Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

В даний час існує декілька компаній здійснюють монтаж мідної покрівлі в Києві. При цьому дані компанії використовують різну покрівельну мідь виробництва: Чехії та Німеччини. Найбільш якісною за твердженням багатьох фахівців є німецька мідь виробництва заводів KME. Дах з міді - це ознака високого статусу в суспільстві, тому при її монтажі повинні використовуватися матеріали високої якості, а також відповідний рівень фахівців та обладнання. Мідна покрівля має термін служби понад 150 років і тому покрівельна мідь є практично вічним матеріалом. Мідь покрівельна проходить різні стадії окислення - від оксидированной міді до патини. Можливо при виготовленні покрівельних елементів використовувати мідь вже готової забарвлення оксид міді і патиновану мідь виробництва КМЕ. З покрівельної міді можуть бути виготовлені такі покрівельні елементи як: мідна шашка, мідна луска, мідна фальцева покрівля, елементи підшивки покрівлі, мідна вагонка, мідна лобова дошка, мідна водостічна система. Використання міді, як покрівельного матеріалу, накладає на будівельників додаткову відповідальність, так як покрівельна мідь досить дорогий продукт. Найбільшого поширення, серед мідних покрівель, отримали наступні покрівельні покриття: мідні крівлі фальца (листова мідь) і мідна шашка, луска.

Мідна покрівля, покрівельна мідь, мідна черепиця, мідний дах, мідна покрівля ціни, покрівля з міді.

 
На сьогоднішній день найбільш універсальною і надійною є металева покрівля, яка в порівнянні зі своїми безпосередніми конкурентами, маєте більш високі експлуатаційні показники, відносно проста в монтажі або профілактичної прокраске, більш стійка до похідним умовах вітчизняних широт і механічних пошкоджень.
 
Найбільш поширеними різновидами даного виду покриттів є:
 
♦ Мідна покрівля
 
♦ Цинк- титанова покрівля
 
♦ Металочерепиця .
 
♦ Алюмінієва покрівля
 

Стоимость монтажа: фальцовой кровлі від 200 грн, шашки та чеші від 300 грн.

 
На ділі ж найбільш економічним і практичним рішенням є саме мідне покриття покрівлі. Термін служби мідного даху досягає 100-150 років, а при правильно проведеному комплексі монтажних робіт і періодичної профілактиці стиків, його можна збільшити в півтора - два рази.
 
Найбільш вдале для споживача співвідношення ключових показників: ціни, якості, надійності та зручності має саме металева покрівля Київ при цьому з точки зору архітектурних основоположних і житлових ансамблів дозволяє гармонійно вписати подібне покриття, так як близько 30% дахів мають саме дах з металу.
 
На сайті представлені фото наших робіт.
 

металическая кровля металическая кровля металлическая кровля металическая кровля фото

 

купол медный медный купол медный козырек козырек из меди

 
Поєднання правильного вибору необхідних покрівельних матеріалів та фахівців для проведення монтажу металевої покрівлі, покрівельних робіт, є вирішальним при плануванні зведення покрівлі з метала.
 
Крім того, зведена з використанням сучасних матеріалів і технологій , правильна металева покрівля покрівля робить ідеальним і підкреслює красу будь-якої будови.
 

Мідна покрівля

 

Споконвіку покрівлі багатих житлових будинків, котеджів і добротних громадських будівель виготовлялися з міді. Мідна покрівля, завдяки унікальним хімічним і фізичним властивостям, служила дуже довго, до 150 років. А зовнішня краса і благородство матеріалу надавали будівлі з покрівлею з міді особливий вишуканий вигляд.
 
Скатну покрівлю з міді пропонує своїм клієнтам компанія «Роза вітрів». Наші покрівлі відрізняються не тільки довговічністю і високою якістю виконання, але і красою, і практичністю.
 
Для створення покрівлі ми використовуємо кольоровий метал - мідь - найвищої якості. Наші висококваліфіковані інженери допоможуть вам створити такий проект покрівлі, який буде найбільш відповідати вашим побажанням і вашому типу будови, а наші майстри швидко виготовлять і змонтують її.
 
Мідь - матеріал елітний, тому мідна покрівля не відноситься до числа дешевих покриттів. Але в порівнянні з її відмінними якісними характеристиками і надзвичайно тривалим терміном експлуатації ми можемо сказати, що наші ціни прийнятні і доступні для такого якісного матеріалу.
 
Мідна покрівля, зроблена нашим професійним і кваліфікованим персоналом, надійна і практична, і буде багато років служити вам, вашим дітям і онукам.
 
Мідь - метал унікальний, що володіє безліччю важливих якостей, якими не володіють інші матеріали для дахів. Вона легка і гнучка, не потребує фарбування або додаткового догляду, володіє високими антикорозійними властивостями, витримує великий перепад температури (від -70 до + 150ºС).
 
Крім того, мідь - екологічно чистий матеріал, безпечний для навколишнього середовища і здоров'я людини.
 
З часом мідна покрівля набуває красивий і благородний зеленуватий колір - покривається патиною, нетоксичним натуральним захисним шаром. При бажанні клієнта ми можемо штучно «зістарити» мідь спеціальною обробкою, надавши їй аристократичний смарагдовий відтінок.
 
Якщо мідна покрівля змонтована професійно і герметично, то її термін служби не обмежується 100 роками, він може бути збільшений в 2-3 рази.
 
Досвідчені майстри «Рози вітрів» гарантують якісне і успішне проведення всіх робіт зі створення покрівлі з міді в два етапи:
 
Підготовчий етап включає установку кроквяної системи, пристрій подкровельной системи припливу і відпливу повітря, а також настил герметизуючого шару.
 
Монтаж мідної крівлі залежно від виду матеріалу - фальцева або гонтовая.
 
Фальцева мідна покрівля - це покрівля, зроблена без допомоги кріпильних матеріалів і цвяхів. Вона вважається найнадійнішою. Для її створення ми використовуємо листової або рулонний матеріал товщиною до 0,8 мм і довжиною на весь скат даху. Між собою листи з'єднуються за допомогою одинарної або подвійної фальцовки.
 
Гонтова мідна покрівля - це покрівля, яка робиться методом «шашечки» або «черепиця-луска». Це декоративна красива покрівля, але для герметичності і надійності вона повинна мати додаткову гідроізоляцію.
 
Мідна черепиця може бути покладена тільки на даху простої конфігурації з кутом нахилу не більше 35º. Кожна деталь черепиці прикріплюється до обрешітки за допомогою кляймер і нержавіючих саморізів. Наші майстри здійснюють укладку в два шари, щоб верхня пластина накривала стиковку двох нижніх.
 
Мідна шашечки - самий складний і тривалий процес укладання покрівлі. Таким методом покриваються покрівлі будь-якої конфігурації - круглі, куполоподібні, конусні та інші. Кожна шашечки викроюється вручну у формі трапеції, квадрата або ромба.
 
У нижній частині кожної шашечки робиться «прямий» замок, а у верхній - «зворотний». Між собою їх з'єднують, чіпляючи замки сусідніх шашечок. При такому монтажі затікання води виключено за рахунок спрямування струменів «по замку».
 
Компанія «Роза вітрів» гарантує виготовлення і монтаж також всіх додаткових елементів для мідної крівлі. Це установка ковзанів, елементів снігозатримання та систем водовідведення.
 
За бажанням клієнта наші інженери і дизайнери можуть розробити системи зливів, карнизів, жолобів з міді. Ми давно працюємо на ринку покрівельних послуг і можемо гарантувати швидке і своєчасне виготовлення та монтаж мідної крівлі для вашого будинку кращими бригадами наших досвідчених фахівців.
 
Ви будете задоволені зробленою нами роботою, тому що ми цінуємо своїх клієнтів і своє добре ім'я.
 
Мідні водостоки Київ знає добре.
 
Правильно спроектована і змонтована дренажна система мідного водостоку дозволяє забезпечити швидке відведення зливових вод з даху і від фундаменту , що продовжить загальний термін служби перекриттів і облицювальних матеріалів в кілька разів.
 
З цим завданням успішно справляються мідні водостоки: прості у використанні, досить дешеві, надійні і функціональні. Маючи лаконічний дизайн, вони відмінно вписуються у фасад будь-якої будівлі.
 
Якщо говорити не тільки про функціональну, але й історико- естетичної складової, то саме мідний водостік Київ зробив невід'ємною частиною більшості будинків XIX - XXвека, тим самим надавши їм особливого шарму і при цьому досягнувши початкової завдання - відведення води з даху і зменшення ризику течі горища і житлових приміщень.
 
Група компаній «Роза Вітрів» спеціалізується на виробництві та монтажно- настановних роботах металевих конструкцій будівельного і декоративного призначення. А також бойлерів з нержавіючої сталі.
 
Пропонує вигідні умови співпраці, широкий асортимент реалізованих товарів і демократичну цінову політику. Підприємство готове надати весь спектр профільних робіт на якісно високому рівні. Вся продукція супроводжується заводськими 5 -річними гарантійними зобов'язаннями перед клієнтом.
 
Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте матеріали, що ідеально поєднуються один з одним, як з точки зору дизайнерського рішення, так і за технічними характеристиками.
 
Комплексний підхід до продажу покрівлі та її монтажу дозволяють нам забезпечувати оптимальні ціни при незмінно високій якості. Консультанти нашої компанії володіють величезним практичним досвідом в області покрівельного проектування і проведення покрівельних робіт, із застосуванням найсучасніших покрівельних матеріалів.
 
У будь-який час вони можуть проконсультувати вас по численних телефонами, присутнім в "шапці" нашого сайту, і по електронній пошті. Наші фахівці із задоволенням візьмуть на себе складання розрахунків, підбір необхідних матеріалів, і монтаж Вашої покрівлі "під ключ".
 
Ми фанатично сповідуємо професійний підхід до своєї справи, і якості пропонованих послуг і матеріалів. Всі покрівельні матеріали, які ми пропонуємо нашим клієнтам, сертифіковані за Європейським стандартам.