котельні на відходах деревини

 

Останнім часом викопне паливо (газ, нафтопродукти) постійно дорожчають, що в свою чергу забезпечує зростання інтересу у населення до котельних, які можуть продуктивно і стабільно працювати на недорогому паливі. По-перше, це деревні відходи. Внаслідок такої уваги до економії, сьогодні ефективно модернізують агрегати, що використовують у вигляді палива деревні відходи. 

 
Котельні на деревних відходах - система агрегатів, що використовує механічну або ручну подачу палива. Такі агрегати отримують теплову енергію за рахунок спалювання деревних відходів.
 
Для отримання теплової енергії можливе використання таких видів відходів як: кора, тріска, тирса, стружка, торф і т. д., з відносною вологістю до 60%.
 
При спалюванні деревних відходів відбувається нагрів теплоносія, який можна використовувати для опалення різного роду приміщень або технологічних процесах.
 
Котельні на деревних відходах складаються з таких елементів:
 
котел-теплообмінник;
 
система механічної подачі палива;
 
автоматична система контролю;
 
пом'якшувач води;
 
система очищення димових газів.
 
Весь процес спалювання палива, формування агрегатом теплової енергії, а також управління параметрами відбувається автоматично. Певна кількість паливного кошти розміщується в бункері, і за рахунок механічної подачі палива котельня може забезпечувати кілька годин безперервного горіння. На першому етапі завантажувальний шнек подає паливо в бункер, з якого в свою чергу паливо потрапляє в камеру згоряння. Там шляхом процесу піролізу при t0С = 1000-1200 утворюється газ, який згорає в топці теплообмінника, що дозволяє максимально використовувати паливо за призначенням і підвищити ККД. Контроль, параметри і процес теплообміну підтримуються автоматично.
 
Для обслуговування котельні, а також здійснення контролю достатньо однієї людини, обов'язки якого обумовлюються контролем рівня палива в бункері і його забезпечення, контролем заданих параметрів, а також спостереженням за роботою агрегату.
 
Переваги котелень на деревних відходах:
 
за рахунок піролізу досягнення високого ККД;
 
невисокий рівень вмісту сірки в паливі, а також деревні відходи є нейтральними до СО2,
 
повна автоматизація дозволяє оператору присутнім лише деякий час;
 
відносно недорога ціна на паливо, що значно економить кошти.
 
Група будівельних компаній "Роза вітрів" пропонує монтаж модульних котелень по всій Україні по прімелемим цінами.