Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза ветров:

Група компаній "Роза вітрів" вже протягом десяти років займається виробництвом різних видів димоходів.
Ми виготовляємо димоходи для камінів, а також різні нестандартні вироби, які необхідні для їх установки і правильної роботи.
На сьогоднішній день наша компанія виробляє з нержавіючої сталі AISI 321, так як дана продукція має відмінною якістю і універсальністю, має сучасний дизайн, а також величезний вибір комплектуючих.
Такий рішення оптимально у виборі системи опалення, як для маленького будинку, так і для великого заміського котеджу.
Як правило, нержавіючі димарі досить легко монтуються, а завдяки своїй прийнятній і доступною ціною придбати їх зможе сьогодні кожен бажаючий.
Завдяки тому, що з кожним днем ​​будівництво приватних будинком тільки збільшується, така продукція, як димоходи стала затребуваною практично в кожному місті України. Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, - є найбільшими регіонами реалізації нашої продукції.
Таким чином, постійне вдосконалення нашої продукції, а також контроль якості матеріалів, які ми використовуємо в своєму виробництві, сприяло тому, що наша продукція отримала популярність серед людей, які грунтовно підходять до вибору виходячи з критеріїв якості.
Димохід Київ воліє довговічний, оскільки грамотного споживача цікавить жаростійкість і кислотостійкість димоходу, оскільки необхідно витримувати високі температури і вплив кислотного конденсату.
Димохід з нержавіючої сталі це альтернатива цегляної димоходу, але монтаж його, як і цегляна кладка вимагає спеціальних знань і багаторічного досвіду. Тому установку димохідних систем слід довірити професіоналам, зокрема фахівцям ТМ "Роза вітрів".
Компанія «Роза вітрів» виробляє і реалізує димоходи з нержавіючої сталі, ціни сподобаються навіть тим клієнтам, які мають у своєму розпорядженні невеликим бюджетом. Димарі ціна хороша і універсальні властивості - ось відмінні риси наших труб.
Вони відмінно зарекомендували себе в роботі з банними комплексами, камінами в приватних будинках, опалювальними котлами в побутових і промислових приміщеннях. Наші нержавіючі димоходи ціна помірна, виготовляються з кислотостойкого і жаростійкого сплаву стали з титаном AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною не менше 1 мм.
Дана марка нержавіючої сталі AISI 321 застосовується в авіаційній промисловості - з неї виробляють вихлопні труби для літаків, тому наші димоходи сталь ціна розумна і доступна.
Вони витримують дуже низькі і дуже високі температури, будь конденсат, а також володіють великим ресурсом безвідмовної роботи.
Крім того, димохід з нержавіючої сталі не вимагає обов'язкової щорічної очищення від сажі і кіптяви, як димарі з інших матеріалів, тому що ми виробляємо труби з дзеркально гладкою внутрішньою поверхнею, на якій не скупчуються продукти згоряння.
Хітом наших продажів можна назвати димоходи зі сталі сендвіч, ціна яких залежить від багатьох параметрів.
Сандвіч димохід ціна доступна - це двоконтурна модульна конструкція, що володіє рядом переваг: по-перше, димохід з двох труб різного діаметру (труба в трубі) відмінно перешкоджає утворенню конденсату і осадження на стінках продуктів згоряння.
По-друге, труби для димаря, ціна якого в «Розі вітрів» досить конкурентоспроможна, створюються з нержавійки, яка володіє високими антикорозійними властивостями і відмінно переносить перепади температур. По-третє, конструкція сендвіч дуже надійна і довговічна в експлуатації.
Термін роботи таких димоходів налічує десятки років. Між внутрішньою і зовнішньою трубою в конструкції сендвіч прокладений спеціальний теплоізоляційний матеріал з екологічно чистого волокна, яке не горить і не дає усадки навіть після декількох років активної і постійної експлуатації.
Ми пропонуємо якісні відмінні повітроводи, створені поєднанням модульної конструкції і кращого матеріалу вищої марки AISI 321 - димоходи сендвіч + з нержавіючої сталі, ціни прийнятні, тривалий термін служби без ремонтів, безпеку і надійність.
Нержавіючий димар сендвіч ціна розумна, висока пожежна безпека і ефективне функціонування на довгі роки.
Висококваліфіковані фахівці компанії «Роза вітрів» готові виконати будь-який замовлення на димарі з нержавіючої сталі, ціни яких нижче подібних, пропонованих на ринку.
Ми робимо димові труби як стандартні, так і за індивідуальним замовленням, які можна встановлювати і на промислових підприємствах, і в приватних оселях.
Ми гарантуємо якісне виготовлення димоходу, його монтаж і установку на місці досвідченими фахівцями екстра-класу.
Наші димоходи повністю відповідають всім міжнародним стандартам і мають сертифікати якості.
Будь-які набори комплектуючих (відводи, переходи, шибери, трійники, кріплення, сітки, ревізії, парасолі, прохідні вузли і т.д.) в залежності від моделі.«Роза вітрів» гарантує якісні димоходи ціна хороша, індивідуальний підхід до кожного замовника і гарантійне обслуговування після установки. Димохід: з чого почати? Димар - це найважливіше питання на порядку денному при спорудженні будівлі.
Він не виникає спонтанно і до нього можливо підготуватися і зробити димохід в Києві, Дніпропетровську, Харкові та інших містах, що називається, "по-людськи".
Установка димоходу починається з вибору компанії, яка виконає цю непросту задачу.
А для того, щоб вирішити це питання, для початку його необхідно "провентилювати", ставлячись до всього, що ви почуєте від менеджерів з продажу, критично.
Адже їм треба просто продати димохід, а вам отримати результат, який вас дійсно влаштує. В інтернеті багато порад, корисних і не дуже, з приводу димоходів.
Деякі скажуть, наприклад, що чим тонше димохід - тим краще, оскільки труба прогріється швидше і тяга буде краще.
Інші запропонують купити димохід за найнижчою ціною, але не дадуть гарантію на виріб або скажуть, що якщо прогорить - замінимо.
Найголовніший критерій - це цікавляться продавці потребами, для яких береться димохід - буде використовуватися для дров, вугілля або пелет, для газу, потужність котла, вихідна температура, конденсаційний котел чи ні.
Якщо цього не відбувається, то це свідчить про безвідповідальне ставлення до Вас як замовнику і до поставленого завдання в цілому.
Купуючи виріб з написом "димар" без надання гарантії та консультації, для чого цей димохід може використовуватися, ви залишаєтеся наодинці зі своєю ситуацією.
Більш того, Ви нікому не зможете потім пред'явити претензію, що Ваш димар згорів. Виробник просто відповість вам: "адже це димар для газової колонки або котла - звичайно не можна було ставити його на сауну або камін".
Купити димохід дешево не завжди буває дешево в результаті. У всьому є золота середина. Співвідношення ціни та ресурсу служби. Вам вирішувати: головним критерієм в даному випадку є лише здоровий глузд.
Звичайно, правильно замислитися монтажем димоходу на стадії проектування.
Передбачити канали для гільзовка потрібного розміру (а не в цегла, як це зазвичай роблять пічники) щоб потім не изгаляться монтажем димоходу овального, а закласти нормальну круглу гільзу.
Димохід круглого перетину і працює краще прямокутного, і в обслуговуванні невибагливий.
Хороший виконроб, націлений на результат, а не на відкат, запропонує димохід надійний: для твердого палива кіслотожаростойкій, а для газового котла кислотостойкий.
Адже виконроб сьогодні є - а завтра немає, тому потрібно купувати димохід з гарантією хоча б на п'ять років. Не потрібно лінуватися - це в інтересах не тільки економії, але і безпеки: перевіряти слова виконроба в інтернеті.
І задаватися простими питаннями: а з якої марки стали мій димохід.
А в якій країні ця сталь виготовлена ​​(може в Китаї?). А яка товщина нержавіючої сталі димоходу? І нарешті, хто дасть гарантію за його нормальну експлуатацію?
Правильний монтаж димоходу. Тепер щодо самого монтажу димаря. Він починається з замірів, а закінчується перевіркою наявності тяги. І якщо виміри зроблені правильно, то підключення димаря пройде без проблем - а це 60% поставленого завдання.
Досвідчений монтажник без зайвих проблем змонтує сам стояк димоходу, не руйнуючи половини будівлі і не кажучи, що це неможливо.
Особливу увагу потрібно приділити гідроізоляції димоходу, адже від неї залежить, чи буде сухо на мансардному поверсі і горищі, а також сприяє уникненню потрапляння через димохід на покрівлю горючих частинок.
Ну і в останню чергу, але не в останню за значенням - правильно закріпити верхню частину димоходу: розтягнути розтяжками, каркасом або спец конструкцією - питання індивідуальне, але в підсумку важливий результат - стійкість до будь-яких, навіть шквальним вітрам.
Повернемося в початок - від того наскільки ретельно перевірений канал для гільзовка і обстежена покрівля, примикання горючих елементів конструкції залежить швидкість монтажу, відсутність зайвих елементів, якість і в підсумку ефективність самого димоходу.
Сьогодні багато хто віддає перевагу опаленню житла за допомогою газового котла. Це й не дивно - газ є найдешевшим видом палива. Але відпрацьований газ слід виводити.
Для цього створені газові димоходи.
Газові димоходи призначені для відведення продуктів згоряння і забезпечення нормальної роботи опалювального обладнання.
Компанія «Роза вітрів» пропонує своїм клієнтам професійно зроблені міцні і надійні газові димоходи, або, як їх ще називають, газоходи.
Наші фахівці вирахують і розроблять для вас найбільш ефективну і безпечну модель газоходу в залежності від обсягу вашого опалювального газового котла.
Газові котли бувають настінні та підлогові. Настінні зазвичай мають невеликі розміри і монтуються на стіну або перегородку в приміщенні.
Газохід для них - це окрема витяжна горизонтальна труба, яка виходить на вулицю, через яку відводяться продукти згоряння газу. Для природної вентиляції потрібен димар, через який під дією природної тяги виводяться продукти згоряння.
Стаціонарні котли об'ємні, тому їх встановлюють безпосередньо на підлогу.
Для них передбачені вертикальні або горизонтальні витяжні труби. Ми виробляємо димоходи для газових котлів з жаростійкої сталі кислотостійкої.
Відомо, що продуктами згоряння газу є начебто нейтральні речовини - вуглекислий газ і водяну пару.
Але в ньому присутні домішки сірки. Вступаючи в реакцію з водою і повітрям, ці домішки окислюються і перетворюються в слабкий розчин сірчаної кислоти в пароподібному стані.
Сірчана кислота роз'їдає димарі з цегли або звичайної сталі, і їх термін служби складає 2-3 роки.
Найбільш оптимальний вибір для газових димоходів може запропонувати «Роза вітрів» - це нержавіюча сталь марок AISI 304, AISI 321, AISI 316, особливо - кислотостійка нержавіюча сталь AISI 316 L з вмістом молібдену.
Вона витримує вплив багатьох кислот високих температур, навіть киплячі. Наші димоходи з нержавіючої сталі робляться з ідеально гладкою внутрішньою поверхнею димової труби. На такій поверхні ніколи не буде осідати сажа.
Ще один важливий фактор для вибору газового димоходу з нержавіючої сталі є «точка роси», тобто температура, при якій водяна пара перетворюється в воду. Димар з нержавіючої сталі не накопичується конденсат і не утворює конденсатні «пробку».
Газові димоходи від «Троянди вітрів», виконані з нержавіючої сталі, мають відмінні експлуатаційні властивості: вони прості в монтажі і обслуговуванні, вони займають мало місця і дозволяють економити вільний простір, відрізняються гарною якістю і тривалим терміном служби, доступні за ціною, ми вміємо поєднувати труби газоходів з різними моделями котлів, наші газоходи мають сучасний лаконічний і естетичний дизайн. Ми створюємо газоходи з круглим і прямокутним перетином - на вибір замовника.
Наші майстри при розрахунках враховують площу всього корисного перетину труби, яка повинна бути більше внутрішньої площі котла. Дуже важливо, щоб діаметр вхідного отвору системи газоходу був меншим, ніж діаметр вхідної в нього конструкції.
У деяких випадках вироби з'єднуються між собою перехідниками або патрубками. Далі слід обчислити висоту димаря, яка залежить від місця розташування щодо коника будинку. Також необхідно обчислити правильну довжину газоходу, щоб він працював ефективно і без збоїв.
І, зрозуміло, дуже важливо визначити найбільш вдале розташування газоходу в будинку - з внутрішньої або зовнішньої сторони він буде перебувати.
Монтаж димаря вимагає окремої герметизації всіх стиків спеціальними термостійкими герметиками.
Це дозволить не допустити витоку відпрацьованих газів і пилу в приміщення.
Крім основного обладнання газоходу (витяжних труб), ми створюємо всі необхідні додаткові елементи: перехідники від патрубка газового котла до димаря, трійники з ревізією і штуцерами для видалення конденсату, стінові кронштейни і хомути, прохідні патрубки, відводи, телескопічні труби і багато іншого.
Всі ці складні операції і розрахунки вміло виробляють наші висококваліфіковані інженери і майстри.
У «Рози вітрів» великий досвід у створенні газоходів, тому ми впевнені у відмінній якості нашої продукції.
Ми дотримуємося усіх вимог техніки безпеки і правильний монтаж, що дозволяє убезпечити життя і здоров'я наших клієнтів, і продовжує термін служби газового котла.
Основні принципи установки газового димоходу: правильна збірка всіх елементів димохідної труби, якщо димохід проходить через конструкцію будинку, необхідна установка спеціальних прохідних елементів, надійна ізоляція всіх поверхонь, які стикаються з горючими матеріалами, якщо димохід проходить поза домом, то його необхідно обладнати утеплювачем, щоб не допустити промерзання в зимовий період.
Ми пропонуємо купити димар в «Розі вітрів», тому що наші газові димоходи відповідають найсучаснішим вимогам: велика надійність, повна безпека роботи, максимальна ефективність, простота монтажу і експлуатації.
Вартість газоходів знаходиться в гармонійному співвідношенні з їх високими технічними характеристиками.
Наші димоходи зроблені професіоналами, тому при повній відсутності тепловтрат ми допоможемо обігріти ваше житло і заощадити ваші кошти.

Димарі з нержавіючої сталі AISI 321 для котлів та коменів на дровах та вугіллі.

 

Правильне рішення - купувати правильні речі.

Якщо автомобіль - то BMW, якщо димохід - то ТМ «Роза Вітрів».

З нержавіючої сталі AISI 321 роблять вихлопні труби літаків,

а ми зробимо димохід для Вашого не китайська каміна.

 

Чому так важлива марка нержавіючої сталі для опалення дровами та вугіллям?

Томущо такий димар повинен витримувати горіння сажі.

 

При запаленні сажі (продукт неповного згоряння палива) може бути досягнута температура в 1200 градусів, що перевищує, наприклад, максимальну температуру для AISI 409 втричі. Не витримує горіння сажі і звичайна AISI 304.
 
Правильні димоходи виготовляються з кислото і жаростійкої нержавіючої сталі з титаном AISI 321 (08Х18Н10Т). Вони витримують високі температури і мають високий ресурс служби завдяки наявності в нержавійці титану.
 
Такі димоходи не бояться сірчаної та азотної кислоти, креозоту і інших речовин, які виробляються в процесі горіння дров і вугілля. Такий димар ставиться в камінах, саунах, печах і котлах на дровах. Поставивши такий димар, ви закриваєте питання димовидалення назавжди. Наші димоходи не страшно ставити навіть в зрубах.
 
 
Товщина базальтового утеплювача 35 мм. Можливо замовити 50 мм і товщі.
 
Діючі ціни на димоходи для котлів і камінів на дровах і вугіллі з нержавійки AISI 321:

 

 Димохід голий для гільзування каналів з металу 1 мм AISI 321 з титаном.
Елементи  Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
 Труба 1 метр 447 516 528 536 637 650 657 736 797 866 1070 1321
 Труба 0,5 м 269 291 307 320 374 384 387 433 469 514 576 789
 Коліно ∟90° 426 433 439 442 482 514 543 606 658 683 787 1014
 Коліно ∟45° 239 246 254 257 290 317 333 351 387 399 460 598
 Трійник  ∟90° 500 510 514 601 603 709 755 835 922 992 1245 1632
 Тройник  ∟45° 673 681 686 728 805 829 997 1121 1218 1323 1847 2454
 ВРСК 406 455 473 490 536 564 588 625 719 833 876 1157
 Шибер 467 526 548 556 657 670 677 756 797 866 1070 1321
 Грибок 279 306 333 354 378 400 430 459 523 568 616 829
 Димохід сендвіч з металу 1 мм AISI 321 в кожусі з дзеркальної нержавційки
Елементи  Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
  100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
 Труба 1 метр 863 890 935 985 1037 1118 1229 1340 1517 2008 2211 2340
 Труба 0,5 м 529 537 574 604 638 690 730 822 921 1229 1423 1623
 Коліно ∟90° 838 848 910 963 1015 1107 1214 1311 1437 2039 2211 2411
 Коліно ∟45° 438 448 490 518 530 554 578 597 641 865 901 1200
 Трійник ∟90° 900 909 981 1037 1096 1225 1332 1444 1607 2471 2715 2955
 Трійник  45° 1084 1096 1177 1243 1318 1465 1605 1738 1929 3050 3233 3423
 ВРСК 839 848 917 967 1019 1097 1206 1290 1469 1581 1191 1281
 Верхівка (конус) 403 415 433 447 483 525 598 690 754 990 1367 1567
 Шибер 883 890 935 985 1037 1118 1229 1340 1517 2008 2211 2411
 Димохід сендвіч з металу 1 мм AISI 321 з титаном в кожусі з оцинковки.
Елементи  Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
 Труба 1 метр 740 760 790 829 890 927 992 1099 1198 1444 1884 2076
 Труба 0,5 м 436 448 461 470 504 543 552 626 686 826 1049 1280
 Коліно ∟90° 831 842 849 912 948 1002 1070 1222 1323 1493 2001 2501
 Коліно ∟45° 431 441 448 483 516 527 550 565 587 626 805 979
 Трійник 90° 907 912 919 979 1023 1093 1181 1318 1428 1601 2152 2795
 Трійник 45° 990 1002 1027 1100 1132 1221 1313 1470 1599 1783 2275 3443
 ВРСК 621 685 725 743 821 870 961 992 1081 1192 1274 1715
 Верхівка 350 364 367 374 407 444 482 552 626 708 879 1119
 Шибер 740 760 790 829 890 927 992 1099 1198 1440 1884 2048
 Димохід голий для гільзування каналів з металу 0,8 мм AISI 321 з титаном.
Елементи  Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
 Труба 1 метр 386 421 455 493 548 561 565 634 688 745 921 1138
 Труба 0,5 м 230 250 266 276 323 331 334 374 405 443 496 680
 Коліно∟90° 366 374 378 380 414 443 469 523 565 588 679 874
 Коліно ∟45° 206 213 218 223 250 273 288 303 334 343 396 516
 Трійник  ∟90° 433 439 443 516 519 535 651 720 794 854 1073 1405
 Трійник  ∟45° 580 586 593 629 693 714 859 966 1049 1140 1591 2115
 ВРСК 351 386 408 423 463 486 505 540 619 719 755 996
 Шибер 414 451 489 533 570 609 644 720 793 866 973 1210
 Грибок 241 261 288 305 326 345 371 395 451 489 531 715
 Димохід сендвіч з металу 0,8 мм AISI 321 в кожусі з дзеркальної нержавійки.
Елементи  Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
  100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
 Труба 1 метр 846 870 890 923 971 1024 1103 1212 1322 1496 1980 2181
 Труба 0,5 м 518 523 530 567 597 630 681 722 811 910 1212 1404
 Коліно ∟90° 817 827 837 897 949 1002 1091 1199 1293 1416 2012 2181
 Коліно ∟45° 422 432 441 483 512 524 547 570 589 633 854 889
 Трійник ∟90° 881 889 897 967 1023 1081 1210 1316 1425 1585 2438 2680
 Трійник  45° 1060 1069 1081 1161 1227 1299 1448 1583 1713 1905 3010 3520
 ВРСК 826 827 837 904 954 1004 1082 1190 1271 1450 1560 1956
 Верхівка (конус) 384 399 410 428 439 475 517 590 680 744 977 1349
 Шибер 866 873 890 935 990 1035 1150 1235 1322 1496 1980 2200
 Димохід сендвіч з металу 0,8 мм AISI 321 з титаном в кожусі з оцинковки.
Елементи  Діаметр в мм., ціна по внутрішньму Ø в гривнях
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
 Труба 1 метр 701 713 722 787 845 881 941 1044 1135 1372 1788 1970
 Труба 0,5 м 414 425 438 446 479 517 526 594 652 786 997 1217
 Коліно ∟90° 805 799 808 866 899 952 1016 1162 1256 1417 1900 2375
 Коліно ∟45° 409 419 425 460 491 499 521 538 556 594 766 930
 Трійник 90° 860 866 872 930 971 1037 1122 1250 1355 1520 2128 2653
 Трійник 45° 941 952 976 1046 1074 1159 1248 1396 1519 1693 2160 3269
 ВРСК 590 652 688 707 779 827 912 941 1027 1133 1208 1628
 Верхівка 333 344 350 354 385 422 458 523 594 671 835 1061
 Шибер 748 809 857 912 971 1021 1073 1170 1272 1366 1495 1945

 

Кріплення та інші конструктивні елементи.

Найменування Діаметр в мм, ціна в грн
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 280 300
Флюгарка (грибок) 328 360 392 419 448 473 509 540 618 673 728 868 982
Перехід c квадрата з металу 1 мм 655 720 785 838 895 947 1018 1081 1236 1346 1457 1735 1964
Перехід c квадрата з металу 0,8мм 588 648 708 756 804 852 912 972 1116 1200 1320 1536 1700
Підставка під трійник нержавіюча 403 413 419 448 470 505 520 547 655 708 763 818 856
Підставка під трійник сталева фарбована 283 293 299 328 350 385 396 420 480 540 564 588 612
Хомут під розтяжки 102 119 121 127 131 149 155 173 180 197 214 226 239
Хомут обжимний 97 113 115 121 125 142 148 164 172 187 203 214 227
Кронштейн одинарний 137 158 162 170 175 199 206 230 240 262 284 300 319
Кронштейн подвійний 392 404 407 430 452 473 481 492 538 564 618 655 737
Розвантаження стельове 408 420 424 448 470 492 500 512 559 586 643 680 767
Розвантаження стінове 510 526 529 559 588 616 625 641 698 732 804 851 959
Дефлектор  1346 1447 1547 1601 1702 1732 1763 1855 2174 2258 2461 2692 2995
Спідниця з нержавійки 144 180 192 204 210 216 240 270 318 324 360 420 480
Спідниця оцинкована 102 108 114 120 144 150 168 186 222 252 264 294 372
Радіатор AISI 321 довжина 500 мм 1310 1346 1400 1475 1529 1580 1601 1726 1855 2017 2320 - -
Радіатор AISI 321 довжина 1000 мм 2359 2424 2521 2654 2752 2845 2881 3106 3340 3631 4175 - -
Розширювальний стакан 392 404 407 430 452 466 481 492 538 564 618 655 737
Теплообмінник 1346 1447 1547 1601 1702 1732 1763 1855 2174 2258 2462 2692 2995
Підключення печі 326 355 389 418 444 469 - - - - - - -
Сітка для каменів 1614 1766 1793 1843 2108 2126 - - - - - - -
Іскрогасник 923 964 1086 1166 1207 1312 1372 1517 1658 1823 2252 - -

 

Правильні димарі не прогорають.

 
Тому ми використовуємо для димоходів на твердому паливі тільки правильну нержавіючу сталь AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною 1 мм і вище. Дана нержавіюча сталь є кислото і жаростійкої, тому добре витримує і високу температуру і конденсат.
 
Крім того, товщина використовуваного базальтового утеплювача становить 35 мм, і він витримує температуру 650 градусів.
 
При виборі нержавіючої сталі для димоходу необхідно враховувати температуру вихідних газів зазначену в паспортних даних теплогенеруючого пристрою, а також температуру горіння дров, які будуть вами використовуватися.
 
Крім того, необхідно враховувати, що під час займання сажі (а це продукт неповного згоряння палива) може бути досягнута температура в 1200 градусів, що перевищує наприклад максимальну температуру для AISI 409 втричі.
 
Не варто забувати і про кислотному конденсаті, який перш за все впливає на зварювальний шов труби. Оскільки в нержавіючої сталі AISI 409, який відповідає за стійкість до корозії металу такий димар з "нержавіючої" сталі прийде в непридатність досить швидко.
 
У кризові часи, безумовно, виникає бажання заощадити, але при цьому необхідно враховувати, що димар з нержавіючої сталі в будь-якому випадку не дешева покупка, яка або вирішує питання димовидалення або залишає питання відкритим.
 
Завдяки наявності нікелю, хрому і титану в димоходах з нержавіючої сталі AISI 321 кристалічна решітка залишається міцною, стійкою до впливу високих температур.
 
Колись аналог цієї нержавійки виготовлявся заводом Запоріжсталь і мав маркування по ГОСТу 08Х18Н10Т, багато хто стикався, знали про властивості цього металу. Коли ми виробляли термовипробування і метал ставав білого кольору, він все одно не втрачав свої властивості.
 
Зараз Запоріжсталь зупинила цю лінію і нержавіючу сталь для якісних димоходів доводиться закуповувати в Європі.
 
Купуючи дешевий димохід в магазині або на базарі, ви не маєте ніякої гарантії і спокою. Димохід з тонкого китайського металу можна легко зім'яти рукою. Такий димар годиться хіба що для газової колонки. Його також легко перевірити він береться магнітом. Тому що виготовлений не з аустенітної, а з феритного нержавійки.
 
Не можна використовувати неправильні димоходи в котлах, печах, камінах, лазнях і саунах. Оскільки при спалюванні дров, вугілля, рідкого палива виділяється багато тепла і виробляється кислотний конденсат.
 
Звичайна нержавіюча сталь - AISI 304, і її аналоги підходить для газоходів котлів, димоходів тільки з невисокою температурою горіння.
 
При топці, димові гази, проходячи по димоходу, неминуче охолоджуються, водяна пара на стінках димоходу перетворюється в воду і утворюється конденсат, який розчиняє в собі сажу, з'єднуючись з продуктами згоряння палива в жидко- і твердопаливних котлах і камінах -CO, CO2, NOx , сполуки сірки, утворює відповідні кислоти і їх суміші. У числі таких кислот - соляна, азотна і сірчана. Все це і є конденсат - вельми агресивна рідина.

 

Крім того, використання дров у якості палива призводить до утворення смол і креозот, який також є легко займистих речовиною.
 
Конденсат руйнує стінки димоходу і призводить до його повного руйнування, якщо димохід виготовлений з неякісних матеріалів. Через тріщини, що утворилися і отвори чадний газ проникає в приміщення. Приємно в лазні відчувати запах свіжого дерева, а не чадного газу.
 

Купувати неправильний димохід - економити на Свого життя і безпеки.

 
На ринку або в магазинах зустрічаються димарі з тонкої нержавіючої сталі. Але на ці димоходи підходять тільки для газових котлів, тому для експлуатації в умовах високих температур на них Вам не дадуть ніякої гарантії. Не зможуть чітко відповісти: яку температуру витримує димохід, стійкий він до кислот.
 
Звичайно, бажання заощадити може підказати купити такий димар і розраховувати на щасливий випадок. Мабуть, ця економія уявна. Оскільки там, де справа стосується пожежної безпеки - краще не жартувати. Краще купити димар зі сверхресурсом, ніж на межі фолу. Втім, це справа кожного.
 
Наша компанія надає гарантію на димоходи, тому у нас Ви купуєте надійний пристрій, повністю відповідне свої якістю ціною димоходу. Димар - це не просто галочка в загальному плані будівництва - це важливий етап, заснований на дотриманні правил пожежної безпеки та виборі правильних матеріалів.
 
Димохід кислото і жаростійкий від ТМ "Роза Вітрів" (марка стали AISI 321) відмінно підійде для каміна, печі на дровах, твердопаливного котлу.
 
Димохід для твердого палива і димар для газу зазначених марок - це практично вічні вироби, перевірені роками і до сих пір не мають нарікань з боку користувачів. Природно, що димохід товщиною 1 мм дорожче, ніж димар товщиною 0,8 мм, але ж і термін служби значно вище у димоходу правильної марки стали.
 

Чому для топки дровами необхідний правильний димохід?

 
Адже в усьому, що стосується вогню, розумно всі запобіжні заходи дотримати і помножити вдвічі. Що називається «дути на холодну воду». У тому, що стосується вогню, краще надресурс, ніж гра на межі фолу.
 
 
Правильний димохід необхідний не як подушка безпеки, а як справні гальма в автомобілі. Якщо стоїть правильний димохід - можна закрити питання димовидалення назавжди. Правильний димохід - товщина мінімум 1 мм. Ні в якому разі не ставити димар, внутрішню трубу якого можна зім'яти рукою (тонка). Ви ж не будуєте будинок з картону - тому не ставте в нього димар з фольги.
 
На ринку або в магазинах зустрічаються димарі з тонкої нержавіючої сталі. Але на ці димоходи підходять тільки для газових котлів, тому для експлуатації в умовах високих температур на них Вам не дадуть ніякої гарантії. Не зможуть чітко відповісти: яку температуру витримує димохід, стійкий він до кислот.
 
Звичайно, бажання заощадити може підказати купити такий димар і розраховувати на щасливий випадок. Мабуть, ця економія уявна. Оскільки там, де справа стосується пожежної безпеки - краще не жартувати. Краще купити димар зі сверхресурсом, ніж на межі фолу. Втім, це справа кожного.
 
Наша компанія надає гарантію на димоходи, тому у нас Ви купуєте надійний пристрій, повністю відповідне свої якістю ціною димоходу. Димар - це не просто галочка в загальному плані будівництва - це важливий етап, заснований на дотриманні правил пожежної безпеки та виборі правильних матеріалів.
 
Димохід кислото і жаростійкий від ТМ "Роза Вітрів" (марка стали AISI 321) відмінно підійде для каміна, печі дровянкі, твердопаливного котла. Димохід для твердого палива і димар для газу зазначених марок - це практично вічні вироби, перевірені роками і до сих пір не мають нарікань з боку користувачів.
 
Природно, що димохід товщиною 1 мм дорожче, ніж димар товщиною 0,8 мм, але ж і термін служби значно вище у димоходу правильної марки сталі.
 
Група Компаній "Роза Вітрів" виготовляє будь-які елементи димоходів: димохідні труби діаметром від 100 до 2000 мм голі і утеплені (димоходи сандвіч) в дзеркальної нержавіючої сталі, оцинкованої сталі, димоходи в міді, поранив, димоходи в алюмінії, квадратні димоходи, овальні димоходи і їх елементи, переходи з квадрата на коло, з кола на прямокутник (в тому числі зі зміщенням), круглі, квадратні і прямокутні шибера-засувки (регулятори тяги), іскрогасники, дефлектори (підсилювачі тяги).
 
Ми виготовимо для Вас димозбірник будь-якої конфігурації, накривки на цегельні димохідні труби і будь-які інші елементи: сітки для каменів і радіатори.

Димарі для каміна Київ купує у професіоналів. Правильний димохід каміна відрізняється товщиною металу і маркою стали, а вона повинна бути кислотостойкой і жаростійкої.
 
Такий камінний димохід повинен бути зварений без допомоги присадок, і його зварений шов не повинен іржавіти.
 
Камінна труба з нержавіючої сталі складається з двох відводів 45 градусів, шибера і закінчення димоходу, в разі якщо монтаж здійснюється в вентиляційному каналі, а в разі, якщо монтаж виконується по фасаду будівлі, димохід каміна відрізняється наявністю трійника 45 градусів з ревізією і стоком конденсату. Димар для каміна відповідальне питання, вирішити який краще довірити професіоналам.

Ціна димоходу з нержавіючої сталі залежить від курсу євро і долара, оскільки димоходи виготовляються з нержавіючої сталі, що купується нами в Німеччині. Ми намагаємося йти назустріч споживачам при формуванні ціни димоходів на дровах і вугіллі. Якісний димохід виготовляється тільки з якісного не китайська металу. Твердопаливний котел дасть вам повну незалежність від центрального опалення.

Ефективність функціонування автономної системи опалення істотно залежить від правильного виконання всього циклу робіт (від монтажу котла до кріплення труби, включаючи димоходи для твердопаливного котла).
 
Компанія «Роза вітрів» виготовить для вас будь-який димар для котла на твердому паливі: будь то димар для котла на дровах або димар для піролізного котла. - Якісно і в найкоротші терміни, тому що ми знаємо, як робити безпечні та якісні димоходи.

Нержавіюча сталь повинна включати титан - це сталь AISI 321. Вихідний матеріал димоходу для котла на твердому паливі в Києві повинен володіти товщиною не менше 1-2 мм.
 
Правильна конструкція димоходу для твердопаливного котла від ТОВ Групи Компаній «Роза Вітрів» дозволить забезпечити хорошу тягу димоходу вашої печі, каміна, сауни.
 
Якість тяги є основним критерієм ефективної роботи. Також важливо виконати правильну установку конструкції, тому що на результат роботи опалюється пристрої впливають і зовнішні фактори: вітер на вулиці, температура диму, забрудненість, різниця температур. Димохід для котла на твердому паливі в Києві - це димар з титаном товщиною 1 мм.

Димохід для твердопаливного котла повинен мати властивості теплостійкости (температура згоряння вугілля і деревини значно вище температури спалювання природного газу), стійкості до корозії металу, тому що в якості палива застосовується дерево або вугілля, які мають підвищену кислотність.

Димохід для котла на твердому паливі повинен бути виготовлений з кислотостійкої нержавіючої сталі з включенням титану товщиною не менше 1 мм. Це - сталь AISI 321 (08Х18Н10Т). Цей жароміцний матеріал - хороший і не дорогий вибір для монтажу димаря для котла на твердому паливі в Києві.
 
Такі димоходи для твердопаливного котла мають високий ступінь стійкості до перепадів температур, які є руйнівниками димоходів, виготовлених за звичайними технологіями. Причина - нерівномірне горіння твердого палива (деревини, вугілля): температура газів коливається від 70 до 600 градусів.

Горіння торфу, вугілля, дерева відрізняється наявністю сажі, яка відкладається на стінках димоходу для котла на твердому паливі і димоходу для котла на дровах.
 
Тому сам димар для твердопаливного котла не повинен сприяти відкладенню продуктів горіння на внутрішніх поверхнях. Він не може бути виконаний з азбесту.
 
Сталь AISI 321 товщиною 1 мм-це не тільки оптимальне, але і вибухобезпечне рішення, на відміну від азбестоцементних димарів для котла на твердому паливі і виключає прогоряння від займання сажі як в цегляних димоходах.
 
Різновид димоходу для котла на твердому паливі (Київ) - димохід для піролізного котла, використовує паливо, з якого раніше вилучені горючі речовини, тому при подальшому його нагріванні горить газ, що виділяється з палива («піроліз» - принцип горіння самого палива).