• сауни
Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза ветров:

Група компаній "Роза вітрів" вже протягом десяти років займається виробництвом різних видів димоходів.
Ми виготовляємо димоходи для камінів, а також різні нестандартні вироби, які необхідні для їх установки і правильної роботи.
На сьогоднішній день наша компанія виробляє з нержавіючої сталі AISI 321, так як дана продукція має відмінною якістю і універсальністю, має сучасний дизайн, а також величезний вибір комплектуючих.
Такий рішення оптимально у виборі системи опалення, як для маленького будинку, так і для великого заміського котеджу.
Як правило, нержавіючі димарі досить легко монтуються, а завдяки своїй прийнятній і доступною ціною придбати їх зможе сьогодні кожен бажаючий.
Завдяки тому, що з кожним днем ​​будівництво приватних будинком тільки збільшується, така продукція, як димоходи стала затребуваною практично в кожному місті України. Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, - є найбільшими регіонами реалізації нашої продукції.
Таким чином, постійне вдосконалення нашої продукції, а також контроль якості матеріалів, які ми використовуємо в своєму виробництві, сприяло тому, що наша продукція отримала популярність серед людей, які грунтовно підходять до вибору виходячи з критеріїв якості.
Димохід Київ воліє довговічний, оскільки грамотного споживача цікавить жаростійкість і кислотостійкість димоходу, оскільки необхідно витримувати високі температури і вплив кислотного конденсату.
Димохід з нержавіючої сталі це альтернатива цегляної димоходу, але монтаж його, як і цегляна кладка вимагає спеціальних знань і багаторічного досвіду. Тому установку димохідних систем слід довірити професіоналам, зокрема фахівцям ТМ "Роза вітрів".
Компанія «Роза вітрів» виробляє і реалізує димоходи з нержавіючої сталі, ціни сподобаються навіть тим клієнтам, які мають у своєму розпорядженні невеликим бюджетом. Димарі ціна хороша і універсальні властивості - ось відмінні риси наших труб.
Вони відмінно зарекомендували себе в роботі з банними комплексами, камінами в приватних будинках, опалювальними котлами в побутових і промислових приміщеннях. Наші нержавіючі димоходи ціна помірна, виготовляються з кислотостойкого і жаростійкого сплаву стали з титаном AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною не менше 1 мм.
Дана марка нержавіючої сталі AISI 321 застосовується в авіаційній промисловості - з неї виробляють вихлопні труби для літаків, тому наші димоходи сталь ціна розумна і доступна.
Вони витримують дуже низькі і дуже високі температури, будь конденсат, а також володіють великим ресурсом безвідмовної роботи.
Крім того, димохід з нержавіючої сталі не вимагає обов'язкової щорічної очищення від сажі і кіптяви, як димарі з інших матеріалів, тому що ми виробляємо труби з дзеркально гладкою внутрішньою поверхнею, на якій не скупчуються продукти згоряння.
Хітом наших продажів можна назвати димоходи зі сталі сендвіч, ціна яких залежить від багатьох параметрів.
Сандвіч димохід ціна доступна - це двоконтурна модульна конструкція, що володіє рядом переваг: по-перше, димохід з двох труб різного діаметру (труба в трубі) відмінно перешкоджає утворенню конденсату і осадження на стінках продуктів згоряння.
По-друге, труби для димаря, ціна якого в «Розі вітрів» досить конкурентоспроможна, створюються з нержавійки, яка володіє високими антикорозійними властивостями і відмінно переносить перепади температур. По-третє, конструкція сендвіч дуже надійна і довговічна в експлуатації.
Термін роботи таких димоходів налічує десятки років. Між внутрішньою і зовнішньою трубою в конструкції сендвіч прокладений спеціальний теплоізоляційний матеріал з екологічно чистого волокна, яке не горить і не дає усадки навіть після декількох років активної і постійної експлуатації.
Ми пропонуємо якісні відмінні повітроводи, створені поєднанням модульної конструкції і кращого матеріалу вищої марки AISI 321 - димоходи сендвіч + з нержавіючої сталі, ціни прийнятні, тривалий термін служби без ремонтів, безпеку і надійність.
Нержавіючий димар сендвіч ціна розумна, висока пожежна безпека і ефективне функціонування на довгі роки.
Висококваліфіковані фахівці компанії «Роза вітрів» готові виконати будь-який замовлення на димарі з нержавіючої сталі, ціни яких нижче подібних, пропонованих на ринку.
Ми робимо димові труби як стандартні, так і за індивідуальним замовленням, які можна встановлювати і на промислових підприємствах, і в приватних оселях.
Ми гарантуємо якісне виготовлення димоходу, його монтаж і установку на місці досвідченими фахівцями екстра-класу.
Наші димоходи повністю відповідають всім міжнародним стандартам і мають сертифікати якості.
Будь-які набори комплектуючих (відводи, переходи, шибери, трійники, кріплення, сітки, ревізії, парасолі, прохідні вузли і т.д.) в залежності від моделі.«Роза вітрів» гарантує якісні димоходи ціна хороша, індивідуальний підхід до кожного замовника і гарантійне обслуговування після установки. Димохід: з чого почати? Димар - це найважливіше питання на порядку денному при спорудженні будівлі.
Він не виникає спонтанно і до нього можливо підготуватися і зробити димохід в Києві, Дніпропетровську, Харкові та інших містах, що називається, "по-людськи".
Установка димоходу починається з вибору компанії, яка виконає цю непросту задачу.
А для того, щоб вирішити це питання, для початку його необхідно "провентилювати", ставлячись до всього, що ви почуєте від менеджерів з продажу, критично.
Адже їм треба просто продати димохід, а вам отримати результат, який вас дійсно влаштує. В інтернеті багато порад, корисних і не дуже, з приводу димоходів.
Деякі скажуть, наприклад, що чим тонше димохід - тим краще, оскільки труба прогріється швидше і тяга буде краще.
Інші запропонують купити димохід за найнижчою ціною, але не дадуть гарантію на виріб або скажуть, що якщо прогорить - замінимо.
Найголовніший критерій - це цікавляться продавці потребами, для яких береться димохід - буде використовуватися для дров, вугілля або пелет, для газу, потужність котла, вихідна температура, конденсаційний котел чи ні.
Якщо цього не відбувається, то це свідчить про безвідповідальне ставлення до Вас як замовнику і до поставленого завдання в цілому.
Купуючи виріб з написом "димар" без надання гарантії та консультації, для чого цей димохід може використовуватися, ви залишаєтеся наодинці зі своєю ситуацією.
Більш того, Ви нікому не зможете потім пред'явити претензію, що Ваш димар згорів. Виробник просто відповість вам: "адже це димар для газової колонки або котла - звичайно не можна було ставити його на сауну або камін".
Купити димохід дешево не завжди буває дешево в результаті. У всьому є золота середина. Співвідношення ціни та ресурсу служби. Вам вирішувати: головним критерієм в даному випадку є лише здоровий глузд.
Звичайно, правильно замислитися монтажем димоходу на стадії проектування.
Передбачити канали для гільзовка потрібного розміру (а не в цегла, як це зазвичай роблять пічники) щоб потім не изгаляться монтажем димоходу овального, а закласти нормальну круглу гільзу.
Димохід круглого перетину і працює краще прямокутного, і в обслуговуванні невибагливий.
Хороший виконроб, націлений на результат, а не на відкат, запропонує димохід надійний: для твердого палива кіслотожаростойкій, а для газового котла кислотостойкий.
Адже виконроб сьогодні є - а завтра немає, тому потрібно купувати димохід з гарантією хоча б на п'ять років. Не потрібно лінуватися - це в інтересах не тільки економії, але і безпеки: перевіряти слова виконроба в інтернеті.
І задаватися простими питаннями: а з якої марки стали мій димохід.
А в якій країні ця сталь виготовлена ​​(може в Китаї?). А яка товщина нержавіючої сталі димоходу? І нарешті, хто дасть гарантію за його нормальну експлуатацію?
Правильний монтаж димоходу. Тепер щодо самого монтажу димаря. Він починається з замірів, а закінчується перевіркою наявності тяги. І якщо виміри зроблені правильно, то підключення димаря пройде без проблем - а це 60% поставленого завдання.
Досвідчений монтажник без зайвих проблем змонтує сам стояк димоходу, не руйнуючи половини будівлі і не кажучи, що це неможливо.
Особливу увагу потрібно приділити гідроізоляції димоходу, адже від неї залежить, чи буде сухо на мансардному поверсі і горищі, а також сприяє уникненню потрапляння через димохід на покрівлю горючих частинок.
Ну і в останню чергу, але не в останню за значенням - правильно закріпити верхню частину димоходу: розтягнути розтяжками, каркасом або спец конструкцією - питання індивідуальне, але в підсумку важливий результат - стійкість до будь-яких, навіть шквальним вітрам.
Повернемося в початок - від того наскільки ретельно перевірений канал для гільзовка і обстежена покрівля, примикання горючих елементів конструкції залежить швидкість монтажу, відсутність зайвих елементів, якість і в підсумку ефективність самого димоходу.
Сьогодні багато хто віддає перевагу опаленню житла за допомогою газового котла. Це й не дивно - газ є найдешевшим видом палива. Але відпрацьований газ слід виводити.
Для цього створені газові димоходи.
Газові димоходи призначені для відведення продуктів згоряння і забезпечення нормальної роботи опалювального обладнання.
Компанія «Роза вітрів» пропонує своїм клієнтам професійно зроблені міцні і надійні газові димоходи, або, як їх ще називають, газоходи.
Наші фахівці вирахують і розроблять для вас найбільш ефективну і безпечну модель газоходу в залежності від обсягу вашого опалювального газового котла.
Газові котли бувають настінні та підлогові. Настінні зазвичай мають невеликі розміри і монтуються на стіну або перегородку в приміщенні.
Газохід для них - це окрема витяжна горизонтальна труба, яка виходить на вулицю, через яку відводяться продукти згоряння газу. Для природної вентиляції потрібен димар, через який під дією природної тяги виводяться продукти згоряння.
Стаціонарні котли об'ємні, тому їх встановлюють безпосередньо на підлогу.
Для них передбачені вертикальні або горизонтальні витяжні труби. Ми виробляємо димоходи для газових котлів з жаростійкої сталі кислотостійкої.
Відомо, що продуктами згоряння газу є начебто нейтральні речовини - вуглекислий газ і водяну пару.
Але в ньому присутні домішки сірки. Вступаючи в реакцію з водою і повітрям, ці домішки окислюються і перетворюються в слабкий розчин сірчаної кислоти в пароподібному стані.
Сірчана кислота роз'їдає димарі з цегли або звичайної сталі, і їх термін служби складає 2-3 роки.
Найбільш оптимальний вибір для газових димоходів може запропонувати «Роза вітрів» - це нержавіюча сталь марок AISI 304, AISI 321, AISI 316, особливо - кислотостійка нержавіюча сталь AISI 316 L з вмістом молібдену.
Вона витримує вплив багатьох кислот високих температур, навіть киплячі. Наші димоходи з нержавіючої сталі робляться з ідеально гладкою внутрішньою поверхнею димової труби. На такій поверхні ніколи не буде осідати сажа.
Ще один важливий фактор для вибору газового димоходу з нержавіючої сталі є «точка роси», тобто температура, при якій водяна пара перетворюється в воду. Димар з нержавіючої сталі не накопичується конденсат і не утворює конденсатні «пробку».
Газові димоходи від «Троянди вітрів», виконані з нержавіючої сталі, мають відмінні експлуатаційні властивості: вони прості в монтажі і обслуговуванні, вони займають мало місця і дозволяють економити вільний простір, відрізняються гарною якістю і тривалим терміном служби, доступні за ціною, ми вміємо поєднувати труби газоходів з різними моделями котлів, наші газоходи мають сучасний лаконічний і естетичний дизайн. Ми створюємо газоходи з круглим і прямокутним перетином - на вибір замовника.
Наші майстри при розрахунках враховують площу всього корисного перетину труби, яка повинна бути більше внутрішньої площі котла. Дуже важливо, щоб діаметр вхідного отвору системи газоходу був меншим, ніж діаметр вхідної в нього конструкції.
У деяких випадках вироби з'єднуються між собою перехідниками або патрубками. Далі слід обчислити висоту димаря, яка залежить від місця розташування щодо коника будинку. Також необхідно обчислити правильну довжину газоходу, щоб він працював ефективно і без збоїв.
І, зрозуміло, дуже важливо визначити найбільш вдале розташування газоходу в будинку - з внутрішньої або зовнішньої сторони він буде перебувати.
Монтаж димаря вимагає окремої герметизації всіх стиків спеціальними термостійкими герметиками.
Це дозволить не допустити витоку відпрацьованих газів і пилу в приміщення.
Крім основного обладнання газоходу (витяжних труб), ми створюємо всі необхідні додаткові елементи: перехідники від патрубка газового котла до димаря, трійники з ревізією і штуцерами для видалення конденсату, стінові кронштейни і хомути, прохідні патрубки, відводи, телескопічні труби і багато іншого.
Всі ці складні операції і розрахунки вміло виробляють наші висококваліфіковані інженери і майстри.
У «Рози вітрів» великий досвід у створенні газоходів, тому ми впевнені у відмінній якості нашої продукції.
Ми дотримуємося усіх вимог техніки безпеки і правильний монтаж, що дозволяє убезпечити життя і здоров'я наших клієнтів, і продовжує термін служби газового котла.
Основні принципи установки газового димоходу: правильна збірка всіх елементів димохідної труби, якщо димохід проходить через конструкцію будинку, необхідна установка спеціальних прохідних елементів, надійна ізоляція всіх поверхонь, які стикаються з горючими матеріалами, якщо димохід проходить поза домом, то його необхідно обладнати утеплювачем, щоб не допустити промерзання в зимовий період.
Ми пропонуємо купити димар в «Розі вітрів», тому що наші газові димоходи відповідають найсучаснішим вимогам: велика надійність, повна безпека роботи, максимальна ефективність, простота монтажу і експлуатації.
Вартість газоходів знаходиться в гармонійному співвідношенні з їх високими технічними характеристиками.
Наші димоходи зроблені професіоналами, тому при повній відсутності тепловтрат ми допоможемо обігріти ваше житло і заощадити ваші кошти.

Димарі з нержавіючої сталі AISI 321 для котлів і камінів на дровах і вугіллі.

 

Правильне рішення - купувати правильні речі.
Якщо автомобіль - то BMW, якщо димохід - то ТМ «Роза Вітрів».
З нержавіючої сталі AISI 321 роблять вихлопні труби літаків,
а ми зробимо димохід для Вашого не китайська каміна.

 

Чому так важлива марка нержавіючої сталі для топки дровами і вугіллям?

 

Тому що такі димоходи повинні витримувати горіння сажі.

 

При запаленні сажі (продукт неповного згоряння палива) може бути досягнута температура в 1200 градусів, що перевищує, наприклад, максимальну температуру для AISI 409 втричі. Не витримує горіння сажі і звичайна AISI 304.
 
Правильні димоходи виготовляються з кислото і жаростійкої нержавіючої сталі з титаном AISI 321 (08Х18Н10Т). Вони витримують високі температури і мають високий ресурс служби завдяки наявності в нержавійці титану.
 
Такі димоходи не бояться сірчаної та азотної кислоти, креозоту і інших речовин, які виробляються в процесі горіння дров і вугілля. Такий димар ставиться в камінах, саунах, печах і котлах на дровах. Поставивши такий димар, ви закриваєте питання димовидалення назавжди. Наші димоходи не страшно ставити навіть в зрубах.

 

Ціни на димоходи для котлів і камінів на дровах і вугіллі з нержавійки AISI 321:

 

 Димохід голый для гільзування каналів з металу 1 мм AISI 321 з тітаном.
Елементи  Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
180 200 220 250 300
 Труба 1 метр 846 917 996 1231 1519
 Труба 0,5 м 498 539 591 662 907
 Коліно ∟90° 697 757 785 905 1166
 Коліно ∟45° 404 445 459 529 688
 Трійник  ∟90° 960 1060 1141 1432 1877
 Трійник  ∟45° 1289 1401 1521 2124 2822
 ВРСК 719 827 958 1007 1331
 Шибер 869 917 996 1231 1519
 Грибок 528 601 653 708 953
 Димохід сендвіч нерж. 1 мм AISI 321 в кожусі з зеркальній нержавійці 0,8 мм.
Елементи  Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
  180 200 220 250 300
 Труба 1 метр 1742 1972 2610 2874 3042
 Труба 0,5 м 1069 1197 1598 1850 2110
 Коліно ∟90° 1704 1868 2651 2874 3134
 Коліно ∟45° 776 833 1125 1171 1560
 Трійник ∟90° 1877 2089 3212 3530 3842
 Трійник  45° 2259 2508 3965 4203 4450
 ВРСК 1677 1910 2055 1548 1665
 Верхівка (конус) 897 980 1287 1777 2037
 Шибер 1742 1972 2610 2874 3134
 Димохід сендвіч з нерж. 1 мм AISI 321 з тітаном в кожусі з міді 0,6 мм.
Елементи  Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
180 200 220 250 300
 Труба 1 метр 2341 2552 3076 4013 4422
 Труба 0,5 м 1333 1461 1759 2234 2726
 Коліно ∟90° 2603 2818 3180 4262 5327
 Коліно ∟45° 1203 1250 1333 1715 2085
 Трійник 90° 2807 3042 3410 4584 5953
 Трійник 45° 3131 3406 3798 4846 7334
 ВРСК 2113 2303 2539 2714 3653
 Верхівка 1176 1333 1508 1872 2383
 Шибер 2341 2552 3067 4013 4362

 

Кріплення та інші конструктивні елементи.

 

Найменування Діаметр в мм, ціна в грн.
180 200 220 250 280 300
Флюгарка (грибок) 648 742 808 874 1042 1178
Перехід з квадрату з металу 1 мм 1297 1483 1615 1748 2082 2357
Подставка під трійник нержавіючий 656 786 850 916 982 1027
Хомут під разтяжки 208 216 236 257 271 287
Хомут обжимний 197 206 224 244 257 272
Кронштейн  276 288 314 341 360 383
Кронштейн подвійний 590 646 677 742 786 884
Разгрузка потолочная 614 671 703 772 816 920
Разгрузка стінова 769 838 878 965 1021 1151
Дефлектор  2226 2609 2710 2953 3230 3594
Юбка из нержавейки 324 382 389 432 504 576
Радіатор AISI 321 довжина 500 мм 2071 2226 2420 2784 - -
Радіатор AISI 321 довжина 1000 мм 3727 4008 4357 5010 - -
Стакан для розширення 590 646 677 742 786 884
Теплообмінник 2226 2609 2710 2954 3230 3594
Подключення печі - - - - - -
Сітка для каменю - - - - - -
Вогнегасник 1820 1990 2188 2702 - -

 

Правильні димарі не прогорають.

 

При виборі нержавіючої сталі для димоходу необхідно враховувати температуру вихідних газів зазначену в паспортних даних теплогенеруючого пристрою, а також температуру горіння дров, які будуть вами використовуватися.
 
Не варто забувати і про кислотному конденсаті, який, перш за все, впливає на зварювальний шов труби. Оскільки в нержавіючої сталі AISI 409 відсутня нікель, який відповідає за стійкість до корозії металу такий димар з "нержавіючої" сталі прийде в непридатність досить швидко.
 
У кризові часи, безумовно, виникає бажання заощадити, але при цьому необхідно враховувати, що димар з нержавіючої сталі в будь-якому випадку не дешева покупка, яка або вирішує питання димовидалення або залишає питання відкритим. Завдяки наявності нікелю, хрому і титану в димоходах з нержавіючої сталі AISI 321 кристалічна решітка залишається міцною, стійкою до впливу високих температур.

 

Купувати неправильний димохід - економити на своєму житті і безпеки.

 

На ринку або в магазинах зустрічаються димарі з тонкої нержавіючої сталі. Але на ці димоходи підходять тільки для газових котлів, тому для експлуатації в умовах високих температур на них Вам не дадуть ніякої гарантії. Не зможуть чітко відповісти: яку температуру витримує димохід, стійкий він до кислот.
 
Звичайно, бажання заощадити може підказати купити такий димар і розраховувати на щасливий випадок. Мабуть, ця економія уявна. Оскільки там, де справа стосується пожежної безпеки - краще не жартувати. Краще купити димар зі сверхресурсом, ніж на межі фолу. Втім, це справа кожного.
 
Наша компанія надає гарантію на димоходи, тому у нас Ви купуєте надійний пристрій, що повністю відповідає своєю якістю ціною димоходу. Димар - це не просто галочка в загальному плані будівництва - це важливий етап, заснований на дотриманні правил пожежної безпеки та виборі правильних матеріалів.
 
Димохід кислото і жаростійкий від ТМ "Роза Вітрів" (марка стали AISI 321) відмінно підійде для каміна, печі дровянкі, твердопаливного котла.
 
Димохід для твердого палива і димар для газу зазначених марок - це практично вічні вироби, перевірені роками і до сих пір не мають нарікань з боку користувачів. Природно, що димохід товщиною 1 мм дорожче, ніж димар товщиною 0,8 мм, але ж і термін служби його значно вище.

 

Чому потрібен саме такий димар?

Адже в усьому, що стосується вогню, розумно всі запобіжні заходи дотримати і помножити вдвічі. Що називається «дути на холодну воду». У тому, що стосується вогню, краще сверхресурс, ніж гра на межі фолу.
 
Правильний димохід необхідний не як подушка безпеки, а як справні гальма в автомобілі. Якщо стоїть правильний димохід - можна закрити питання димовидалення назавжди.
 
Правильний димохід - товщина мінімум 1 мм. Ні в якому разі не ставити димар, внутрішню трубу якого можна зім'яти рукою (тонка). Ви ж не будуєте будинок з картону - тому не ставте в нього димар з фольги.
 
На ринку або в магазинах зустрічаються димарі з тонкої нержавіючої сталі. Але на ці димоходи підходять тільки для газових котлів, тому для експлуатації в умовах високих температур на них Вам не дадуть ніякої гарантії. Не зможуть чітко відповісти: яку температуру витримує димохід, стійкий він до кислот.
 
Звичайно, бажання заощадити може підказати купити такий димар і розраховувати на щасливий випадок. Мабуть, ця економія уявна. Оскільки там, де справа стосується пожежної безпеки - краще не жартувати. Краще купити димар зі сверхресурсом, ніж на межі фолу. Втім, це справа кожного.
 
Наша компанія надає гарантію на димоходи, тому у нас Ви купуєте надійний пристрій, що повністю відповідає своєю якістю ціною димоходу. Димар - це не просто галочка в загальному плані будівництва - це важливий етап, заснований на дотриманні правил пожежної безпеки та виборі правильних матеріалів.
 
Димохід кислото і жаростійкий від ТМ "Роза Вітрів" (марка стали AISI 321) відмінно підійде для каміна, печі дровянкі, твердопаливного котла.
 
Димохід для твердого палива і димар для газу зазначених марок - це практично вічні вироби, перевірені роками і до сих пір не мають нарікань з боку користувачів. Природно, що димохід товщиною 1 мм дорожче, ніж димар товщиною 0,8 мм, але ж і термін служби значно вище у димоходу правильної марки стали.
 
ТОВ Група Компаній "Роза Вітрів" виготовляє будь-які елементи димоходів: димохідні труби діаметром від 180 до 2000 мм.
 
У тому числі: голі і утеплені (димоходи сандвіч) у дзеркальної нержавіючої сталі, оцинкованої сталі, димоходи в міді, поранив, димоходи в алюмінії.
 
За формою: круглі, квадратні димоходи, овальні димоходи й їх елементи, переходи з квадрата на коло, з кола на прямокутник (в тому числі зі зміщенням), круглі, квадратні і прямокутні шибера-засувки (регулятори тяги), іскрогасники, дефлектори (підсилювачі тяги).
 
Димарі для каміна Київ купує у професіоналів. Правильний димохід каміна відрізняється товщиною металу і маркою стали, а вона повинна бути кислотостойкой і жаростійкої. Такий камінний димохід повинен бути зварений без допомоги присадок, і його зварений шов не повинен іржавіти.
 
Камінна труба з нержавіючої сталі складається з двох відводів 45 градусів, шибера і закінчення димоходу, в разі якщо монтаж здійснюється в вентиляційному каналі, а в разі, якщо монтаж виконується по фасаду будівлі, димохід каміна відрізняється наявністю трійника 45 градусів з ревізією і стоком конденсату. Димар для каміна відповідальне питання, вирішити який краще довірити професіоналам.
 
Ціна димоходу з нержавіючої сталі залежить від курсу євро і долара, оскільки димоходи виготовляються з нержавіючої сталі, що закуповується нами в Німеччині.
 
Ми намагаємося йти назустріч споживачам при формуванні ціни димоходів на дровах і вугіллі. Якісний димохід виготовляється тільки з якісного не китайська металу. Твердопаливний котел дасть вам повну незалежність від центрального опалення.
 
Ефективність функціонування автономної системи опалення істотно залежить від правильного виконання всього циклу робіт (від монтажу котла до кріплення труби, включаючи димоходи для твердопаливного котла).
 
Компанія «Роза вітрів» виготовить для вас будь-який димар для котла на твердому паливі: будь то димар для котла на дровах або димар для піролізного котла. - Якісно і в найкоротші терміни, тому що ми знаємо, як робити безпечні та якісні димоходи.
 
Нержавіюча сталь повинна включати титан - це сталь AISI 321. Вихідний матеріал димоходу для котла на твердому паливі в Києві повинен володіти товщиною не менше 1-2 мм.
 
Правильна конструкція димоходу для твердопаливного котла від ТОВ Групи Компаній «Роза Вітрів» дозволить забезпечити хорошу тягу димоходу вашої печі, каміна, сауни.
 
Якість тяги є основним критерієм ефективної роботи. Також важливо виконати правильну установку конструкції, тому що на результат роботи опалюється пристрої впливають і зовнішні фактори: вітер на вулиці, температура диму, забрудненість, різниця температур. Димохід для котла на твердому паливі в Києві - це димар з титаном товщиною 1 мм.
Якість тяги є основним критерієм ефективної роботи. Також важливо виконати правильну установку конструкції, тому що на результат роботи опалюється пристрої впливають і зовнішні фактори: вітер на вулиці, температура диму, забрудненість, різниця температур. Димохід для котла на твердому паливі в Києві - це димар з титаном товщиною 1 мм.
 
Димохід для твердопаливного котла повинен мати властивості теплостойкости (температура згоряння вугілля і деревини значно вище температури спалювання природного газу), стійкості до корозії металу, тому що в якості палива застосовується дерево або вугілля, які мають підвищену кислотність.
 
Димохід для котла на твердому паливі повинен бути виготовлений з кислотостійкої нержавіючої сталі з включенням титану товщиною не менше 1 мм. Це - сталь AISI 321 (08Х18Н10Т).
 
Цей жароміцний матеріал - хороший і не дорогий вибір для монтажу димаря для котла на твердому паливі в Києві. Такі димоходи для твердопаливного котла мають високий ступінь стійкості до перепадів температур, які є руйнівниками димоходів, виготовлених за звичайними технологіями.
 
Причина - нерівномірне горіння твердого палива (деревини, вугілля): температура газів коливається від 70 до 600 градусів.
 
Горіння торфу, вугілля, дерева відрізняється наявністю сажі, яка відкладається на стінках димоходу для котла на твердому паливі і димоходу для котла на дровах. Тому сам димар для твердопаливного котла не повинен сприяти відкладенню продуктів горіння на внутрішніх поверхнях. Він не може бути виконаний з азбесту.
 
Сталь AISI 321 товщиною 1 мм - це не тільки оптимальне, але і вибухобезпечне рішення, на відміну від азбестоцементних димарів для котла на твердому паливі і виключає прогорание від займання сажі як в цегляних димоходах.
 
Різновид димоходу для котла на твердому паливі (Київ) - димохід для піролізного котла, використовує паливо, з якого раніше вилучені горючі речовини, тому при подальшому його нагріванні горить газ, що виділяється з палива ( «піроліз» - принцип горіння самого палива).
 
Вибір димоходу на твердому паливі - це найвідповідальніший момент в будівництві Вашого будинку. Оскільки від правильності цього вибору залежить термін існування будівлі. Не можна ставитися до пожежної безпеки легковажно і думати: згорить - куплю інший.
 
Адже Ви будуєте для себе і не на один рік. Для того щоб експлуатація каміна, котла або печі, встановлених у Вашій квартирі, котеджі, сауні або лазні, була максимально безпечною, рекомендується купувати димоходи сандвіч (Київ). Деякі господарі, намагаючись заощадити, купують тонкостінні (менш 1мм) димоходи сендвіч.
 
Але такі димоходи сандвіч, монтаж яких нехай навіть буде виконаний найкращим чином, прогорять протягом 2-3 років активної експлуатації.
 
Наша компанія пропонує димоходи сендвіч (Київ), виконані з нержавіючої сталі товщиною понад 1 мм (AISI 321 (08Х18Н10Т). Такі димоходи сандвіч стійкі до впливу азотної та сірчаної кислот, креозот і вуглекислого газу, які утворюються в процесі топки дровами або вугіллям.
 
Якщо Ви купуєте у нас димоходи сендвіч, монтаж їх може бути виконаний навіть у зрубах - це ми гарантуємо! Температура, яку здатні витримати наші димоходи сандвіч, перевищує 650 ° С.
 
Якщо Ви власник домашнього каміна, печі, котла, а також лазні або сауни, Вас неодмінно має зацікавити питання: «Де купити димоходи сандвіч (Київ)?». Від того, які димоходи сендвіч будуть встановлені, залежить Ваша особиста безпека, оскільки при спалюванні будь-якого палива відбувається вироблення кислотного конденсату і виділення великої кількості теплоти.
 
Ми пропонуємо димоходи сандвіч, виконані з нержавіючої сталі AISI 321 товщиною від 1мм. Даний матеріал жаростійкий, не боїться кислот і витримує температурні режими понад 650 ° С.
 
Такі димоходи сендвіч (Київ) не прогорять досить довго, а, значить, в приміщенні не будуть накопичуватися чадний газ, креозот або смоли, що утворюються в процесі спалювання палива.
 
Димарі сандвіч, монтаж яких виконаний неякісно, ​​також не можуть вважатися безпечними, як і дешеві димоходи сандвіч. В процесі установки дуже важливо врахувати умови експлуатації та технічні особливості приміщення.
 
Ми готові запропонувати не тільки різні димоходи сендвіч, монтаж і комплектуючі до них, а й інші вироби, необхідні для облаштування печей і камінів в квартирах і приватних котеджах, в персональних саунах і лазнях.
 
Наші димоходи сандвіч (Київ) можуть мати різну конфігурацію і оснащуватися комплектуючими на Ваш вибір, вони можуть бути утепленими в кожусі з нержавіючої сталі дзеркальної і матової, оцинкованої сталі, міді, фарбованому алюмінії, шліфованої алюмінії.
 
У нас Ви знайдете регулятори і підсилювачі тяги, іскрогасники і інші пристрої і конструктивні елементи димоходу, без яких Ваші димоходи сандвіч не зможуть нормально функціонувати. Іскрогасник необхідний щоб захистити м'який дах від возгоряння.

 

Ефектним рішенням для будинку стануть димоходи в мідному кожусі. Димарі з міді чудово підійдуть до мідної крівлі.

 

Одним з найбільш поширених варіантів димоходу, що використовується при будівництві печей, камінів є готовий каркас, що виготовляється фахівцями під певні розміри. Існує безліч моделей димоходів, які різняться формою, кількістю і складністю поворотів, матеріалом виготовлення.
 
Серед любителів якості популярність має димохід з міді. Він відмінно вписується буквально в будь-який інтер'єр. Особливість димоходу в тому, що мідь з часом змінює колір з сріблясто-жовтого до солідного темного відтінку завдяки окисленню. Є можливість замовити димар в міді, штучно зістарена при використанні різних добавок.

 

 дымоход медный  дымоход из меди  медный дымоход  дымоход в меди киев

 

Можливо виготовлення та інших елементів, а також інших діаметрів і розмірів димоходу. При значних замовленнях можливі знижки.
 
Природно, не тільки мідь використовується при виготовленні. Насправді мідний димар складається з декількох матеріалів. Внутрішній кожух виготовляється з нержавіючої сталі. Для цього використовуються спеціальні марки нержавіючої сталі.
 
До димоходів поставляються всі необхідні комплектуючі. Замовляючи мідний димохід в групі компаній «Роза вітрів» ви гарантовано отримаєте красиву, довговічну, безпечну (відповідно до встановлених вимог служб УЕГГ та ін.), Стильну конструкцію, виготовлену відповідно до ваших смаків.
 
Крім цього, димохід в міді легко монтується силами майстрів протягом усього лише декількох годин. Щоб забезпечити гарний зовнішній вигляд, який повинен мати димохід, мідь підбирається індивідуально. Це може бути чиста мідь жовто-сріблястого відтінку, або окислення з ефектом старіння. Другий варіант, без сумнівів, є кращим, оскільки природна зміна кольору може бути нерівномірним.
 

Шукаєте стильний і красивий мідний димохід в Києві?

 

Оптимальним рішенням стане замовлення димоходу в групі компаній «Роза вітрів». Ми виготовляємо димоходи з урахуванням індивідуальних вимог, технічних характеристик каміна, печі. При цьому використовуються для виготовлення виключно високоякісні матеріали. Для виготовлення внутрішньої труби застосовується нержавіюча сталь AISI 321, товщиною від 1мм, що забезпечує її довговічне використання, захист від прогорання.

 
Сталь має добавку титану, стійка до впливу високих температур, кислот, лугів. Потрібно врахувати, що димохід з міді повинен бути безпечний для оточуючих, тому він виготовляється за типом сандвіча. Між внутрішньою трубою і кожухом передбачається ізоляційна прошарок з негорючих матеріалів. Для захисту від зайвого нагрівання димоходу передбачається прошарок з негорючих ізоляційних матеріалів (кам'яної базальтової вати без використання речовин).
 
Для того, щоб виготовити солідний і одночасно стильний димохід, мідь використовується як зовнішній декоративний кожух. Сьогодні багатьма магазинами, організаціями пропонується мідний димохід в Києві, проте перевагу варто віддавати фірмам, самостійно виробляють продукцію і дає безкомпромісну гарантію.
 
Фахівці групи компаній «Роза вітрів» виготовляють камінні, пічні димарі з міді, використовуючи різні матеріали зовнішнього кожуха в залежності від заданого дизайну, але з дотриманням експлуатаційного навантаження.
 
Перевага індивідуального замовлення в тому, що буде виготовлений димохід, строго відповідає всім вимогам безпеки, захисту, розміру (внутрішнього і зовнішнього діаметра, висоти з урахуванням горизонтальних поворотів), вартість замовлення не перевищує ринкових цінових критеріїв аналогічних моделей, а в багатьох випадках більш ніж доступна.