Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза ветров:

Група компаній "Роза вітрів" вже протягом десяти років займається виробництвом різних видів димоходів.
Ми виготовляємо димоходи для камінів, а також різні нестандартні вироби, які необхідні для їх установки і правильної роботи.
На сьогоднішній день наша компанія виробляє з нержавіючої сталі AISI 321, так як дана продукція має відмінною якістю і універсальністю, має сучасний дизайн, а також величезний вибір комплектуючих.
Такий рішення оптимально у виборі системи опалення, як для маленького будинку, так і для великого заміського котеджу.
Як правило, нержавіючі димарі досить легко монтуються, а завдяки своїй прийнятній і доступною ціною придбати їх зможе сьогодні кожен бажаючий.
Завдяки тому, що з кожним днем ​​будівництво приватних будинком тільки збільшується, така продукція, як димоходи стала затребуваною практично в кожному місті України. Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, - є найбільшими регіонами реалізації нашої продукції.
Таким чином, постійне вдосконалення нашої продукції, а також контроль якості матеріалів, які ми використовуємо в своєму виробництві, сприяло тому, що наша продукція отримала популярність серед людей, які грунтовно підходять до вибору виходячи з критеріїв якості.
Димохід Київ воліє довговічний, оскільки грамотного споживача цікавить жаростійкість і кислотостійкість димоходу, оскільки необхідно витримувати високі температури і вплив кислотного конденсату.
Димохід з нержавіючої сталі це альтернатива цегляної димоходу, але монтаж його, як і цегляна кладка вимагає спеціальних знань і багаторічного досвіду. Тому установку димохідних систем слід довірити професіоналам, зокрема фахівцям ТМ "Роза вітрів".
Компанія «Роза вітрів» виробляє і реалізує димоходи з нержавіючої сталі, ціни сподобаються навіть тим клієнтам, які мають у своєму розпорядженні невеликим бюджетом. Димарі ціна хороша і універсальні властивості - ось відмінні риси наших труб.
Вони відмінно зарекомендували себе в роботі з банними комплексами, камінами в приватних будинках, опалювальними котлами в побутових і промислових приміщеннях. Наші нержавіючі димоходи ціна помірна, виготовляються з кислотостойкого і жаростійкого сплаву стали з титаном AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною не менше 1 мм.
Дана марка нержавіючої сталі AISI 321 застосовується в авіаційній промисловості - з неї виробляють вихлопні труби для літаків, тому наші димоходи сталь ціна розумна і доступна.
Вони витримують дуже низькі і дуже високі температури, будь конденсат, а також володіють великим ресурсом безвідмовної роботи.
Крім того, димохід з нержавіючої сталі не вимагає обов'язкової щорічної очищення від сажі і кіптяви, як димарі з інших матеріалів, тому що ми виробляємо труби з дзеркально гладкою внутрішньою поверхнею, на якій не скупчуються продукти згоряння.
Хітом наших продажів можна назвати димоходи зі сталі сендвіч, ціна яких залежить від багатьох параметрів.
Сандвіч димохід ціна доступна - це двоконтурна модульна конструкція, що володіє рядом переваг: по-перше, димохід з двох труб різного діаметру (труба в трубі) відмінно перешкоджає утворенню конденсату і осадження на стінках продуктів згоряння.
По-друге, труби для димаря, ціна якого в «Розі вітрів» досить конкурентоспроможна, створюються з нержавійки, яка володіє високими антикорозійними властивостями і відмінно переносить перепади температур. По-третє, конструкція сендвіч дуже надійна і довговічна в експлуатації.
Термін роботи таких димоходів налічує десятки років. Між внутрішньою і зовнішньою трубою в конструкції сендвіч прокладений спеціальний теплоізоляційний матеріал з екологічно чистого волокна, яке не горить і не дає усадки навіть після декількох років активної і постійної експлуатації.
Ми пропонуємо якісні відмінні повітроводи, створені поєднанням модульної конструкції і кращого матеріалу вищої марки AISI 321 - димоходи сендвіч + з нержавіючої сталі, ціни прийнятні, тривалий термін служби без ремонтів, безпеку і надійність.
Нержавіючий димар сендвіч ціна розумна, висока пожежна безпека і ефективне функціонування на довгі роки.
Висококваліфіковані фахівці компанії «Роза вітрів» готові виконати будь-який замовлення на димарі з нержавіючої сталі, ціни яких нижче подібних, пропонованих на ринку.
Ми робимо димові труби як стандартні, так і за індивідуальним замовленням, які можна встановлювати і на промислових підприємствах, і в приватних оселях.
Ми гарантуємо якісне виготовлення димоходу, його монтаж і установку на місці досвідченими фахівцями екстра-класу.
Наші димоходи повністю відповідають всім міжнародним стандартам і мають сертифікати якості.
Будь-які набори комплектуючих (відводи, переходи, шибери, трійники, кріплення, сітки, ревізії, парасолі, прохідні вузли і т.д.) в залежності від моделі.«Роза вітрів» гарантує якісні димоходи ціна хороша, індивідуальний підхід до кожного замовника і гарантійне обслуговування після установки. Димохід: з чого почати? Димар - це найважливіше питання на порядку денному при спорудженні будівлі.
Він не виникає спонтанно і до нього можливо підготуватися і зробити димохід в Києві, Дніпропетровську, Харкові та інших містах, що називається, "по-людськи".
Установка димоходу починається з вибору компанії, яка виконає цю непросту задачу.
А для того, щоб вирішити це питання, для початку його необхідно "провентилювати", ставлячись до всього, що ви почуєте від менеджерів з продажу, критично.
Адже їм треба просто продати димохід, а вам отримати результат, який вас дійсно влаштує. В інтернеті багато порад, корисних і не дуже, з приводу димоходів.
Деякі скажуть, наприклад, що чим тонше димохід - тим краще, оскільки труба прогріється швидше і тяга буде краще.
Інші запропонують купити димохід за найнижчою ціною, але не дадуть гарантію на виріб або скажуть, що якщо прогорить - замінимо.
Найголовніший критерій - це цікавляться продавці потребами, для яких береться димохід - буде використовуватися для дров, вугілля або пелет, для газу, потужність котла, вихідна температура, конденсаційний котел чи ні.
Якщо цього не відбувається, то це свідчить про безвідповідальне ставлення до Вас як замовнику і до поставленого завдання в цілому.
Купуючи виріб з написом "димар" без надання гарантії та консультації, для чого цей димохід може використовуватися, ви залишаєтеся наодинці зі своєю ситуацією.
Більш того, Ви нікому не зможете потім пред'явити претензію, що Ваш димар згорів. Виробник просто відповість вам: "адже це димар для газової колонки або котла - звичайно не можна було ставити його на сауну або камін".
Купити димохід дешево не завжди буває дешево в результаті. У всьому є золота середина. Співвідношення ціни та ресурсу служби. Вам вирішувати: головним критерієм в даному випадку є лише здоровий глузд.
Звичайно, правильно замислитися монтажем димоходу на стадії проектування.
Передбачити канали для гільзовка потрібного розміру (а не в цегла, як це зазвичай роблять пічники) щоб потім не изгаляться монтажем димоходу овального, а закласти нормальну круглу гільзу.
Димохід круглого перетину і працює краще прямокутного, і в обслуговуванні невибагливий.
Хороший виконроб, націлений на результат, а не на відкат, запропонує димохід надійний: для твердого палива кіслотожаростойкій, а для газового котла кислотостойкий.
Адже виконроб сьогодні є - а завтра немає, тому потрібно купувати димохід з гарантією хоча б на п'ять років. Не потрібно лінуватися - це в інтересах не тільки економії, але і безпеки: перевіряти слова виконроба в інтернеті.
І задаватися простими питаннями: а з якої марки стали мій димохід.
А в якій країні ця сталь виготовлена ​​(може в Китаї?). А яка товщина нержавіючої сталі димоходу? І нарешті, хто дасть гарантію за його нормальну експлуатацію?
Правильний монтаж димоходу. Тепер щодо самого монтажу димаря. Він починається з замірів, а закінчується перевіркою наявності тяги. І якщо виміри зроблені правильно, то підключення димаря пройде без проблем - а це 60% поставленого завдання.
Досвідчений монтажник без зайвих проблем змонтує сам стояк димоходу, не руйнуючи половини будівлі і не кажучи, що це неможливо.
Особливу увагу потрібно приділити гідроізоляції димоходу, адже від неї залежить, чи буде сухо на мансардному поверсі і горищі, а також сприяє уникненню потрапляння через димохід на покрівлю горючих частинок.
Ну і в останню чергу, але не в останню за значенням - правильно закріпити верхню частину димоходу: розтягнути розтяжками, каркасом або спец конструкцією - питання індивідуальне, але в підсумку важливий результат - стійкість до будь-яких, навіть шквальним вітрам.
Повернемося в початок - від того наскільки ретельно перевірений канал для гільзовка і обстежена покрівля, примикання горючих елементів конструкції залежить швидкість монтажу, відсутність зайвих елементів, якість і в підсумку ефективність самого димоходу.
Сьогодні багато хто віддає перевагу опаленню житла за допомогою газового котла. Це й не дивно - газ є найдешевшим видом палива. Але відпрацьований газ слід виводити.
Для цього створені газові димоходи.
Газові димоходи призначені для відведення продуктів згоряння і забезпечення нормальної роботи опалювального обладнання.
Компанія «Роза вітрів» пропонує своїм клієнтам професійно зроблені міцні і надійні газові димоходи, або, як їх ще називають, газоходи.
Наші фахівці вирахують і розроблять для вас найбільш ефективну і безпечну модель газоходу в залежності від обсягу вашого опалювального газового котла.
Газові котли бувають настінні та підлогові. Настінні зазвичай мають невеликі розміри і монтуються на стіну або перегородку в приміщенні.
Газохід для них - це окрема витяжна горизонтальна труба, яка виходить на вулицю, через яку відводяться продукти згоряння газу. Для природної вентиляції потрібен димар, через який під дією природної тяги виводяться продукти згоряння.
Стаціонарні котли об'ємні, тому їх встановлюють безпосередньо на підлогу.
Для них передбачені вертикальні або горизонтальні витяжні труби. Ми виробляємо димоходи для газових котлів з жаростійкої сталі кислотостійкої.
Відомо, що продуктами згоряння газу є начебто нейтральні речовини - вуглекислий газ і водяну пару.
Але в ньому присутні домішки сірки. Вступаючи в реакцію з водою і повітрям, ці домішки окислюються і перетворюються в слабкий розчин сірчаної кислоти в пароподібному стані.
Сірчана кислота роз'їдає димарі з цегли або звичайної сталі, і їх термін служби складає 2-3 роки.
Найбільш оптимальний вибір для газових димоходів може запропонувати «Роза вітрів» - це нержавіюча сталь марок AISI 304, AISI 321, AISI 316, особливо - кислотостійка нержавіюча сталь AISI 316 L з вмістом молібдену.
Вона витримує вплив багатьох кислот високих температур, навіть киплячі. Наші димоходи з нержавіючої сталі робляться з ідеально гладкою внутрішньою поверхнею димової труби. На такій поверхні ніколи не буде осідати сажа.
Ще один важливий фактор для вибору газового димоходу з нержавіючої сталі є «точка роси», тобто температура, при якій водяна пара перетворюється в воду. Димар з нержавіючої сталі не накопичується конденсат і не утворює конденсатні «пробку».
Газові димоходи від «Троянди вітрів», виконані з нержавіючої сталі, мають відмінні експлуатаційні властивості: вони прості в монтажі і обслуговуванні, вони займають мало місця і дозволяють економити вільний простір, відрізняються гарною якістю і тривалим терміном служби, доступні за ціною, ми вміємо поєднувати труби газоходів з різними моделями котлів, наші газоходи мають сучасний лаконічний і естетичний дизайн. Ми створюємо газоходи з круглим і прямокутним перетином - на вибір замовника.
Наші майстри при розрахунках враховують площу всього корисного перетину труби, яка повинна бути більше внутрішньої площі котла. Дуже важливо, щоб діаметр вхідного отвору системи газоходу був меншим, ніж діаметр вхідної в нього конструкції.
У деяких випадках вироби з'єднуються між собою перехідниками або патрубками. Далі слід обчислити висоту димаря, яка залежить від місця розташування щодо коника будинку. Також необхідно обчислити правильну довжину газоходу, щоб він працював ефективно і без збоїв.
І, зрозуміло, дуже важливо визначити найбільш вдале розташування газоходу в будинку - з внутрішньої або зовнішньої сторони він буде перебувати.
Монтаж димаря вимагає окремої герметизації всіх стиків спеціальними термостійкими герметиками.
Це дозволить не допустити витоку відпрацьованих газів і пилу в приміщення.
Крім основного обладнання газоходу (витяжних труб), ми створюємо всі необхідні додаткові елементи: перехідники від патрубка газового котла до димаря, трійники з ревізією і штуцерами для видалення конденсату, стінові кронштейни і хомути, прохідні патрубки, відводи, телескопічні труби і багато іншого.
Всі ці складні операції і розрахунки вміло виробляють наші висококваліфіковані інженери і майстри.
У «Рози вітрів» великий досвід у створенні газоходів, тому ми впевнені у відмінній якості нашої продукції.
Ми дотримуємося усіх вимог техніки безпеки і правильний монтаж, що дозволяє убезпечити життя і здоров'я наших клієнтів, і продовжує термін служби газового котла.
Основні принципи установки газового димоходу: правильна збірка всіх елементів димохідної труби, якщо димохід проходить через конструкцію будинку, необхідна установка спеціальних прохідних елементів, надійна ізоляція всіх поверхонь, які стикаються з горючими матеріалами, якщо димохід проходить поза домом, то його необхідно обладнати утеплювачем, щоб не допустити промерзання в зимовий період.
Ми пропонуємо купити димар в «Розі вітрів», тому що наші газові димоходи відповідають найсучаснішим вимогам: велика надійність, повна безпека роботи, максимальна ефективність, простота монтажу і експлуатації.
Вартість газоходів знаходиться в гармонійному співвідношенні з їх високими технічними характеристиками.
Наші димоходи зроблені професіоналами, тому при повній відсутності тепловтрат ми допоможемо обігріти ваше житло і заощадити ваші кошти.

Димарі з нержавіючої сталі для котлів та коменів на дровах та вугіллі

 

Правильне рішення - купувати правильні речі.

Якщо автомобіль - то BMW, якщо димохід - то ТМ «Роза Вітрів».

З нержавіючої сталі AISI 321 роблять вихлопні труби літаків,

а ми зробимо димохід для Вашого не китайська каміна.

 

Чому так важлива марка нержавіючої сталі для опалення дровами та вугіллям?

Правильні димоходи виготовляються з кислото і жаростійкої нержавіючої сталі з титаном AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною 1 мм. Вони витримують високі температури (понад 600 °) і мають високий ресурс служби.
 
Такі димоходи не бояться сірчаної, азотної кислоти, креозоту і інших речовин, які виробляються в процесі горіння дров і вугілля. Такий димар ставиться в камінах, саунах, печах і котлах на дровах. Поставивши такий димар, ви закриваєте питання димовидалення назавжди. Наші димоходи не страшно ставити навіть в зрубах.
 
Димарі сандвіч, монтаж яких виконаний неякісно, також не можуть вважатися безпечними, як і дешеві димоходи сандвіч. В процесі установки дуже важливо врахувати умови експлуатації та технічні особливості приміщення.
 
Ми готові запропонувати не тільки різні димоходи сендвіч, монтаж і комплектуючі до них, а й інші вироби, необхідні для облаштування печей і камінів в квартирах і приватних котеджах, в персональних саунах і лазнях.

Наші димоходи сендвіч (Київ) можуть мати різну конфігурацію і оснащуватися комплектуючими на Ваш вибір, вони можуть бути утепленими вкожухе з нержавіючої сталі дзеркальної і матової, оцинкованої сталі, міді, фарбованого алюмінію, шліфування алюмінію.
 
У нас Ви знайдете регулятори і підсилювачі тяги, іскрогасники і інші пристрої і конструктивні елементи димоходу, без яких Ваші димоходи сандвіч не зможуть нормально функціонувати. Іскрогасаітель необхідний щоб захистити м'яку покрівлю від загоряння.

НА САЙТІ ЗАВЖДИ ВКАЗАНІ ДІЮЧІ ЦІНИ

Димарі для котлів та камінів на дровах та вугіллі з нержавіючої сталі AISI 321:

Димохід голий для гільзування каналів з металу 1 мм AISI 321 з тітаном.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях.
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 474 547 560 568 675 690 696 780 845 918 1134 1400
Труба 0,5 м 285 308 326 339 397 407 411 459 498 545 610 837
Коліно∟90° 451 459 465 468 511 545 577 642 697 723 834 1075
Коліно ∟45° 254 261 269 273 307 336 353 372 410 422 488 635
Трійник  ∟87° 531 540 544 636 640 751 801 885 977 1051 1321 1729
Трійник  ∟45° 715 722 728 772 853 879 1057 1189 1292 1403 1959 2602
ВРСК 432 483 501 520 568 598 622 664 762 884 930 1227
Шибер 511 554 603 656 702 749 792 884 976 1067 1198 1489
Грибок 296 323 352 375 401 424 456 486 554 603 653 880
Димохід з металу 1 мм AISI 321 з тітаном в дзеркальній нержавійці.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях.
  100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 922 928 931 1004 1057 1114 1201 1320 1439 1629 2156 2375
Труба 0,5 м 565 568 577 617 649 686 741 785 882 989 1320 1528
Коліно ∟90° 890 900 911 977 1034 1091 1189 1305 1408 1542 2190 2375
Коліно ∟45° 461 471 480 525 557 570 595 621 642 689 929 967
Троійник ∟87° 960 967 976 1053 1114 1177 1317 1431 1550 1726 2654 2916
Трійник  45° 1155 1164 1177 1264 1335 1415 1574 1723 1866 2073 3277 3472
ВРСК 898 902 911 985 1038 1094 1178 1295 1385 1578 1698 1279
Верхівка(конус) 418 434 446 465 479 519 564 643 740 809 1063 1468
Шибер 1171 1264 1341 1421 1510 1595 1681 1816 1958 2122 2298 2672
Димохід з металу 1 мм AISI 321 з тітаном в кожусі з оцинковки.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях.
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 695 706 715 779 836 872 932 1033 1125 1357 1771 1951
Труба 0,5 м 410 421 434 442 473 511 520 588 645 777 987 1204
Коліно ∟87° 781 791 798 857 891 942 1006 1149 1244 1403 1880 2350
Коліно ∟45° 406 414 421 454 485 495 517 532 551 588 757 921
Трійник 90° 852 857 864 921 961 1028 1110 1238 1341 1505 2022 2627
Трійник 45° 931 942 966 1034 1064 1148 1234 1381 1503 1676 2138 3236
ВРСК 584 644 681 698 771 818 904 932 1017 1121 1197 1612
Верхівка 330 342 346 351 382 418 453 519 588 665 826 1051
Шибер 739 801 850 904 961 1012 1063 1159 1259 1352 1481 1925

 

Димохід голий для гильзування каналів з металу 0,8 мм AISI 321 з тітаном.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях.
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 365 398 430 437 518 530 534 599 650 705 871 1075
Труба 0,5 м 218 236 251 261 305 313 316 353 383 419 469 643
Коліно∟90° 347 353 357 359 392 419 443 493 535 555 641 826
Коліно ∟45° 195 201 206 210 236 258 272 286 315 324 375 488
Трійник  ∟87° 408 415 418 488 491 506 615 680 750 807 1014 1328
Трійник  ∟45° 549 554 560 593 655 675 812 913 992 1078 1505 1999
ВРСК 332 365 385 399 437 459 478 510 585 679 714 942
Шибер 392 426 463 503 539 575 608 680 749 819 920 1144
Грибок 227 248 271 288 308 326 350 374 426 463 502 676
Димохід з металу 0,8 мм AISI 321 з тітаном в дзеркальній нержавійці.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях.
  100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 848 854 857 924 974 1026 1106 1215 1325 1499 1985 2187
Труба 0,5 м 520 523 532 568 599 632 682 723 813 911 1215 1407
Коліно ∟90° 819 829 839 899 952 1004 1094 1202 1296 1420 2017 2187
Коліно ∟45° 423 434 442 484 513 525 548 571 590 635 855 891
Трійник ∟87° 883 891 898 969 1025 1084 1212 1319 1427 1589 2443 2686
Трійник  45° 1063 1072 1084 1164 1229 1303 1450 1586 1717 1909 3017 3528
ВРСК 828 830 839 907 956 1007 1085 1193 1274 1453 1564 1961
Верхівка(конус) 385 400 411 428 440 477 518 591 681 745 979 1352
Шибер 1078 1168 1235 1308 1391 1470 1548 1671 1803 1931 2116 2460
Димохід з металу 0,8 мм AISI 321 з тітаном в кожусі з оцинковки.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях.
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 691 701 711 775 831 867 926 1028 1118 1350 1761 1940
Труба 0,5 м 408,3 418 432 440 471 508 518 585 642 773 981 1197
Коліно ∟87° 793,3 787 794 853 885 937 1001 1144 1237 1395 1870 2338
Коліно ∟45° 404,6 412 418 452 483 492 513 529 548 585 753 916
Трійник 90° 847,2 853 859 916 956 1021 1105 1231 1334 1497 2095 2612
Трійник 45° 926,3 937 961 1030 1058 1141 1228 1374 1495 1667 2126 3219
ОВРСК 581,3 641 678 695 766 814 898 926 1011 1115 1190 1604
Верхушка 328,3 339 345 349 379 416 451 515 585 661 822 1045
Шибер 736,6 796 844 898 956 1006 1056 1152 1252 1345 1472 1915

 

Кріплення та інші конструктивні елементи.

 

Найменування Діаметр в мм, ціна в грн
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 280 300
Флюгарка (грибок) 273 300 327 349 373 394 424 450 515 561 607 723 818

Перехід з квадрату із металу 1 мм

546 600 654 698 746 789 848 901 1030 1122 1214 1446 1637
Перехід з квадрату із металу 0,8мм 490 540 590 630 670 710 760 810 930 1000 1100 1280 1417

Подставка під трійник нержавіюча

336 344 349 373 392 421 433 456 546 590 636 682 713
Подставка під трійник сталева фарбована 236 244 249 273 292 321 330 350 400 450 470 490 510
Хомут під розтяжки 85 99 101 106 109 124 129 144 150 164 178 188 199
Хомут обжимний 81 94 96 101 104 118 123 137 143 156 169 178 189
Кронштейн одинарний 114 132 135 142 146 166 172 192 200 218 237 250 266
Кронштейн подвійний 327 337 339 358 377 394 401 410 448 470 515 546 614
Розвантажування потолочне 340 350 353 373 392 410 417 427 466 488 536 567 639
Розвантажування стінове 425 438 441 466 490 513 521 534 582 610 670 709 799
Дефлектор  1122 1206 1289 1334 1418 1443 1469 1546 1812 1882 2051 2243 2496
Юбка із нержавійки 120 150 160 170 175 180 200 225 265 270 300 350 400
Юбка оцинкована 85 90 95 100 120 125 140 155 185 210 220 245 310
Радіатор AISI 321 довжина 500 мм 1092 1122 1167 1229 1274 1317 1334 1438 1546 1681 1933 - -
Радіатор AISI 321 довжина 1000 мм 1966 2020 2101 2212 2293 2371 2401 2588 2783 3026 3479 - -
Расширювальний стакан  327 337 339 358 377 388 401 410 448 470 515 546 614
Теплообмінник 1122 1206 1289 1334 1418 1443 1469 1546 1812 1882 2052 2243 2496
Підключення печі 272 296 324 348 370 391 - - - - - - -
Сітка для каменів 1345 1472 1494 1536 1757 1772 - - - - - - -
Іскрогасник 769 803 905 972 1006 1093 1143 1264 1382 1519 1877 - -

 

Правильні димарі не прогорають.

 
Тому ми використовуємо для димоходів на твердому паливі тільки правильну нержавіючу сталь AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною 1 мм і вище. Дана нержавіюча сталь є кислото і жаростійкої, тому добре витримує і високу температуру і конденсат.
 
Крім того, товщина використовуваного базальтового утеплювача становить 35 мм, і він витримує температуру 650 градусів.
 
При виборі нержавіючої сталі для димоходу необхідно враховувати температуру вихідних газів зазначену в паспортних даних теплогенеруючого пристрою, а також температуру горіння дров, які будуть вами використовуватися.
 
Крім того, необхідно враховувати, що під час займання сажі (а це продукт неповного згоряння палива) може бути досягнута температура в 1200 градусів, що перевищує наприклад максимальну температуру для AISI 409 втричі.
 
Не варто забувати і про кислотному конденсаті, який перш за все впливає на зварювальний шов труби. Оскільки в нержавіючої сталі AISI 409, який відповідає за стійкість до корозії металу такий димар з "нержавіючої" сталі прийде в непридатність досить швидко.
 
У кризові часи, безумовно, виникає бажання заощадити, але при цьому необхідно враховувати, що димар з нержавіючої сталі в будь-якому випадку не дешева покупка, яка або вирішує питання димовидалення або залишає питання відкритим.
 
Завдяки наявності нікелю, хрому і титану в димоходах з нержавіючої сталі AISI 321 кристалічна решітка залишається міцною, стійкою до впливу високих температур.
 
Колись аналог цієї нержавійки виготовлявся заводом Запоріжсталь і мав маркування по ГОСТу 08Х18Н10Т, багато хто стикався, знали про властивості цього металу. Коли ми виробляли термовипробування і метал ставав білого кольору, він все одно не втрачав свої властивості.
 
Зараз Запоріжсталь зупинила цю лінію і нержавіючу сталь для якісних димоходів доводиться закуповувати в Європі.
 
Купуючи дешевий димохід в магазині або на базарі, ви не маєте ніякої гарантії і спокою. Димохід з тонкого китайського металу можна легко зім'яти рукою. Такий димар годиться хіба що для газової колонки. Його також легко перевірити він береться магнітом. Тому що виготовлений не з аустенітної, а з феритного нержавійки.
 
Не можна використовувати неправильні димоходи в котлах, печах, камінах, лазнях і саунах. Оскільки при спалюванні дров, вугілля, рідкого палива виділяється багато тепла і виробляється кислотний конденсат.
 
Звичайна нержавіюча сталь - AISI 304, і її аналоги підходить для газоходів котлів, димоходів тільки з невисокою температурою горіння.
 
При топці, димові гази, проходячи по димоходу, неминуче охолоджуються, водяна пара на стінках димоходу перетворюється в воду і утворюється конденсат, який розчиняє в собі сажу, з'єднуючись з продуктами згоряння палива в жидко- і твердопаливних котлах і камінах -CO, CO2, NOx , сполуки сірки, утворює відповідні кислоти і їх суміші. У числі таких кислот - соляна, азотна і сірчана. Все це і є конденсат - вельми агресивна рідина.

 

Крім того, використання дров у якості палива призводить до утворення смол і креозот, який також є легко займистих речовиною.
 
Конденсат руйнує стінки димоходу і призводить до його повного руйнування, якщо димохід виготовлений з неякісних матеріалів. Через тріщини, що утворилися і отвори чадний газ проникає в приміщення. Приємно в лазні відчувати запах свіжого дерева, а не чадного газу.
 

Купувати неправильний димохід - економити на Свого життя і безпеки.

 
На ринку або в магазинах зустрічаються димарі з тонкої нержавіючої сталі. Але на ці димоходи підходять тільки для газових котлів, тому для експлуатації в умовах високих температур на них Вам не дадуть ніякої гарантії. Не зможуть чітко відповісти: яку температуру витримує димохід, стійкий він до кислот.
 
Звичайно, бажання заощадити може підказати купити такий димар і розраховувати на щасливий випадок. Мабуть, ця економія уявна. Оскільки там, де справа стосується пожежної безпеки - краще не жартувати. Краще купити димар зі сверхресурсом, ніж на межі фолу. Втім, це справа кожного.
 
Наша компанія надає гарантію на димоходи, тому у нас Ви купуєте надійний пристрій, повністю відповідне свої якістю ціною димоходу. Димар - це не просто галочка в загальному плані будівництва - це важливий етап, заснований на дотриманні правил пожежної безпеки та виборі правильних матеріалів.
 
Димохід кислото і жаростійкий від ТМ "Роза Вітрів" (марка стали AISI 321) відмінно підійде для каміна, печі на дровах, твердопаливного котлу.
 
Димохід для твердого палива і димар для газу зазначених марок - це практично вічні вироби, перевірені роками і до сих пір не мають нарікань з боку користувачів. Природно, що димохід товщиною 1 мм дорожче, ніж димар товщиною 0,8 мм, але ж і термін служби значно вище у димоходу правильної марки стали.
 

Чому для топки дровами необхідний правильний димохід?

 
Адже в усьому, що стосується вогню, розумно всі запобіжні заходи дотримати і помножити вдвічі. Що називається «дути на холодну воду». У тому, що стосується вогню, краще надресурс, ніж гра на межі фолу.
 
 
Правильний димохід необхідний не як подушка безпеки, а як справні гальма в автомобілі. Якщо стоїть правильний димохід - можна закрити питання димовидалення назавжди. Правильний димохід - товщина мінімум 1 мм. Ні в якому разі не ставити димар, внутрішню трубу якого можна зім'яти рукою (тонка). Ви ж не будуєте будинок з картону - тому не ставте в нього димар з фольги.
 
На ринку або в магазинах зустрічаються димарі з тонкої нержавіючої сталі. Але на ці димоходи підходять тільки для газових котлів, тому для експлуатації в умовах високих температур на них Вам не дадуть ніякої гарантії. Не зможуть чітко відповісти: яку температуру витримує димохід, стійкий він до кислот.
 
Звичайно, бажання заощадити може підказати купити такий димар і розраховувати на щасливий випадок. Мабуть, ця економія уявна. Оскільки там, де справа стосується пожежної безпеки - краще не жартувати. Краще купити димар зі сверхресурсом, ніж на межі фолу. Втім, це справа кожного.
 
Наша компанія надає гарантію на димоходи, тому у нас Ви купуєте надійний пристрій, повністю відповідне свої якістю ціною димоходу. Димар - це не просто галочка в загальному плані будівництва - це важливий етап, заснований на дотриманні правил пожежної безпеки та виборі правильних матеріалів.
 
Димохід кислото і жаростійкий від ТМ "Роза Вітрів" (марка стали AISI 321) відмінно підійде для каміна, печі дровянкі, твердопаливного котла. Димохід для твердого палива і димар для газу зазначених марок - це практично вічні вироби, перевірені роками і до сих пір не мають нарікань з боку користувачів.
 
Природно, що димохід товщиною 1 мм дорожче, ніж димар товщиною 0,8 мм, але ж і термін служби значно вище у димоходу правильної марки сталі.
 
Група Компаній "Роза Вітрів" виготовляє будь-які елементи димоходів: димохідні труби діаметром від 100 до 2000 мм голі і утеплені (димоходи сандвіч) в дзеркальної нержавіючої сталі, оцинкованої сталі, димоходи в міді, поранив, димоходи в алюмінії, квадратні димоходи, овальні димоходи і їх елементи, переходи з квадрата на коло, з кола на прямокутник (в тому числі зі зміщенням), круглі, квадратні і прямокутні шибера-засувки (регулятори тяги), іскрогасники, дефлектори (підсилювачі тяги).
 
Ми виготовимо для Вас димозбірник будь-якої конфігурації, накривки на цегельні димохідні труби і будь-які інші елементи: сітки для каменів і радіатори.

Димарі для каміна Київ купує у професіоналів. Правильний димохід каміна відрізняється товщиною металу і маркою стали, а вона повинна бути кислотостойкой і жаростійкої.
 
Такий камінний димохід повинен бути зварений без допомоги присадок, і його зварений шов не повинен іржавіти.
 
Камінна труба з нержавіючої сталі складається з двох відводів 45 градусів, шибера і закінчення димоходу, в разі якщо монтаж здійснюється в вентиляційному каналі, а в разі, якщо монтаж виконується по фасаду будівлі, димохід каміна відрізняється наявністю трійника 45 градусів з ревізією і стоком конденсату. Димар для каміна відповідальне питання, вирішити який краще довірити професіоналам.

Ціна димоходу з нержавіючої сталі залежить від курсу євро і долара, оскільки димоходи виготовляються з нержавіючої сталі, що купується нами в Німеччині. Ми намагаємося йти назустріч споживачам при формуванні ціни димоходів на дровах і вугіллі. Якісний димохід виготовляється тільки з якісного не китайська металу. Твердопаливний котел дасть вам повну незалежність від центрального опалення.

Ефективність функціонування автономної системи опалення істотно залежить від правильного виконання всього циклу робіт (від монтажу котла до кріплення труби, включаючи димоходи для твердопаливного котла).
 
Компанія «Роза вітрів» виготовить для вас будь-який димар для котла на твердому паливі: будь то димар для котла на дровах або димар для піролізного котла. - Якісно і в найкоротші терміни, тому що ми знаємо, як робити безпечні та якісні димоходи.

Нержавіюча сталь повинна включати титан - це сталь AISI 321. Вихідний матеріал димоходу для котла на твердому паливі в Києві повинен володіти товщиною не менше 1-2 мм.
 
Правильна конструкція димоходу для твердопаливного котла від ТОВ Групи Компаній «Роза Вітрів» дозволить забезпечити хорошу тягу димоходу вашої печі, каміна, сауни.
 
Якість тяги є основним критерієм ефективної роботи. Також важливо виконати правильну установку конструкції, тому що на результат роботи опалюється пристрої впливають і зовнішні фактори: вітер на вулиці, температура диму, забрудненість, різниця температур. Димохід для котла на твердому паливі в Києві - це димар з титаном товщиною 1 мм.

Димохід для твердопаливного котла повинен мати властивості теплостійкости (температура згоряння вугілля і деревини значно вище температури спалювання природного газу), стійкості до корозії металу, тому що в якості палива застосовується дерево або вугілля, які мають підвищену кислотність.

Димохід для котла на твердому паливі повинен бути виготовлений з кислотостійкої нержавіючої сталі з включенням титану товщиною не менше 1 мм. Це - сталь AISI 321 (08Х18Н10Т). Цей жароміцний матеріал - хороший і не дорогий вибір для монтажу димаря для котла на твердому паливі в Києві.
 
Такі димоходи для твердопаливного котла мають високий ступінь стійкості до перепадів температур, які є руйнівниками димоходів, виготовлених за звичайними технологіями. Причина - нерівномірне горіння твердого палива (деревини, вугілля): температура газів коливається від 70 до 600 градусів.

Горіння торфу, вугілля, дерева відрізняється наявністю сажі, яка відкладається на стінках димоходу для котла на твердому паливі і димоходу для котла на дровах.
 
Тому сам димар для твердопаливного котла не повинен сприяти відкладенню продуктів горіння на внутрішніх поверхнях. Він не може бути виконаний з азбесту.
 
Сталь AISI 321 товщиною 1 мм-це не тільки оптимальне, але і вибухобезпечне рішення, на відміну від азбестоцементних димарів для котла на твердому паливі і виключає прогоряння від займання сажі як в цегляних димоходах.
 
Різновид димоходу для котла на твердому паливі (Київ) - димохід для піролізного котла, використовує паливо, з якого раніше вилучені горючі речовини, тому при подальшому його нагріванні горить газ, що виділяється з палива («піроліз» - принцип горіння самого палива).