Програмування та монтаж

автоматичних систем управління виробництвом

 

Програмне забезпечення для АСУ ТП

Автоматизований облік готової продукції дає можливість оперативно отримувати інформацію про наповнення складу і його залишках, а також дозволяє в режимі реального часу подивитися статус виконання процесів.

Приймання та облік сировини

Що поступає у виробництво сировина повинна відповідати вимогам нормативної і технічної документації і супроводжуватися документами, що підтверджують їх якість і безпеку. Автоматизований облік сировини дозволяє підвищити швидкість обробки інформації і мінімізувати помилки ручного введення.

   

Облік руху сировини

Облік руху матеріалів вирішує найважливіші завдання виробництва: забезпечення постійної якості виробленої продукції та розслідуванні інцидентів в разі порушення якості.

Облік готової продукції

Автоматизований облік готової продукції дає можливість оперативно отримувати інформацію про наповнення складу і його залишках, а також дозволяє в режимі реального часу подивитися статус виконання процесів.

   

Виробництво шаф управління

Наша компанія надає повний комплекс послуг з проектування систем автоматизації для виробничих процесів для виробництва.

Звіти

Швидкий доступ до архівних даних і зручно інтерфейс дозволяє оперативно оформити зведені звіти і граафікі по веденню виробництва.

 

Автоматизація управління виробництвом на прикладі броварні

 

У стрімко розвивається пивоварної індустрії вирішення питання оптимізації витрат і ступеня точності технологічного процесу - є головною умовою успіху підприємства по виробництву пива. Що й казати, дуже важко завоювати ринок і знайти свого покупця, якщо при виробництві одного і того ж сорту пива у вашій пивоварні кожен раз виходить різний результат.

 

Безумовно, це питання допомагає вирішити професіоналізм і майстерність пивовара-технолога, завдяки якому створюється оригінальна рецептура і неповторний смак саме вашого пива. Однак. з іншого боку, вплив людського фактора завжди є додатковим ризиком, коли мова йде про точність і своєчасності виконання необхідних операцій.

 

Для того, щоб технологічний процес відтворювався з високою точністю і надійністю необхідно своєчасне вимір аналітичних параметрів сусла, пива, води. газоподібного CO2, а також розчиненого CO2 (рівня карбонізації). Існує можливість проведення аналізу проб в лабораторії, що гарантує точність, але ця процедура займає чимало часу і ускладнюється необхідністю отримання репрезентативної проби. До того ж цей метод не забезпечує безперервного надходження даних в режимі реального часу, через що своєчасне внесення коригувань не представляється можливим.

 

На відміну від лабораторного аналізу, вбудовані системи для аналітичного контролю технологічного процесу знижують трудовитрати персоналу і забезпечують отримання безперервного потоку даних в режимі реального часу, на підставі яких при необхідності приймаються коригувальні заходи. І найголовніше - аналітичні вимірювання безпосередньо в потоці дозволяють зберігати якісні характеристики виробленого пива на виході.

 

Фахівцями групи компаній Роза Вітрів розроблені досконалі системи автоматизації виробництва пива, що дозволяють контролювати процес виробництва від варильного цеху до лінії розливу. Технології вбудованих вимірювальних систем і цифрового управління датчиками дозволяють поліпшити якість одержуваного продукту, а також підвищити продуктивність в процесі пивоваріння.

 

Звернувшись до фахівців групи компаній Роза Вітрів, ви отримаєте кваліфіковану допомогу в питаннях автоматизації вашого виробництва. Наші інженери зможуть дати вам вичерпні відповіді на всі питання, пов'язані з контролем якості виробництва і одержуваного продукту на виході.