• 
  
Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза вітрів:

Роботи з монтажу систем опалення котеджних будинків. Ми пропонуємо весь комплекс послуг по автономному опаленню котеджів, що знаходяться у Києві та Київській області. Для будівель чия площа становить від від 200 до 2400 кв.м. ми виконаємо розрахунки, розробку проекту і монтаж всієї системи опалювального обладнання. При цьому система опалення котеджів схожа, в цілому, з вмонтовуваними системами для заміських будинків. Необхідно пам'ятати, що системи опалення котеджів і заміських будинків схожі, оскільки по суті котедж - окремо стоїть заміський будинок зі своєю територією. Від заміського будинку котедж може відрізнятися, наприклад, зовнішнім виглядом, але це до системи інженерних систем стосунку не має. Комплекс заходів щодо створення системи автономного опалення включає: розрахунок, проектування, поставку обладнання, монтажні роботи, інтегрування з іншими системами і сервісне обслуговування всіх елементів опалювальної системи, а саме: котельних, на основі газових, дизельних, електричних та ін; системи конверторного опалення; системи повітряного опалення; системи теплих підлог, та ін; системи опалення (анти обледеніння) покрівлі, а також сходів, майданчиків і водостічних систем. Проектні та монтажні роботи. Наші фахівці детально ознайомлять Вас з портфоліо щодо наших систем опалення в котеджах Києва та Київської області. Закінчені проекти з монтажу котельного обладнання Buderus. Закінчені проекти з монтажу котельного обладнання Buderus. Також, опалення котеджів німецької унікальної технології форинтів HAUS. Зазначений комплекс опалення реалізований без використання радіаторів, але з використанням вбудованих в підлогу конвекторів, за допомогою яких здійснювалося опалення теплим повітрям.

Група компаній "Роза Вітрів" виконує проектування, поставку та монтаж систем опалення та водопостачання приватних заміських будинків, котеджів.
 
Чому опалення і водопостачання замовляють у нас:
 
Правильні ціни - технічні рішення, регламентовані бюджетом.
 
Гарантія на роботи - 5 років;
 
Сервісне обслуговування (гарантійне та післягарантійне);
 
Розробка проекту та узгодження в структурах міськгазу і міськводоканалу;
 
Повний юридичний супровід (аж до введення в експлуатацію будівлі);
 
Наявність всіх необхідних ліцензій.
 
 
фото котельнойКомфортне проживання за містом в чому залежить від безперебійної, злагодженої роботи всіх інженерних мереж (внутрішніх і зовнішніх), що подають холодну і гарячу воду, тепло, газ, електрику. Наша компанія монтує "під ключ" внутрішні та зовнішні мережі.
Внутрішні мережі: опалення, водопостачання, каналізація, фільтрація, басейни.
Зовнішні мережі: газифікація, водопровід, каналізація (включаючи автономний септик).
Опалення котеджу - ключовий фактор, від якого залежатиме самопочуття членів вашої сім'ї, витрати на утримання будівлі, довговічність будівельних конструкцій та оздоблення. Якщо опалення спроектовано і виконано неправильно, це призведе до збоїв у роботі, невиправдано високого споживання енергії, промерзання стін і інших проблем, виправлення яких потребують багато часу, нервів і грошей.
Наша компанія має багаторічний досвід роботи з об'єктами індивідуальної забудови: ми займаємося комплексним інженерним забезпеченням будівель, включаючи опалення "під ключ". Знайти оптимальне рішення можна в будь-якій ситуації. В умовах, коли підключення до тепломереж неможливо, опалення Вашого заміського будинку здійснюється за рахунок автономних систем, що працюють на газі або дизельному паливі.
Проектування опалення приватного будинку виконують фахівці, які відмінно знають галузеві норми. Тому твердження проекту та узгодження всієї необхідної документації в органах міськгазу виконується нами в мінімальні терміни. Ми маємо ліцензію і допуски на проектування та монтаж всіх типів інженерних систем.
 
Ми виконуємо всі роботи по встановленню опалювального обладнання в самі найкоротші терміни з абсолютним відповідністю стандартам технічної документації. Наші ціни на монтаж устаткування - одні з найпривабливіших на ринку.
Крім привабливої ціни ми даємо найтривалішу в Україні гарантію на виконані роботи - 5 років.
Наші фахівці беруть на себе всі турботи, виконуючи налагодження, введення в експлуатацію та сервісне обслуговування техніки: гарантійне та післягарантійне.
Монтаж систем опалення будинку на вищому рівні.
 
котельная фото
Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені, що монтаж опалення та інших інженерних систем котеджу буде виконаний на найвищому професійному рівні. Це підтверджують відгуки наших численних клієнтів, що насолоджуються комфортом життя в своїх заміських будинках протягом багатьох років і позбавлених від необхідності витрачати свій час і гроші на усунення неполадок.
Монтаж систем опалення будинку здійснюють фахівці нашої компанії, які пройшли повний цикл підготовки у фірм - виробників обладнання і знають всі нюанси своєї роботи від і до.
Ми виконуємо монтаж систем опалення, використовуючи котельне обладнання найнадійніших зарубіжних марок: Viessmann, Buderus, Vaillant, труби і фітинги фірм Rehau, КАN та опалювальні прилади Fondital, JAGA, та насосне обладнання Grundfos. Пропонуючи конкурентоспроможні ціни на монтаж опалення, ми включаємо в них настройку, введення в експлуатацію та сервісне і гарантійне обслуговування техніки.
 
Наші послуги та об'єктивні переваги:
 
Наша компанія має великий досвід роботи з об'єктами індивідуальної забудови, також здійснює повний спектр послуг, пов'язаних з цією областю діяльності, а саме:
 
Професійний розрахунок проекту опалення для приватного будинку. Це перший етап робіт, на якому підбирається необхідна конфігурація устаткування, прораховуються варіанти встановлення технічних засобів. Розрахунок здійснюється, виходячи з конкретних умов експлуатації будівлі, наявності того чи іншого виду палива. Це дає можливість зробити всю роботу максимально ефективною. Тобто, при мінімальній кількості фінансових витрат, отримати надійний, максимально продуктивний джерело тепла.
 
Складання проекту за допомогою професійних фахівців. Дану задачу вирішують фахівці, прекрасно знайомі з галузевими нормами. Тому твердження, а також узгодження документації в державних контролюючих органах проходить без зайвих труднощів.
 
Установка устаткування. Всі роботи, пов'язані з встановленням обладнання, виконуються в найкоротші терміни, відповідність технічної документації стандартам - абсолютне.
 
Гарантійне, а також післягарантійне обслуговування. Установка устаткування - це не останній етап нашої роботи. Фахівці компанії також готові взяти на себе всі обов'язки з налаштування, введення в експлуатацію, сервісного обслуговування техніки. Всі ці роботи входять в розцінки на монтаж опалення заміського будинку.
 
Поряд із створенням, а також установкою необхідного обладнання, ми готові запропонувати розробку технічних рішень для вентиляції та електропостачання об'єктів. Можливо пристрій басейнів, реалізація інших рішень. Компанія виконує повний спектр послуг , пов'язаних з архітектурним проектуванням, проектуванням інженерних систем і будівництвом «під ключ», включаючи установку каналізації, монтаж вентиляції, систем фільтрації, кондиціонування, будівництво басейнів.
 
Ви можете звернутися за допомогою до наших експертів, які, поза всяким сумнівом, дадуть Вам вичерпну інформацію по тел. (044) 383-73-63
Природний газ подорожчав!
 
Причому, подорожчав настільки, що несподівано наступаюча зима псує настрій абсолютно всім, хто живе не в курені.
Газові кризи давно стали нормою і вже нікого не дивують. Нестримний зростання вартості газового опалення негативно позначається на "вгодованості" гаманця, погрожуючи довести останнього до стану яскраво вираженою дистрофії. Іноді простіше відключити це опалення зовсім і сидіти у валянках, ніж оплачувати нечувані рахунки за газ. Поступово, газове опалення перетворюється на предмет розкоші.
 
Тому багато хто переходить на опалення пілети, залишаючи газове опалення як чергове (на випадок тривалої відсутності хазяина в будинку).
 
Дрова - найдавніший вид палива. Дрова - це співмірні вогнища шматки деревини, використовувані для розведення та підтримання в ньому вогню.
 
Дров'яне опалення
 
Нове - це добре забуте старое. Дровяне опалення - найдавніший вид опалення, який бере свій початок ще від первісної людини. Протягом всієї своєї багатовікової історії, люди палили дрова і грілися їх теплом. Дров'яне опалення довгий час було єдиним видом опалення, а дрова - єдиним енергоносієм.
З появою вугілля, нафти і газу, опалення дровами відійшло на задній план, але, тим не менш - воно залишається актуальним і в наші дні. Існує величезна кількість конструкцій вогнищ на дровах - каміни, плити, печі та котли. Опалення дровами порівняно недорого, і тому - дуже популярне серед населення.
 
Пеллета (анг. пеллет) - гранула, окатиш, щільний кульку речовини, таблетка.
 
 
Паливні пелети, гранули та брикети
 
Паливні пелети, гранули та брикети - форми розфасовки сухого палива, отримані в результаті ущільнення (пресування або брикетування) подрібненої паливної маси. Таке ущільнення дозволяє концентрувати низькокалорійну паливну масу в малому обсязі і підвищувати тим самим її питому теплотворність. У результаті пресування виходить високоякісний вид сухого палива. Матеріалом для його виготовлення може служити будь подрібнена паливна маса, як правило біологічного походження. Наприклад, деревина і деревні відходи, солома, стебла кукурудзи, дрібні гілки дерев і чагарників, відходи тваринництва і т.д. Іноді зустрічаються кам'яновугільні паливні брикети.
 
Пелетне опалення - опалення з використанням пресованого і гранульованого палива. Пресована форма розфасовки палива дуже зручна, як для її виробника, так і для її споживача. Крім того, вона дозволяє пресувати в паливну масу що завгодно, починаючи з деревних відходів і закінчуючи відходами побутовими. Опалювальні агрегати, що працюють на пелетах - легко керовані і легко обслужіваемость, що здобуло їм особливу популярність. Плюси пеллетного опалення настільки великі, що в майбутньому, імовірно, воно витіснить класичне дров'яне опалення, особливо в побутовій його формі.