точці різу простим натисканням на кнопку. Зручне розташування кнопки на інструменті дозволяє працювати оператору працювати однією рукою. При поздовжньому розкрої протяжних деталей інструмент дуже стійкий за рахунок опорних лез, не потрібно використовувати направляючу або паралельний упор.
Фальцезакрыватели F 140-2/F 301-0
Фальцезакривателі TRUMPF F швидко і герметично закривають фальц. Піттсбург-фальц - це ідеальне поєднання на прямих або вигнутих каналах з відформованих, вставлених один в одного профільованих країв. Відповідне з'єднання виключної стабільності виготовляється без додаткових сполучних елементів.
 
 Чудовий для видимих поверхонь і покриттів листів, Піттсбург-фальц закривається самостійним, майже безшумним методом закачування. Автоматична подача гарантує постояную точність фальца і високу якість закриття фальца.
 
Галузь застосування:
 
- Виготовлення фасадів;
- Теплo- і венттехніка;
- Виготовлення камінів;
- Виготовлення кузовів.
 
особливості:
 
- Автоматична подача без додаткового прикладання сили;
- Можливість настройки для спеціальних завдань, наприклад, закривання фальца заготовок з нержавіючої сталі;
- Дуже низький рівень шуму;
- Швидке, надійне з'єднання Піттсбург-фальца з високойнагрузочной здатністю.
Соединительный пресс TF 350-2 Kipparm
З'єднувальний прес Trumpf TF 350-2 - це ручний електроінструмент для довговічного з'єднання внахлест розташованих частин металевих листів, методом холодного штампування (зварювання).
 
особливості:
 
- Точка з'єднання утворюється під час безперервного ходу пуансона;
 
- Рухомий штамп і зафіксована матриця складають комплект інструмента для цього «одноступінчастого наскрізного з'єднання»;
- Матриця складається з нерухомої ковадла, збоку якої розташовані 2 пружних пружних ріжучих елемента;
- При цьому способі створюється з'єднання кінцевої форми (без додаткових з'єднують елементів як гвинти або заклепки) комбінованим процесом деформації і прорізання і заключного процесу холодної висадки;
- З'єднання деталей як без покриття, так і з покриттям (наприклад оцинкованих, лакованих);
- З'єднання без теплового впливу (перевага: наприклад для оцинкованих листів: немає парів цинку);
- Можливе об'єднання частин з різного листового матеріалу. (При конструктивному вирішенні такого типу необхідно враховувати проблему контактної електрокорозії);
- Можливе об'єднання 2 або 3 заготовок.