Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

 

Обладнання для холодного зварювання.
 

Eckold CONECO 45/60 E Eckold CONECO 45/60 E - Мобільні кліщі холодної зварювання є універсальним пристосуванням для різних пакетів листового металу. Кліщі обладнані електроприводом, прості у використанні і мають невелику вагу. Для підключення необхідна тільки розетка 230 В.
Eckold DFG 500/60 Eckold DFG 500/60 - Верстат холодної зварювання є стаціонарною, універсальною машиною для клінчінга листового металу і профілів. Машина оснащена вбудованим блоком гідроприводу і дуже тиха. Закриття кліщів активується педаллю. Робочий тиск попередньо встановлено, а також може бути регульованим, в залежності від завдання.
Eckold DFG 500/80 E Eckold DFG 500/80 E -  Верстат холодної зварювання є стаціонарною, універсальною машиною для клінчінга листового металу і профілів. Машина оснащена вбудованим блоком електроприводу і дуже тиха. Закриття кліщів активується педаллю. Робочий тиск попередньо встановлено, а також може бути регульованим, в залежності від завдання.
Eckold DFG 500/150 Eckold DFG 500/150 - Верстат холодної зварювання є стаціонарною, універсальною машиною для клінчінга листового металу і профілів. Машина працює від гідроприводу і дуже тиха. Закриття кліщів активується педаллю. Робочий тиск попередньо встановлено, а також може бути регульованим, в залежності від завдання.
Eckold MCD 30/5 Piconet Eckold MCD 30/5 Piconet -  Портативні клінч-кліщі - зручні, легкі і міцні кліщі з керуванням від однієї руки. Портативні кліщі призначені для мобільних робіт і оснащені одним діючим гідравлічним циліндром з макс. зусиллям 50 кН. Інструменти повинен бути обраний відповідно до завданням. Клінч-кліщі приводяться в рух за допомогою гідроагрегату типу HAT 525 або HA 510.
Eckold MCD 30/50 AH Eckold MCD 30/50 AH -  Мобільний, бездротової, апарат холодної зварювання - це універсальне рішення в лінійці ручного інструменту. Забезпечує надійне клінч-з'єднання при товщині сталевого пакета 3,0 мм
Eckold MZD 60/6 Eckold MZD 60/6 - Портативні клінч-кліщі, зручні, легкі і міцні, з управлінням від однієї руки. Портативні кліщі призначені для мобільних робіт і оснащені одним діючим гідравлічним циліндром з макс. зусиллям 60-80 кН. Клінч-кліщі ідеально підходять для виробництва сполучних елементів для повітроводів, з'єднань в системах опалення, вентиляції та будівництві кондиціонування. Тришарові пакети металу можна з'єднувати за допомогою типу клінчу S-DF на загальну товщину матеріалу до 4 мм. Інструмент повинен бути обраний відповідно до завданням. Клінч-кліщі приводяться в рух за допомогою гідроагрегату типу HAT 525 або HA 510.
Eckold MZD 25/3 Eckold MZD 25/3 - Портативні клінч-кліщі, зручні, легкі і міцні, з управлінням від однієї руки. Портативні кліщі призначені для мобільних робіт і оснащені одним діючим гідравлічним циліндром з макс. зусиллям 30 кН. Інструменти повинен бути обраний відповідно до завданням. Клінч-кліщі приводяться в рух за допомогою гідроагрегату типу HAT 525 або HA 510.
Eckold MZD 35/35 Eckold MZD 35/35 -  Портативні клінч-кліщі з вбудованим обмежувачем ходу, для з'єднання різних комбінацій листових пакетів. Прості в експлуатації і мають малу вагу.
Eckold MZD 45/30 Eckold MZD 45/30 - Портативні клінч-кліщі з вбудованим обмежувачем ходу, для з'єднання різних комбінацій листових пакетів. Прості в експлуатації і мають малу вагу.