Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза вітрів:

Мідний водостік - це невід'ємна частина облаштування будинку. Ціни на водостоки мідні різняться в залежності від виробника. При цьому вартість монтажу мідної водостічної системи безпосередньо пов'язана з матеріалами, які використовуються. Монтаж водостоків мідних повинен виконуватися профільними фахівцями, оскільки неякісний монтаж призведе до необхідності з часом переробляти мідну водостічну систему і усувати недоліки. Система мідного водостоку включає в себе жолоб, воронки ринви, мідні водостічні труби, кути жолоба, коліна і трійники, а також кріплення мідної водостічної системи. Купити водостоки мідні можливо в різних магазинах, але встановити мідні водостоки ідеально відповідні до архітектури вашого будинку, можливо тільки виготовивши їх на замовлення. У Групі Компаній «Роза Вітрів» ми монтуємо мідні водостоки в Києві, Харкові, Одесі. Водостоки з міді можуть кріпитися на кронштейни заходять під черепицю або безпосередньо закріплені на лобової дошки. Мідні водостоки в Києві пропонуються до продажу багатьма компаніями, але ми займаємося тільки мідними водостічними системами. Установка водостоку мідного - це кропітка і непростий процес. Мідний водостік (жолоб і труби) мають схильність при перепаді температур (особливо в зимовий час) до лінійного розширення, тому при влаштуванні водостоку мідного необхідно передбачити компенсацію лінійного розширення. Також для уникнення обмерзання ринв і жолобів встановлюється обігрів водостічної системи мідною.

Мідний водостік, мідна водостічна система, водостік з міді, водостоки ціна.

 

Найпоширеніший і практичний спосіб видалення вологих опадів з покрівлі - це водостічна система. Сьогодні виробники пропонують широкий асортимент відсотків: вони можуть бути з різних матеріалів (металу, ПВХ, алюмінію, міді т.д.). Але, так само як і в покрівлі, фаворитами за якістю і довговічності залишаються мідні водостоки.

Водостічні системи з міді особливо гармонійно виглядають у поєднанні з мідною покрівлею.

Ціна мідних водостоків

Ціна оцинкованих водостоків

Ціна на нержавіючий водостік
 

Вартість монтажу водостоків: від 150 грн жолоб і 90 грн труба.

 

Мідь - матеріал благородний, натуральний і гнучкий. Мідні водостічні системи мають найтриваліший термін служби, тому що мідь є найбільш стійким до механічних пошкоджень і атмосферних впливів матеріалом. Термін служби мідного водостоку - сторіччя. У пластикового водостоку термін експлуатації навряд чи перевищить 10-15 років. і з мідною покрівлею.

Мідна водостічна система через цей час тільки покриється благородною патиною - стане зеленою, як дахи царських палаців 18-19 століття. Мідна водостічна система - єдиний підходящий варіант водостоку для будинку з мідним дахом . Мідні жолоби та водостічні труби будуть виглядати як одне ціле з елітним покрівельним матеріалом. Таку водостічну систему вибирають не тільки власники будинків з покрівлею з міді. Мідний водовідлив додає краси і солідності будь споруді. Пластичність у поєднанні з міцністю роблять можливим надати мідному водостоку будь-яку плавну форму, повторюючи обриси покрівлі.

 

Мідний водостік крім функціональних достоїнств підкреслює високий статус його власника , як престижний автомобіль .

Оскільки ми є виробниками , ми маємо можливість виготовити радісно мідні жолоби ( під будь-яким кутом) , ідеально вписуються у фасад будівлі. На відміну від інших виробників пропонують радісно жолоби паяні , що деформує мідь і псує зовнішній вигляд , нами виготовляються зварні мідні жолоби .

Саме тому поєднання правильного вибору необхідного матеріалу , конструкції водовідводу ( перерізу труби і конфігурації) є вирішальним при плануванні установки водостічної системи.

Ми ідеально обіграємо водостічну систему елементами підшивки покрівлі.

Повірте , економія на установці пластикового водостоку радує менше часу , ніж засмучує його недовговічність згодом . Крім того , зведений з використанням сучасних матеріалів і технологій ( але з дотриманням вікових традицій ) водостік , покращує зовнішній вигляд будь-якої будівлі .

 

Мідні водостоки

 
Водостік необхідний кожному будинку. Він відводить воду від стін, вікон, цоколя і не дозволяє волозі руйнувати будівлю. Якщо ви хочете створити у вашому будинку високоякісну покрівельну систему, то немає нічого краще і надійніше мідних водостоків.
 
«Роза вітрів» пропонує водостоки з міді найкращої якості. Ми створюємо мідні водостоки з урахуванням всіх особливостей будівлі і побажань замовника. Це може бути округла або прямокутна в перерізі система водостоків з вигинами під будь-яким потрібним кутом. Залежно від габаритів будівлі ми можемо запропонувати малу або велику мідну водостічну систему, де діаметр водостоку вибирається в повній відповідності з площею схилів даху.
 
Мідні водостоки мають ряд переваг, яких немає в інших матеріалів. Це:
 
 Дуже тривалий термін служби. Правильно зроблений водостік може служити до 150 років.
 
 Стійкість міді до агресивних середовищ і перепадів температур.
 
 Гнучкість матеріалу дозволяє зробити радісно жолоби під будь-яким можливим кутом і надати їм необхідну форму.
 
 Немає потреби в очищенні, догляді та фарбування мідних водостоків - вони гарні самі по собі, а з часом покриваються благородною патиною, набуваючи вигляду старовинного дорогого матеріалу.
 
 Будь-яка ділянка мідного водостоку при необхідності можна легко і просто замінити або переробити - матеріал прекрасно паяється.
 
 За бажанням замовника водостік можна обладнати спеціальним обігрівом, щоб уникнути обмерзання, утворення бурульок і замерзання води в трубах.
 
 
Ми виробляємо водостоки з міді в повній відповідності з усіма стандартами і нормами. У повну систему входять жолоби, воронки, водостічні труби, кути для жолобів, коліна, трійники, гумові ущільнювачі заглушок і з'єднувачів жолоба, гаки кріплення та інші кріплення. Всі деталі для водостоку робляться з однакового ґатунку міді, щоб не було різночитань.
 
Ми гарантуємо не тільки якісне і своєчасне виготовлення мідних водостоків, але й встановлення їх на місці. Професійні та досвідчені майстри змонтують і перевірять водостічну систему, щоб вона працювала ідеально і без збоїв.
 
Наші мідні водостоки відрізняються не тільки високою якістю виконання, але і красою. Вони здатні прикрасити будь-який будинок, надати йому вишуканість і стильність. Наші ціни на водостоки з міді знаходяться в гармонійній співвідношенні з якістю товару і цілком конкурентоспроможні. Вклавши гроші в хороший мідний водостік від «Рози вітрів», ви отримаєте відмінний продукт тривалого терміну використання.
 

Водостік металевий

 
Водостік металевий - це захист покрівлі, фасаду, цоколя і фундаменту будівлі, яка довгі роки буде надійно охороняти його від вологи, несприятливих атмосферних явищ і впливу навколишнього середовища. Сьогодні, нарівні з металевими, активно рекламуються порівняно дешеві водостоки з ПВХ, і, звичайно ж, ви самі будете вирішувати, з якого матеріалу вибрати водостік для свого житла. Але металеві водостоки мають безсумнівні численними перевагами:
 

 Металевий водостік надійно захистить вашу покрівлю та будівлю на багато десятиліть. Термін служби металу в багато разів довше пластика.

 Метал має велику міцність і стійкість до механічних пошкоджень, його важко подряпати або погнути.

♦ Стійкість до температурної деформації - одне з головних якостей металевих водостоків. Вони не реагують на вплив сильних морозів взимку і спеки влітку, а також на вплив ультрафіолетових променів. Метал не втрачає кольору і не вигоряє.

 Водостічна система збирається легко і просто - як конструктор. Всі елементи готуються заздалегідь і не вимагають додаткових дій. Всі з'єднання мають надійні герметичні прокладки, чого немає в пластикових відсотках.

 Металевий водостік - це гарантія протипожежної безпеки, тому що він не підтримує горіння.

 Металеву систему водовідведення можна встановити на будівлю будь-якого розміру, а пластикові водостоки використовуються тільки для невеликих будівель.

Серед усього перерахованого позитивною якістю відсотків з ПВХ можна назвати тільки їх невисоку ціну. Але, з огляду на, що металевий водостік буде служити кілька десятків років, то витрати на нього ніяк не можна назвати недоліком. Швидше - це справедлива плата за високу ефективність, функціональність, надійність і безпеку протягом тривалого часу.
 
«Роза вітрів» пропонує виготовлення та монтаж металевих водостоків «під ключ». Правильно виготовлена і встановлена водостічна система гарантує вам комфорт і стабільність роботи. Наші досвідчені інженери і майстри-монтажники підготують проект за індивідуальним замовленням, виготовлять і змонтують саме такий водовідведення, який необхідний для захисту вашої оселі. Ви не будете платити за непотрібні деталі, тому що ми враховуємо, що кожна покрівля - різна, тому всі елементи водостічної системи і її кріплень створюються з урахуванням індивідуальних особливостей саме вашої покрівлі.
 
Металеві водостоки від «Троянди вітрів» призначені якраз для нашого клімату, коли температура взимку досягає великого мінуса, а влітку - великого плюса. Тому при монтажі ми не використовуємо герметики і подібні матеріали, а всю систему скріплюємо спеціальними з'єднувачами і закріплюємо підсилювачами конструкції. Така система кріплень і спеціальне покриття металу служать потужним захистом від обледеніння і руйнування водостоку, а особлива система жолобів гарантує відсутність переливів талої та дощової води. Під час великих навантажень, наприклад, зливи або снігопаду, водостічну систему міцно утримують кронштейни і кріплення, що повністю виключає обрив.
 
Ми виготовляємо водостоки з міцної сталі товщиною не менше 0,5-0,7 мм, яка з двох сторін покрита пасивуючим, грунтовки і полімерним захисними шарами. У нас можна придбати водостоки різного виду: круглі і прямокутні в перерізі, з оцинкованої або з нержавіючої сталі. Також можна вибрати будь-який колір водостоку під колір покрівлі або будівлі. Наші водостоки - це вироби з високоякісної сталі, яку ми закуповуємо у кращих українських та європейських виробників. Вони мають сучасний і естетичний зовнішній вигляд і підходять для реалізації будь-яких архітектурних проектів.