Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза ветров:

Група компаній "Роза вітрів" вже протягом десяти років займається виробництвом різних видів димоходів.
Ми виготовляємо димоходи для камінів, а також різні нестандартні вироби, які необхідні для їх установки і правильної роботи.
На сьогоднішній день наша компанія виробляє з нержавіючої сталі AISI 321, так як дана продукція має відмінною якістю і універсальністю, має сучасний дизайн, а також величезний вибір комплектуючих.
Такий рішення оптимально у виборі системи опалення, як для маленького будинку, так і для великого заміського котеджу.
Як правило, нержавіючі димарі досить легко монтуються, а завдяки своїй прийнятній і доступною ціною придбати їх зможе сьогодні кожен бажаючий.
Завдяки тому, що з кожним днем ​​будівництво приватних будинком тільки збільшується, така продукція, як димоходи стала затребуваною практично в кожному місті України. Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, - є найбільшими регіонами реалізації нашої продукції.
Таким чином, постійне вдосконалення нашої продукції, а також контроль якості матеріалів, які ми використовуємо в своєму виробництві, сприяло тому, що наша продукція отримала популярність серед людей, які грунтовно підходять до вибору виходячи з критеріїв якості.
Димохід Київ воліє довговічний, оскільки грамотного споживача цікавить жаростійкість і кислотостійкість димоходу, оскільки необхідно витримувати високі температури і вплив кислотного конденсату.
Димохід з нержавіючої сталі це альтернатива цегляної димоходу, але монтаж його, як і цегляна кладка вимагає спеціальних знань і багаторічного досвіду. Тому установку димохідних систем слід довірити професіоналам, зокрема фахівцям ТМ "Роза вітрів".
Компанія «Роза вітрів» виробляє і реалізує димоходи з нержавіючої сталі, ціни сподобаються навіть тим клієнтам, які мають у своєму розпорядженні невеликим бюджетом. Димарі ціна хороша і універсальні властивості - ось відмінні риси наших труб.
Вони відмінно зарекомендували себе в роботі з банними комплексами, камінами в приватних будинках, опалювальними котлами в побутових і промислових приміщеннях. Наші нержавіючі димоходи ціна помірна, виготовляються з кислотостойкого і жаростійкого сплаву стали з титаном AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною не менше 1 мм.
Дана марка нержавіючої сталі AISI 321 застосовується в авіаційній промисловості - з неї виробляють вихлопні труби для літаків, тому наші димоходи сталь ціна розумна і доступна.
Вони витримують дуже низькі і дуже високі температури, будь конденсат, а також володіють великим ресурсом безвідмовної роботи.
Крім того, димохід з нержавіючої сталі не вимагає обов'язкової щорічної очищення від сажі і кіптяви, як димарі з інших матеріалів, тому що ми виробляємо труби з дзеркально гладкою внутрішньою поверхнею, на якій не скупчуються продукти згоряння.
Хітом наших продажів можна назвати димоходи зі сталі сендвіч, ціна яких залежить від багатьох параметрів.
Сандвіч димохід ціна доступна - це двоконтурна модульна конструкція, що володіє рядом переваг: по-перше, димохід з двох труб різного діаметру (труба в трубі) відмінно перешкоджає утворенню конденсату і осадження на стінках продуктів згоряння.
По-друге, труби для димаря, ціна якого в «Розі вітрів» досить конкурентоспроможна, створюються з нержавійки, яка володіє високими антикорозійними властивостями і відмінно переносить перепади температур. По-третє, конструкція сендвіч дуже надійна і довговічна в експлуатації.
Термін роботи таких димоходів налічує десятки років. Між внутрішньою і зовнішньою трубою в конструкції сендвіч прокладений спеціальний теплоізоляційний матеріал з екологічно чистого волокна, яке не горить і не дає усадки навіть після декількох років активної і постійної експлуатації.
Ми пропонуємо якісні відмінні повітроводи, створені поєднанням модульної конструкції і кращого матеріалу вищої марки AISI 321 - димоходи сендвіч + з нержавіючої сталі, ціни прийнятні, тривалий термін служби без ремонтів, безпеку і надійність.
Нержавіючий димар сендвіч ціна розумна, висока пожежна безпека і ефективне функціонування на довгі роки.
Висококваліфіковані фахівці компанії «Роза вітрів» готові виконати будь-який замовлення на димарі з нержавіючої сталі, ціни яких нижче подібних, пропонованих на ринку.
Ми робимо димові труби як стандартні, так і за індивідуальним замовленням, які можна встановлювати і на промислових підприємствах, і в приватних оселях.
Ми гарантуємо якісне виготовлення димоходу, його монтаж і установку на місці досвідченими фахівцями екстра-класу.
Наші димоходи повністю відповідають всім міжнародним стандартам і мають сертифікати якості.
Будь-які набори комплектуючих (відводи, переходи, шибери, трійники, кріплення, сітки, ревізії, парасолі, прохідні вузли і т.д.) в залежності від моделі.«Роза вітрів» гарантує якісні димоходи ціна хороша, індивідуальний підхід до кожного замовника і гарантійне обслуговування після установки. Димохід: з чого почати? Димар - це найважливіше питання на порядку денному при спорудженні будівлі.
Він не виникає спонтанно і до нього можливо підготуватися і зробити димохід в Києві, Дніпропетровську, Харкові та інших містах, що називається, "по-людськи".
Установка димоходу починається з вибору компанії, яка виконає цю непросту задачу.
А для того, щоб вирішити це питання, для початку його необхідно "провентилювати", ставлячись до всього, що ви почуєте від менеджерів з продажу, критично.
Адже їм треба просто продати димохід, а вам отримати результат, який вас дійсно влаштує. В інтернеті багато порад, корисних і не дуже, з приводу димоходів.
Деякі скажуть, наприклад, що чим тонше димохід - тим краще, оскільки труба прогріється швидше і тяга буде краще.
Інші запропонують купити димохід за найнижчою ціною, але не дадуть гарантію на виріб або скажуть, що якщо прогорить - замінимо.
Найголовніший критерій - це цікавляться продавці потребами, для яких береться димохід - буде використовуватися для дров, вугілля або пелет, для газу, потужність котла, вихідна температура, конденсаційний котел чи ні.
Якщо цього не відбувається, то це свідчить про безвідповідальне ставлення до Вас як замовнику і до поставленого завдання в цілому.
Купуючи виріб з написом "димар" без надання гарантії та консультації, для чого цей димохід може використовуватися, ви залишаєтеся наодинці зі своєю ситуацією.
Більш того, Ви нікому не зможете потім пред'явити претензію, що Ваш димар згорів. Виробник просто відповість вам: "адже це димар для газової колонки або котла - звичайно не можна було ставити його на сауну або камін".
Купити димохід дешево не завжди буває дешево в результаті. У всьому є золота середина. Співвідношення ціни та ресурсу служби. Вам вирішувати: головним критерієм в даному випадку є лише здоровий глузд.
Звичайно, правильно замислитися монтажем димоходу на стадії проектування.
Передбачити канали для гільзовка потрібного розміру (а не в цегла, як це зазвичай роблять пічники) щоб потім не изгаляться монтажем димоходу овального, а закласти нормальну круглу гільзу.
Димохід круглого перетину і працює краще прямокутного, і в обслуговуванні невибагливий.
Хороший виконроб, націлений на результат, а не на відкат, запропонує димохід надійний: для твердого палива кіслотожаростойкій, а для газового котла кислотостойкий.
Адже виконроб сьогодні є - а завтра немає, тому потрібно купувати димохід з гарантією хоча б на п'ять років. Не потрібно лінуватися - це в інтересах не тільки економії, але і безпеки: перевіряти слова виконроба в інтернеті.
І задаватися простими питаннями: а з якої марки стали мій димохід.
А в якій країні ця сталь виготовлена ​​(може в Китаї?). А яка товщина нержавіючої сталі димоходу? І нарешті, хто дасть гарантію за його нормальну експлуатацію?
Правильний монтаж димоходу. Тепер щодо самого монтажу димаря. Він починається з замірів, а закінчується перевіркою наявності тяги. І якщо виміри зроблені правильно, то підключення димаря пройде без проблем - а це 60% поставленого завдання.
Досвідчений монтажник без зайвих проблем змонтує сам стояк димоходу, не руйнуючи половини будівлі і не кажучи, що це неможливо.
Особливу увагу потрібно приділити гідроізоляції димоходу, адже від неї залежить, чи буде сухо на мансардному поверсі і горищі, а також сприяє уникненню потрапляння через димохід на покрівлю горючих частинок.
Ну і в останню чергу, але не в останню за значенням - правильно закріпити верхню частину димоходу: розтягнути розтяжками, каркасом або спец конструкцією - питання індивідуальне, але в підсумку важливий результат - стійкість до будь-яких, навіть шквальним вітрам.
Повернемося в початок - від того наскільки ретельно перевірений канал для гільзовка і обстежена покрівля, примикання горючих елементів конструкції залежить швидкість монтажу, відсутність зайвих елементів, якість і в підсумку ефективність самого димоходу.
Сьогодні багато хто віддає перевагу опаленню житла за допомогою газового котла. Це й не дивно - газ є найдешевшим видом палива. Але відпрацьований газ слід виводити.
Для цього створені газові димоходи.
Газові димоходи призначені для відведення продуктів згоряння і забезпечення нормальної роботи опалювального обладнання.
Компанія «Роза вітрів» пропонує своїм клієнтам професійно зроблені міцні і надійні газові димоходи, або, як їх ще називають, газоходи.
Наші фахівці вирахують і розроблять для вас найбільш ефективну і безпечну модель газоходу в залежності від обсягу вашого опалювального газового котла.
Газові котли бувають настінні та підлогові. Настінні зазвичай мають невеликі розміри і монтуються на стіну або перегородку в приміщенні.
Газохід для них - це окрема витяжна горизонтальна труба, яка виходить на вулицю, через яку відводяться продукти згоряння газу. Для природної вентиляції потрібен димар, через який під дією природної тяги виводяться продукти згоряння.
Стаціонарні котли об'ємні, тому їх встановлюють безпосередньо на підлогу.
Для них передбачені вертикальні або горизонтальні витяжні труби. Ми виробляємо димоходи для газових котлів з жаростійкої сталі кислотостійкої.
Відомо, що продуктами згоряння газу є начебто нейтральні речовини - вуглекислий газ і водяну пару.
Але в ньому присутні домішки сірки. Вступаючи в реакцію з водою і повітрям, ці домішки окислюються і перетворюються в слабкий розчин сірчаної кислоти в пароподібному стані.
Сірчана кислота роз'їдає димарі з цегли або звичайної сталі, і їх термін служби складає 2-3 роки.
Найбільш оптимальний вибір для газових димоходів може запропонувати «Роза вітрів» - це нержавіюча сталь марок AISI 304, AISI 321, AISI 316, особливо - кислотостійка нержавіюча сталь AISI 316 L з вмістом молібдену.
Вона витримує вплив багатьох кислот високих температур, навіть киплячі. Наші димоходи з нержавіючої сталі робляться з ідеально гладкою внутрішньою поверхнею димової труби. На такій поверхні ніколи не буде осідати сажа.
Ще один важливий фактор для вибору газового димоходу з нержавіючої сталі є «точка роси», тобто температура, при якій водяна пара перетворюється в воду. Димар з нержавіючої сталі не накопичується конденсат і не утворює конденсатні «пробку».
Газові димоходи від «Троянди вітрів», виконані з нержавіючої сталі, мають відмінні експлуатаційні властивості: вони прості в монтажі і обслуговуванні, вони займають мало місця і дозволяють економити вільний простір, відрізняються гарною якістю і тривалим терміном служби, доступні за ціною, ми вміємо поєднувати труби газоходів з різними моделями котлів, наші газоходи мають сучасний лаконічний і естетичний дизайн. Ми створюємо газоходи з круглим і прямокутним перетином - на вибір замовника.
Наші майстри при розрахунках враховують площу всього корисного перетину труби, яка повинна бути більше внутрішньої площі котла. Дуже важливо, щоб діаметр вхідного отвору системи газоходу був меншим, ніж діаметр вхідної в нього конструкції.
У деяких випадках вироби з'єднуються між собою перехідниками або патрубками. Далі слід обчислити висоту димаря, яка залежить від місця розташування щодо коника будинку. Також необхідно обчислити правильну довжину газоходу, щоб він працював ефективно і без збоїв.
І, зрозуміло, дуже важливо визначити найбільш вдале розташування газоходу в будинку - з внутрішньої або зовнішньої сторони він буде перебувати.
Монтаж димаря вимагає окремої герметизації всіх стиків спеціальними термостійкими герметиками.
Це дозволить не допустити витоку відпрацьованих газів і пилу в приміщення.
Крім основного обладнання газоходу (витяжних труб), ми створюємо всі необхідні додаткові елементи: перехідники від патрубка газового котла до димаря, трійники з ревізією і штуцерами для видалення конденсату, стінові кронштейни і хомути, прохідні патрубки, відводи, телескопічні труби і багато іншого.
Всі ці складні операції і розрахунки вміло виробляють наші висококваліфіковані інженери і майстри.
У «Рози вітрів» великий досвід у створенні газоходів, тому ми впевнені у відмінній якості нашої продукції.
Ми дотримуємося усіх вимог техніки безпеки і правильний монтаж, що дозволяє убезпечити життя і здоров'я наших клієнтів, і продовжує термін служби газового котла.
Основні принципи установки газового димоходу: правильна збірка всіх елементів димохідної труби, якщо димохід проходить через конструкцію будинку, необхідна установка спеціальних прохідних елементів, надійна ізоляція всіх поверхонь, які стикаються з горючими матеріалами, якщо димохід проходить поза домом, то його необхідно обладнати утеплювачем, щоб не допустити промерзання в зимовий період.
Ми пропонуємо купити димар в «Розі вітрів», тому що наші газові димоходи відповідають найсучаснішим вимогам: велика надійність, повна безпека роботи, максимальна ефективність, простота монтажу і експлуатації.
Вартість газоходів знаходиться в гармонійному співвідношенні з їх високими технічними характеристиками.
Наші димоходи зроблені професіоналами, тому при повній відсутності тепловтрат ми допоможемо обігріти ваше житло і заощадити ваші кошти.

Димарі з нержавіючої сталі для котлів та коменів на дровах та вугіллі

 

Правильне рішення - купувати правильні речі.

Якщо автомобіль - то BMW, якщо димохід - то ТМ «Роза Вітрів».

З нержавіючої сталі AISI 321 роблять вихлопні труби літаків,

а ми зробимо димохід для Вашого не китайська каміна.

 

Чому так важлива марка нержавіючої сталі для опалення дровами та вугіллям?

Правильні димоходи виготовляються з кислото і жаростійкої нержавіючої сталі з титаном AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною 1 мм. Вони витримують високі температури (понад 600 °) і мають високий ресурс служби.
 
Такі димоходи не бояться сірчаної, азотної кислоти, креозоту і інших речовин, які виробляються в процесі горіння дров і вугілля. Такий димар ставиться в камінах, саунах, печах і котлах на дровах. Поставивши такий димар, ви закриваєте питання димовидалення назавжди. Наші димоходи не страшно ставити навіть в зрубах.
 
Димарі сандвіч, монтаж яких виконаний неякісно, також не можуть вважатися безпечними, як і дешеві димоходи сандвіч. В процесі установки дуже важливо врахувати умови експлуатації та технічні особливості приміщення.
 
Ми готові запропонувати не тільки різні димоходи сендвіч, монтаж і комплектуючі до них, а й інші вироби, необхідні для облаштування печей і камінів в квартирах і приватних котеджах, в персональних саунах і лазнях.

Наші димоходи сендвіч (Київ) можуть мати різну конфігурацію і оснащуватися комплектуючими на Ваш вибір, вони можуть бути утепленими вкожухе з нержавіючої сталі дзеркальної і матової, оцинкованої сталі, міді, фарбованого алюмінію, шліфування алюмінію.
 
У нас Ви знайдете регулятори і підсилювачі тяги, іскрогасники і інші пристрої і конструктивні елементи димоходу, без яких Ваші димоходи сандвіч не зможуть нормально функціонувати. Іскрогасаітель необхідний щоб захистити м'яку покрівлю від загоряння.

НА САЙТІ ЗАВЖДИ ВКАЗАНІ ДІЮЧІ ЦІНИ

Метал маркований, надається гарантія з печаткою і сертифікат на метал.

Можлива відправка Нової поштою з післяплатою.

Товщина утеплювача 35 мм. Базальтова вата. Можливо замовити з ПДВ.
З питання замовлення димоходу телефонуйте (097) 533-22-33

 

Димарі для котлів та камінів на дровах та вугіллі з нержавіючої сталі AISI 321:

Димохід голий для гільзування каналів з металу 1 мм AISI 321 з тітаном.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях.
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 507 585 599 608 722 738 745 835 904 982 1213 1498
Труба 0,5 м 305 330 349 363 425 435 440 491 533 583 653 896
Коліно∟90° 483 491 498 501 547 583 617 687 746 774 892 1150
Коліно ∟45° 272 279 288 292 328 360 378 398 439 452 522 679
Трійник  ∟87° 568 578 582 681 685 804 857 947 1045 1125 1413 1850
Трійник  ∟45° 765 773 779 826 913 941 1131 1272 1382 1501 2096 2784
ВРСК 462 517 536 556 608 640 666 710 815 946 995 1313
Шибер 547 593 645 702 751 801 847 946 1044 1142 1282 1593
Грибок 317 346 377 401 429 454 488 520 593 645 699 942
Димохід з металу 1 мм AISI 321 з тітаном в дзеркальній нержавійці.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях.
  100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 987 993 996 1074 1131 1192 1285 1412 1540 1743 2307 2541
Труба 0,5 м 605 608 617 660 694 734 793 840 944 1058 1412 1635
Коліно ∟90° 952 963 975 1045 1106 1167 1272 1396 1507 1650 2343 2541
Коліно ∟45° 493 504 514 562 596 610 637 664 687 737 994 1035
Троійник ∟87° 1027 1035 1044 1127 1192 1259 1409 1531 1659 1847 2840 3120
Трійник  45° 1236 1245 1259 1352 1428 1514 1684 1844 1997 2218 3506 3715
ВРСК 961 965 975 1054 1111 1171 1260 1386 1482 1688 1817 1369
Верхівка(конус) 447 464 477 498 513 555 603 688 792 866 1137 1571
Шибер 1253 1352 1435 1520 1616 1707 1799 1943 2095 2271 2459 2859
Димохід з металу 1 мм AISI 321 з тітаном в кожусі з оцинковки.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях.
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 744 755 765 834 895 933 997 1105 1204 1452 1895 2088
Труба 0,5 м 439 450 464 473 506 547 556 629 690 831 1056 1288
Коліно ∟87° 836 846 854 917 953 1008 1076 1229 1331 1501 2012 2515
Коліно ∟45° 434 443 450 486 519 530 553 569 590 629 810 985
Трійник 90° 912 917 924 985 1028 1100 1188 1325 1435 1610 2164 2811
Трійник 45° 996 1008 1034 1106 1138 1228 1320 1478 1608 1793 2288 3463
ВРСК 625 689 729 747 825 875 967 997 1088 1199 1281 1725
Верхівка 353 366 370 376 409 447 485 555 629 712 884 1125
Шибер 791 857 910 967 1028 1083 1137 1240 1347 1447 1585 2060
Димохід голий для гильзування каналів з металу 0,8 мм AISI 321 з тітаном.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях.
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 391 426 460 468 554 567 571 641 696 754 932 1150
Труба 0,5 м 233 253 269 279 326 335 338 378 410 448 502 688
Коліно∟90° 371 378 382 384 419 448 474 528 572 594 686 884
Коліно ∟45° 209 215 220 225 253 276 291 306 337 347 401 522
Трійник  ∟87° 437 444 447 522 525 541 658 728 803 863 1085 1421
Трійник  ∟45° 587 593 599 635 701 722 869 977 1061 1153 1610 2139
ВРСК 355 391 412 427 468 491 511 546 626 727 764 1008
Шибер 419 456 495 538 577 615 651 728 801 876 984 1224
Грибок 243 265 290 308 330 349 375 400 456 495 537 723
Димохід з металу 0,8 мм AISI 321 з тітаном в дзеркальній нержавійці.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях.
  100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 907 914 917 989 1042 1098 1183 1300 1418 1604 2124 2340
Труба 0,5 м 556 560 569 608 641 676 730 774 870 975 1300 1505
Коліно ∟90° 876 887 898 962 1019 1074 1171 1286 1387 1519 2158 2340
Коліно ∟45° 453 464 473 518 549 562 586 611 631 679 915 953
Трійник ∟87° 945 953 961 1037 1097 1160 1297 1411 1527 1700 2614 2874
Трійник  45° 1137 1147 1160 1245 1315 1394 1552 1697 1837 2043 3228 3775
ВРСК 886 888 898 970 1023 1077 1161 1277 1363 1555 1673 2098
Верхівка(конус) 412 428 440 458 471 510 554 632 729 797 1048 1447
Шибер 1153 1250 1321 1400 1488 1573 1656 1788 1929 2066 2264 2632
Димохід з металу 0,8 мм AISI 321 з тітаном в кожусі з оцинковки.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях.
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 739 750 761 829 889 928 991 1100 1196 1445 1884 2076
Труба 0,5 м 437 447 462 471 504 544 554 626 687 827 1050 1281
Коліно ∟87° 849 842 850 913 947 1003 1071 1224 1324 1493 2001 2502
Коліно ∟45° 433 441 447 484 517 526 549 566 586 626 806 980
Трійник 90° 907 913 919 980 1023 1092 1182 1317 1427 1602 2242 2795
Трійник 45° 991 1003 1028 1102 1132 1221 1314 1470 1600 1784 2275 3444
ОВРСК 622 686 725 744 820 871 961 991 1082 1193 1273 1716
Верхушка 351 363 369 373 406 445 483 551 626 707 880 1118
Шибер 788 852 903 961 1023 1076 1130 1233 1340 1439 1575 2049

 

Кріплення та інші конструктивні елементи.

 

Найменування Діаметр в мм, ціна в грн
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 280 300
Флюгарка (грибок) 273 300 327 349 373 394 424 450 515 561 607 723 818

Перехід з квадрату із металу 1 мм

546 600 654 698 746 789 848 901 1030 1122 1214 1446 1637
Перехід з квадрату із металу 0,8мм 490 540 590 630 670 710 760 810 930 1000 1100 1280 1417

Подставка під трійник нержавіюча

336 344 349 373 392 421 433 456 546 590 636 682 713
Подставка під трійник сталева фарбована 236 244 249 273 292 321 330 350 400 450 470 490 510
Хомут під розтяжки 85 99 101 106 109 124 129 144 150 164 178 188 199
Хомут обжимний 81 94 96 101 104 118 123 137 143 156 169 178 189
Кронштейн одинарний 114 132 135 142 146 166 172 192 200 218 237 250 266
Кронштейн подвійний 327 337 339 358 377 394 401 410 448 470 515 546 614
Розвантажування потолочне 340 350 353 373 392 410 417 427 466 488 536 567 639
Розвантажування стінове 425 438 441 466 490 513 521 534 582 610 670 709 799
Дефлектор  1122 1206 1289 1334 1418 1443 1469 1546 1812 1882 2051 2243 2496
Юбка із нержавійки 120 150 160 170 175 180 200 225 265 270 300 350 400
Юбка оцинкована 85 90 95 100 120 125 140 155 185 210 220 245 310
Радіатор AISI 321 довжина 500 мм 1092 1122 1167 1229 1274 1317 1334 1438 1546 1681 1933 - -
Радіатор AISI 321 довжина 1000 мм 1966 2020 2101 2212 2293 2371 2401 2588 2783 3026 3479 - -
Расширювальний стакан  327 337 339 358 377 388 401 410 448 470 515 546 614
Теплообмінник 1122 1206 1289 1334 1418 1443 1469 1546 1812 1882 2052 2243 2496
Підключення печі 272 296 324 348 370 391 - - - - - - -
Сітка для каменів 1345 1472 1494 1536 1757 1772 - - - - - - -
Іскрогасник 769 803 905 972 1006 1093 1143 1264 1382 1519 1877 - -

 

Правильні димарі не прогорають.

 
Тому ми використовуємо для димоходів на твердому паливі тільки правильну нержавіючу сталь AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною 1 мм і вище. Дана нержавіюча сталь є кислото і жаростійкої, тому добре витримує і високу температуру і конденсат.
 
Крім того, товщина використовуваного базальтового утеплювача становить 35 мм, і він витримує температуру 650 градусів.
 
При виборі нержавіючої сталі для димоходу необхідно враховувати температуру вихідних газів зазначену в паспортних даних теплогенеруючого пристрою, а також температуру горіння дров, які будуть вами використовуватися.
 
Крім того, необхідно враховувати, що під час займання сажі (а це продукт неповного згоряння палива) може бути досягнута температура в 1200 градусів, що перевищує наприклад максимальну температуру для AISI 409 втричі.
 
Не варто забувати і про кислотному конденсаті, який перш за все впливає на зварювальний шов труби. Оскільки в нержавіючої сталі AISI 409, який відповідає за стійкість до корозії металу такий димар з "нержавіючої" сталі прийде в непридатність досить швидко.
 
У кризові часи, безумовно, виникає бажання заощадити, але при цьому необхідно враховувати, що димар з нержавіючої сталі в будь-якому випадку не дешева покупка, яка або вирішує питання димовидалення або залишає питання відкритим.
 
Завдяки наявності нікелю, хрому і титану в димоходах з нержавіючої сталі AISI 321 кристалічна решітка залишається міцною, стійкою до впливу високих температур.
 
Колись аналог цієї нержавійки виготовлявся заводом Запоріжсталь і мав маркування по ГОСТу 08Х18Н10Т, багато хто стикався, знали про властивості цього металу. Коли ми виробляли термовипробування і метал ставав білого кольору, він все одно не втрачав свої властивості.
 
Зараз Запоріжсталь зупинила цю лінію і нержавіючу сталь для якісних димоходів доводиться закуповувати в Європі.
 
Купуючи дешевий димохід в магазині або на базарі, ви не маєте ніякої гарантії і спокою. Димохід з тонкого китайського металу можна легко зім'яти рукою. Такий димар годиться хіба що для газової колонки. Його також легко перевірити він береться магнітом. Тому що виготовлений не з аустенітної, а з феритного нержавійки.
 
Не можна використовувати неправильні димоходи в котлах, печах, камінах, лазнях і саунах. Оскільки при спалюванні дров, вугілля, рідкого палива виділяється багато тепла і виробляється кислотний конденсат.
 
Звичайна нержавіюча сталь - AISI 304, і її аналоги підходить для газоходів котлів, димоходів тільки з невисокою температурою горіння.
 
При топці, димові гази, проходячи по димоходу, неминуче охолоджуються, водяна пара на стінках димоходу перетворюється в воду і утворюється конденсат, який розчиняє в собі сажу, з'єднуючись з продуктами згоряння палива в жидко- і твердопаливних котлах і камінах -CO, CO2, NOx , сполуки сірки, утворює відповідні кислоти і їх суміші. У числі таких кислот - соляна, азотна і сірчана. Все це і є конденсат - вельми агресивна рідина.

 

Крім того, використання дров у якості палива призводить до утворення смол і креозот, який також є легко займистих речовиною.
 
Конденсат руйнує стінки димоходу і призводить до його повного руйнування, якщо димохід виготовлений з неякісних матеріалів. Через тріщини, що утворилися і отвори чадний газ проникає в приміщення. Приємно в лазні відчувати запах свіжого дерева, а не чадного газу.
 

Купувати неправильний димохід - економити на Свого життя і безпеки.

 
На ринку або в магазинах зустрічаються димарі з тонкої нержавіючої сталі. Але на ці димоходи підходять тільки для газових котлів, тому для експлуатації в умовах високих температур на них Вам не дадуть ніякої гарантії. Не зможуть чітко відповісти: яку температуру витримує димохід, стійкий він до кислот.
 
Звичайно, бажання заощадити може підказати купити такий димар і розраховувати на щасливий випадок. Мабуть, ця економія уявна. Оскільки там, де справа стосується пожежної безпеки - краще не жартувати. Краще купити димар зі сверхресурсом, ніж на межі фолу. Втім, це справа кожного.
 
Наша компанія надає гарантію на димоходи, тому у нас Ви купуєте надійний пристрій, повністю відповідне свої якістю ціною димоходу. Димар - це не просто галочка в загальному плані будівництва - це важливий етап, заснований на дотриманні правил пожежної безпеки та виборі правильних матеріалів.
 
Димохід кислото і жаростійкий від ТМ "Роза Вітрів" (марка стали AISI 321) відмінно підійде для каміна, печі на дровах, твердопаливного котлу.
 
Димохід для твердого палива і димар для газу зазначених марок - це практично вічні вироби, перевірені роками і до сих пір не мають нарікань з боку користувачів. Природно, що димохід товщиною 1 мм дорожче, ніж димар товщиною 0,8 мм, але ж і термін служби значно вище у димоходу правильної марки стали.
 

Чому для топки дровами необхідний правильний димохід?

 
Адже в усьому, що стосується вогню, розумно всі запобіжні заходи дотримати і помножити вдвічі. Що називається «дути на холодну воду». У тому, що стосується вогню, краще надресурс, ніж гра на межі фолу.
 
 
Правильний димохід необхідний не як подушка безпеки, а як справні гальма в автомобілі. Якщо стоїть правильний димохід - можна закрити питання димовидалення назавжди. Правильний димохід - товщина мінімум 1 мм. Ні в якому разі не ставити димар, внутрішню трубу якого можна зім'яти рукою (тонка). Ви ж не будуєте будинок з картону - тому не ставте в нього димар з фольги.
 
На ринку або в магазинах зустрічаються димарі з тонкої нержавіючої сталі. Але на ці димоходи підходять тільки для газових котлів, тому для експлуатації в умовах високих температур на них Вам не дадуть ніякої гарантії. Не зможуть чітко відповісти: яку температуру витримує димохід, стійкий він до кислот.
 
Звичайно, бажання заощадити може підказати купити такий димар і розраховувати на щасливий випадок. Мабуть, ця економія уявна. Оскільки там, де справа стосується пожежної безпеки - краще не жартувати. Краще купити димар зі сверхресурсом, ніж на межі фолу. Втім, це справа кожного.
 
Наша компанія надає гарантію на димоходи, тому у нас Ви купуєте надійний пристрій, повністю відповідне свої якістю ціною димоходу. Димар - це не просто галочка в загальному плані будівництва - це важливий етап, заснований на дотриманні правил пожежної безпеки та виборі правильних матеріалів.
 
Димохід кислото і жаростійкий від ТМ "Роза Вітрів" (марка стали AISI 321) відмінно підійде для каміна, печі дровянкі, твердопаливного котла. Димохід для твердого палива і димар для газу зазначених марок - це практично вічні вироби, перевірені роками і до сих пір не мають нарікань з боку користувачів.
 
Природно, що димохід товщиною 1 мм дорожче, ніж димар товщиною 0,8 мм, але ж і термін служби значно вище у димоходу правильної марки сталі.
 
Група Компаній "Роза Вітрів" виготовляє будь-які елементи димоходів: димохідні труби діаметром від 100 до 2000 мм голі і утеплені (димоходи сандвіч) в дзеркальної нержавіючої сталі, оцинкованої сталі, димоходи в міді, поранив, димоходи в алюмінії, квадратні димоходи, овальні димоходи і їх елементи, переходи з квадрата на коло, з кола на прямокутник (в тому числі зі зміщенням), круглі, квадратні і прямокутні шибера-засувки (регулятори тяги), іскрогасники, дефлектори (підсилювачі тяги).
 
Ми виготовимо для Вас димозбірник будь-якої конфігурації, накривки на цегельні димохідні труби і будь-які інші елементи: сітки для каменів і радіатори.

Димарі для каміна Київ купує у професіоналів. Правильний димохід каміна відрізняється товщиною металу і маркою стали, а вона повинна бути кислотостойкой і жаростійкої.
 
Такий камінний димохід повинен бути зварений без допомоги присадок, і його зварений шов не повинен іржавіти.
 
Камінна труба з нержавіючої сталі складається з двох відводів 45 градусів, шибера і закінчення димоходу, в разі якщо монтаж здійснюється в вентиляційному каналі, а в разі, якщо монтаж виконується по фасаду будівлі, димохід каміна відрізняється наявністю трійника 45 градусів з ревізією і стоком конденсату. Димар для каміна відповідальне питання, вирішити який краще довірити професіоналам.

Ціна димоходу з нержавіючої сталі залежить від курсу євро і долара, оскільки димоходи виготовляються з нержавіючої сталі, що купується нами в Німеччині. Ми намагаємося йти назустріч споживачам при формуванні ціни димоходів на дровах і вугіллі. Якісний димохід виготовляється тільки з якісного не китайська металу. Твердопаливний котел дасть вам повну незалежність від центрального опалення.

Ефективність функціонування автономної системи опалення істотно залежить від правильного виконання всього циклу робіт (від монтажу котла до кріплення труби, включаючи димоходи для твердопаливного котла).
 
Компанія «Роза вітрів» виготовить для вас будь-який димар для котла на твердому паливі: будь то димар для котла на дровах або димар для піролізного котла. - Якісно і в найкоротші терміни, тому що ми знаємо, як робити безпечні та якісні димоходи.

Нержавіюча сталь повинна включати титан - це сталь AISI 321. Вихідний матеріал димоходу для котла на твердому паливі в Києві повинен володіти товщиною не менше 1-2 мм.
 
Правильна конструкція димоходу для твердопаливного котла від ТОВ Групи Компаній «Роза Вітрів» дозволить забезпечити хорошу тягу димоходу вашої печі, каміна, сауни.
 
Якість тяги є основним критерієм ефективної роботи. Також важливо виконати правильну установку конструкції, тому що на результат роботи опалюється пристрої впливають і зовнішні фактори: вітер на вулиці, температура диму, забрудненість, різниця температур. Димохід для котла на твердому паливі в Києві - це димар з титаном товщиною 1 мм.

Димохід для твердопаливного котла повинен мати властивості теплостійкости (температура згоряння вугілля і деревини значно вище температури спалювання природного газу), стійкості до корозії металу, тому що в якості палива застосовується дерево або вугілля, які мають підвищену кислотність.

Димохід для котла на твердому паливі повинен бути виготовлений з кислотостійкої нержавіючої сталі з включенням титану товщиною не менше 1 мм. Це - сталь AISI 321 (08Х18Н10Т). Цей жароміцний матеріал - хороший і не дорогий вибір для монтажу димаря для котла на твердому паливі в Києві.
 
Такі димоходи для твердопаливного котла мають високий ступінь стійкості до перепадів температур, які є руйнівниками димоходів, виготовлених за звичайними технологіями. Причина - нерівномірне горіння твердого палива (деревини, вугілля): температура газів коливається від 70 до 600 градусів.

Горіння торфу, вугілля, дерева відрізняється наявністю сажі, яка відкладається на стінках димоходу для котла на твердому паливі і димоходу для котла на дровах.
 
Тому сам димар для твердопаливного котла не повинен сприяти відкладенню продуктів горіння на внутрішніх поверхнях. Він не може бути виконаний з азбесту.
 
Сталь AISI 321 товщиною 1 мм-це не тільки оптимальне, але і вибухобезпечне рішення, на відміну від азбестоцементних димарів для котла на твердому паливі і виключає прогоряння від займання сажі як в цегляних димоходах.
 
Різновид димоходу для котла на твердому паливі (Київ) - димохід для піролізного котла, використовує паливо, з якого раніше вилучені горючі речовини, тому при подальшому його нагріванні горить газ, що виділяється з палива («піроліз» - принцип горіння самого палива).