Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза ветров:

Група компаній "Роза вітрів" вже протягом десяти років займається виробництвом різних видів димоходів.
Ми виготовляємо димоходи для камінів, а також різні нестандартні вироби, які необхідні для їх установки і правильної роботи.
На сьогоднішній день наша компанія виробляє з нержавіючої сталі AISI 321, так як дана продукція має відмінною якістю і універсальністю, має сучасний дизайн, а також величезний вибір комплектуючих.
Такий рішення оптимально у виборі системи опалення, як для маленького будинку, так і для великого заміського котеджу.
Як правило, нержавіючі димарі досить легко монтуються, а завдяки своїй прийнятній і доступною ціною придбати їх зможе сьогодні кожен бажаючий.
Завдяки тому, що з кожним днем ​​будівництво приватних будинком тільки збільшується, така продукція, як димоходи стала затребуваною практично в кожному місті України. Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, - є найбільшими регіонами реалізації нашої продукції.
Таким чином, постійне вдосконалення нашої продукції, а також контроль якості матеріалів, які ми використовуємо в своєму виробництві, сприяло тому, що наша продукція отримала популярність серед людей, які грунтовно підходять до вибору виходячи з критеріїв якості.
Димохід Київ воліє довговічний, оскільки грамотного споживача цікавить жаростійкість і кислотостійкість димоходу, оскільки необхідно витримувати високі температури і вплив кислотного конденсату.
Димохід з нержавіючої сталі це альтернатива цегляної димоходу, але монтаж його, як і цегляна кладка вимагає спеціальних знань і багаторічного досвіду. Тому установку димохідних систем слід довірити професіоналам, зокрема фахівцям ТМ "Роза вітрів".
Компанія «Роза вітрів» виробляє і реалізує димоходи з нержавіючої сталі, ціни сподобаються навіть тим клієнтам, які мають у своєму розпорядженні невеликим бюджетом. Димарі ціна хороша і універсальні властивості - ось відмінні риси наших труб.
Вони відмінно зарекомендували себе в роботі з банними комплексами, камінами в приватних будинках, опалювальними котлами в побутових і промислових приміщеннях. Наші нержавіючі димоходи ціна помірна, виготовляються з кислотостойкого і жаростійкого сплаву стали з титаном AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною не менше 1 мм.
Дана марка нержавіючої сталі AISI 321 застосовується в авіаційній промисловості - з неї виробляють вихлопні труби для літаків, тому наші димоходи сталь ціна розумна і доступна.
Вони витримують дуже низькі і дуже високі температури, будь конденсат, а також володіють великим ресурсом безвідмовної роботи.
Крім того, димохід з нержавіючої сталі не вимагає обов'язкової щорічної очищення від сажі і кіптяви, як димарі з інших матеріалів, тому що ми виробляємо труби з дзеркально гладкою внутрішньою поверхнею, на якій не скупчуються продукти згоряння.
Хітом наших продажів можна назвати димоходи зі сталі сендвіч, ціна яких залежить від багатьох параметрів.
Сандвіч димохід ціна доступна - це двоконтурна модульна конструкція, що володіє рядом переваг: по-перше, димохід з двох труб різного діаметру (труба в трубі) відмінно перешкоджає утворенню конденсату і осадження на стінках продуктів згоряння.
По-друге, труби для димаря, ціна якого в «Розі вітрів» досить конкурентоспроможна, створюються з нержавійки, яка володіє високими антикорозійними властивостями і відмінно переносить перепади температур. По-третє, конструкція сендвіч дуже надійна і довговічна в експлуатації.
Термін роботи таких димоходів налічує десятки років. Між внутрішньою і зовнішньою трубою в конструкції сендвіч прокладений спеціальний теплоізоляційний матеріал з екологічно чистого волокна, яке не горить і не дає усадки навіть після декількох років активної і постійної експлуатації.
Ми пропонуємо якісні відмінні повітроводи, створені поєднанням модульної конструкції і кращого матеріалу вищої марки AISI 321 - димоходи сендвіч + з нержавіючої сталі, ціни прийнятні, тривалий термін служби без ремонтів, безпеку і надійність.
Нержавіючий димар сендвіч ціна розумна, висока пожежна безпека і ефективне функціонування на довгі роки.
Висококваліфіковані фахівці компанії «Роза вітрів» готові виконати будь-який замовлення на димарі з нержавіючої сталі, ціни яких нижче подібних, пропонованих на ринку.
Ми робимо димові труби як стандартні, так і за індивідуальним замовленням, які можна встановлювати і на промислових підприємствах, і в приватних оселях.
Ми гарантуємо якісне виготовлення димоходу, його монтаж і установку на місці досвідченими фахівцями екстра-класу.
Наші димоходи повністю відповідають всім міжнародним стандартам і мають сертифікати якості.
Будь-які набори комплектуючих (відводи, переходи, шибери, трійники, кріплення, сітки, ревізії, парасолі, прохідні вузли і т.д.) в залежності від моделі.«Роза вітрів» гарантує якісні димоходи ціна хороша, індивідуальний підхід до кожного замовника і гарантійне обслуговування після установки. Димохід: з чого почати? Димар - це найважливіше питання на порядку денному при спорудженні будівлі.
Він не виникає спонтанно і до нього можливо підготуватися і зробити димохід в Києві, Дніпропетровську, Харкові та інших містах, що називається, "по-людськи".
Установка димоходу починається з вибору компанії, яка виконає цю непросту задачу.
А для того, щоб вирішити це питання, для початку його необхідно "провентилювати", ставлячись до всього, що ви почуєте від менеджерів з продажу, критично.
Адже їм треба просто продати димохід, а вам отримати результат, який вас дійсно влаштує. В інтернеті багато порад, корисних і не дуже, з приводу димоходів.
Деякі скажуть, наприклад, що чим тонше димохід - тим краще, оскільки труба прогріється швидше і тяга буде краще.
Інші запропонують купити димохід за найнижчою ціною, але не дадуть гарантію на виріб або скажуть, що якщо прогорить - замінимо.
Найголовніший критерій - це цікавляться продавці потребами, для яких береться димохід - буде використовуватися для дров, вугілля або пелет, для газу, потужність котла, вихідна температура, конденсаційний котел чи ні.
Якщо цього не відбувається, то це свідчить про безвідповідальне ставлення до Вас як замовнику і до поставленого завдання в цілому.
Купуючи виріб з написом "димар" без надання гарантії та консультації, для чого цей димохід може використовуватися, ви залишаєтеся наодинці зі своєю ситуацією.
Більш того, Ви нікому не зможете потім пред'явити претензію, що Ваш димар згорів. Виробник просто відповість вам: "адже це димар для газової колонки або котла - звичайно не можна було ставити його на сауну або камін".
Купити димохід дешево не завжди буває дешево в результаті. У всьому є золота середина. Співвідношення ціни та ресурсу служби. Вам вирішувати: головним критерієм в даному випадку є лише здоровий глузд.
Звичайно, правильно замислитися монтажем димоходу на стадії проектування.
Передбачити канали для гільзовка потрібного розміру (а не в цегла, як це зазвичай роблять пічники) щоб потім не изгаляться монтажем димоходу овального, а закласти нормальну круглу гільзу.
Димохід круглого перетину і працює краще прямокутного, і в обслуговуванні невибагливий.
Хороший виконроб, націлений на результат, а не на відкат, запропонує димохід надійний: для твердого палива кіслотожаростойкій, а для газового котла кислотостойкий.
Адже виконроб сьогодні є - а завтра немає, тому потрібно купувати димохід з гарантією хоча б на п'ять років. Не потрібно лінуватися - це в інтересах не тільки економії, але і безпеки: перевіряти слова виконроба в інтернеті.
І задаватися простими питаннями: а з якої марки стали мій димохід.
А в якій країні ця сталь виготовлена ​​(може в Китаї?). А яка товщина нержавіючої сталі димоходу? І нарешті, хто дасть гарантію за його нормальну експлуатацію?
Правильний монтаж димоходу. Тепер щодо самого монтажу димаря. Він починається з замірів, а закінчується перевіркою наявності тяги. І якщо виміри зроблені правильно, то підключення димаря пройде без проблем - а це 60% поставленого завдання.
Досвідчений монтажник без зайвих проблем змонтує сам стояк димоходу, не руйнуючи половини будівлі і не кажучи, що це неможливо.
Особливу увагу потрібно приділити гідроізоляції димоходу, адже від неї залежить, чи буде сухо на мансардному поверсі і горищі, а також сприяє уникненню потрапляння через димохід на покрівлю горючих частинок.
Ну і в останню чергу, але не в останню за значенням - правильно закріпити верхню частину димоходу: розтягнути розтяжками, каркасом або спец конструкцією - питання індивідуальне, але в підсумку важливий результат - стійкість до будь-яких, навіть шквальним вітрам.
Повернемося в початок - від того наскільки ретельно перевірений канал для гільзовка і обстежена покрівля, примикання горючих елементів конструкції залежить швидкість монтажу, відсутність зайвих елементів, якість і в підсумку ефективність самого димоходу.
Сьогодні багато хто віддає перевагу опаленню житла за допомогою газового котла. Це й не дивно - газ є найдешевшим видом палива. Але відпрацьований газ слід виводити.
Для цього створені газові димоходи.
Газові димоходи призначені для відведення продуктів згоряння і забезпечення нормальної роботи опалювального обладнання.
Компанія «Роза вітрів» пропонує своїм клієнтам професійно зроблені міцні і надійні газові димоходи, або, як їх ще називають, газоходи.
Наші фахівці вирахують і розроблять для вас найбільш ефективну і безпечну модель газоходу в залежності від обсягу вашого опалювального газового котла.
Газові котли бувають настінні та підлогові. Настінні зазвичай мають невеликі розміри і монтуються на стіну або перегородку в приміщенні.
Газохід для них - це окрема витяжна горизонтальна труба, яка виходить на вулицю, через яку відводяться продукти згоряння газу. Для природної вентиляції потрібен димар, через який під дією природної тяги виводяться продукти згоряння.
Стаціонарні котли об'ємні, тому їх встановлюють безпосередньо на підлогу.
Для них передбачені вертикальні або горизонтальні витяжні труби. Ми виробляємо димоходи для газових котлів з жаростійкої сталі кислотостійкої.
Відомо, що продуктами згоряння газу є начебто нейтральні речовини - вуглекислий газ і водяну пару.
Але в ньому присутні домішки сірки. Вступаючи в реакцію з водою і повітрям, ці домішки окислюються і перетворюються в слабкий розчин сірчаної кислоти в пароподібному стані.
Сірчана кислота роз'їдає димарі з цегли або звичайної сталі, і їх термін служби складає 2-3 роки.
Найбільш оптимальний вибір для газових димоходів може запропонувати «Роза вітрів» - це нержавіюча сталь марок AISI 304, AISI 321, AISI 316, особливо - кислотостійка нержавіюча сталь AISI 316 L з вмістом молібдену.
Вона витримує вплив багатьох кислот високих температур, навіть киплячі. Наші димоходи з нержавіючої сталі робляться з ідеально гладкою внутрішньою поверхнею димової труби. На такій поверхні ніколи не буде осідати сажа.
Ще один важливий фактор для вибору газового димоходу з нержавіючої сталі є «точка роси», тобто температура, при якій водяна пара перетворюється в воду. Димар з нержавіючої сталі не накопичується конденсат і не утворює конденсатні «пробку».
Газові димоходи від «Троянди вітрів», виконані з нержавіючої сталі, мають відмінні експлуатаційні властивості: вони прості в монтажі і обслуговуванні, вони займають мало місця і дозволяють економити вільний простір, відрізняються гарною якістю і тривалим терміном служби, доступні за ціною, ми вміємо поєднувати труби газоходів з різними моделями котлів, наші газоходи мають сучасний лаконічний і естетичний дизайн. Ми створюємо газоходи з круглим і прямокутним перетином - на вибір замовника.
Наші майстри при розрахунках враховують площу всього корисного перетину труби, яка повинна бути більше внутрішньої площі котла. Дуже важливо, щоб діаметр вхідного отвору системи газоходу був меншим, ніж діаметр вхідної в нього конструкції.
У деяких випадках вироби з'єднуються між собою перехідниками або патрубками. Далі слід обчислити висоту димаря, яка залежить від місця розташування щодо коника будинку. Також необхідно обчислити правильну довжину газоходу, щоб він працював ефективно і без збоїв.
І, зрозуміло, дуже важливо визначити найбільш вдале розташування газоходу в будинку - з внутрішньої або зовнішньої сторони він буде перебувати.
Монтаж димаря вимагає окремої герметизації всіх стиків спеціальними термостійкими герметиками.
Це дозволить не допустити витоку відпрацьованих газів і пилу в приміщення.
Крім основного обладнання газоходу (витяжних труб), ми створюємо всі необхідні додаткові елементи: перехідники від патрубка газового котла до димаря, трійники з ревізією і штуцерами для видалення конденсату, стінові кронштейни і хомути, прохідні патрубки, відводи, телескопічні труби і багато іншого.
Всі ці складні операції і розрахунки вміло виробляють наші висококваліфіковані інженери і майстри.
У «Рози вітрів» великий досвід у створенні газоходів, тому ми впевнені у відмінній якості нашої продукції.
Ми дотримуємося усіх вимог техніки безпеки і правильний монтаж, що дозволяє убезпечити життя і здоров'я наших клієнтів, і продовжує термін служби газового котла.
Основні принципи установки газового димоходу: правильна збірка всіх елементів димохідної труби, якщо димохід проходить через конструкцію будинку, необхідна установка спеціальних прохідних елементів, надійна ізоляція всіх поверхонь, які стикаються з горючими матеріалами, якщо димохід проходить поза домом, то його необхідно обладнати утеплювачем, щоб не допустити промерзання в зимовий період.
Ми пропонуємо купити димар в «Розі вітрів», тому що наші газові димоходи відповідають найсучаснішим вимогам: велика надійність, повна безпека роботи, максимальна ефективність, простота монтажу і експлуатації.
Вартість газоходів знаходиться в гармонійному співвідношенні з їх високими технічними характеристиками.
Наші димоходи зроблені професіоналами, тому при повній відсутності тепловтрат ми допоможемо обігріти ваше житло і заощадити ваші кошти.

Димарі з нержавіючої сталі AISI 321 для котлів та коменів на дровах та вугіллі.

 

Правильне рішення - купувати правильні речі.

Якщо автомобіль - то BMW, якщо димохід - то ТМ «Роза Вітрів».

З нержавіючої сталі AISI 321 роблять вихлопні труби літаків,

а ми зробимо димохід для Вашого не китайська каміна.

 

Чому так важлива марка нержавіючої сталі для опалення дровами та вугіллям?

 

Правильні димоходи виготовляються з кислото і жаростійкої нержавіючої сталі з титаном AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною 1 мм. Вони витримують високі температури (понад 600 °) і мають високий ресурс служби.
 
Такі димоходи не бояться сірчаної, азотної кислоти, креозоту і інших речовин, які виробляються в процесі горіння дров і вугілля. Такий димар ставиться в камінах, саунах, печах і котлах на дровах. Поставивши такий димар, ви закриваєте питання димовидалення назавжди. Наші димоходи не страшно ставити навіть в зрубах.
 
Димарі сандвіч, монтаж яких виконаний неякісно, також не можуть вважатися безпечними, як і дешеві димоходи сандвіч. В процесі установки дуже важливо врахувати умови експлуатації та технічні особливості приміщення.
 
Ми готові запропонувати не тільки різні димоходи сендвіч, монтаж і комплектуючі до них, а й інші вироби, необхідні для облаштування печей і камінів в квартирах і приватних котеджах, в персональних саунах і лазнях.

Наші димоходи сендвіч (Київ) можуть мати різну конфігурацію і оснащуватися комплектуючими на Ваш вибір, вони можуть бути утепленими вкожухе з нержавіючої сталі дзеркальної і матової, оцинкованої сталі, міді, фарбованого алюмінію, шліфування алюмінію.
 
У нас Ви знайдете регулятори і підсилювачі тяги, іскрогасники і інші пристрої і конструктивні елементи димоходу, без яких Ваші димоходи сандвіч не зможуть нормально функціонувати. Іскрогасаітель необхідний щоб захистити м'яку покрівлю від загоряння.
 

НА САЙТІ ЗАВЖДИ ВКАЗАНІ ДІЮЧІ ЦІНИ

Димарі для котлів та камінів на дровах та вугіллі з нержавіючої сталі AISI 321:

 

Димохід голий для гільзування каналів з металу 1 мм AISI 321 з титаном.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 573 661 677 687 816 834 842 944 1022 1110 1371 1693
Труба 0,5 м 345 373 394 410 480 492 497 555 602 659 738 1012
Коліно∟90° 546 555 563 566 618 659 697 776 843 875 1008 1300
Коліно ∟45° 307 315 325 330 371 407 427 450 496 511 590 767
Трійник  ∟87° 642 653 658 770 774 909 968 1070 1181 1271 1597 2091
Трійник  ∟45° 864 873 880 933 1032 1063 1278 1437 1562 1696 2368 3146
ВРСК 522 584 606 628 687 723 753 802 921 1069 1124 1484
Шибер 618 670 729 793 849 905 957 1069 1180 1290 1449 1800
Грибок 358 391 426 453 485 513 551 588 670 729 790 1064
Димохід з металу 1 мм AISI 321 з титаном в дзеркальній нержавійці.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
  100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 1115 1122 1125 1214 1278 1347 1452 1596 1740 1970 2607 2871
Труба 0,5 м 684 687 697 746 784 829 896 949 1067 1196 1596 1848
Коліно ∟90° 1076 1088 1102 1181 1250 1319 1437 1577 1703 1865 2648 2871
Коліно ∟45° 557 570 581 635 673 689 720 750 776 833 1123 1170
Трійник ∟87° 1161 1170 1180 1274 1347 1423 1592 1730 1875 2087 3209 3526
Трійник  45° 1397 1407 1423 1528 1614 1711 1903 2084 2257 2506 3962 4198
ВРСК 1086 1090 1102 1191 1255 1323 1424 1566 1675 1907 2053 1547
Верхівка (конус) 505 524 539 563 580 627 681 777 895 979 1285 1775
Шибер 1416 1528 1622 1718 1826 1929 2033 2196 2367 2566 2779 3231
Димохід з металу 1 мм AISI 321 з титаном в кожусі з оцинковки.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 841 853 864 942 1011 1054 1127 1249 1361 1641 2141 2359
Труба 0,5 м 496 509 524 534 572 618 628 711 780 939 1193 1455
Коліно ∟87° 945 956 965 1036 1077 1139 1216 1389 1504 1696 2274 2842
Коліно ∟45° 490 501 509 549 586 599 625 643 667 711 915 1113
Трійник 90° 1031 1036 1044 1113 1162 1243 1342 1497 1622 1819 2445 3176
Трійник 45° 1125 1139 1168 1250 1286 1388 1492 1670 1817 2026 2585 3913
ВРСК 706 779 824 844 932 989 1093 1127 1229 1355 1448 1949
Верхівка 399 414 418 425 462 505 548 627 711 805 999 1271
Шибер 894 968 1028 1093 1162 1224 1285 1401 1522 1635 1791 2328
Димохід голий для гільзування каналів з металу 0,8 мм AISI 321 з титаном.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 442 481 520 529 626 641 645 724 786 852 1053 1300
Труба 0,5 м 263 286 304 315 368 379 382 427 463 506 567 777
Коліно∟90° 419 427 432 434 473 506 536 597 646 671 775 999
Коліно ∟45° 236 243 249 254 286 312 329 346 381 392 453 590
Трійник  ∟87° 494 502 505 590 593 611 744 823 907 975 1226 1606
Трійник  ∟45° 663 670 677 718 792 816 982 1104 1199 1303 1819 2417
ВРСК 401 442 466 483 529 555 577 617 707 822 863 1139
Шибер 473 515 559 608 652 695 736 823 905 990 1112 1383
Грибок 275 299 328 348 373 394 424 452 515 559 607 817
Димохід з металу 0,8 мм AISI 321 з титаном в дзеркальній нержавійці.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
  100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 1025 1033 1036 1118 1177 1241 1337 1469 1602 1813 2400 2644
Труба 0,5 м 628 633 643 687 724 764 825 875 983 1102 1469 1701
Коліно ∟90° 990 1002 1015 1087 1151 1214 1323 1453 1567 1716 2439 2644
Коліно ∟45° 512 524 534 585 620 635 662 690 713 767 1034 1077
Трійник ∟87° 1068 1077 1086 1172 1240 1311 1466 1594 1726 1921 2954 3248
Трійник  45° 1285 1296 1311 1407 1486 1575 1754 1918 2076 2309 3648 4266
ВРСК 1001 1003 1015 1096 1156 1217 1312 1443 1540 1757 1890 2371
Верхівка (конус) 466 484 497 518 532 576 626 714 824 901 1184 1635
Шибер 1303 1413 1493 1582 1681 1777 1871 2020 2180 2335 2558 2974
Димохід з металу 0,8 мм AISI 321 з титаном в кожусі з оцинковки.
Елементи Діаметр в мм., ціна по внутрішньому Ø в гривнях
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 300
Труба 1 метр 835 848 860 937 1005 1049 1120 1243 1351 1633 2129 2346
Труба 0,5 м 494 505 522 532 570 615 626 707 776 935 1187 1448
Коліно ∟87° 959 951 961 1032 1070 1133 1210 1383 1496 1687 2261 2827
Коліно ∟45° 488 498 505 547 584 594 620 640 662 707 911 1107
Трійник 90° 1024 1032 1038 1107 1156 1234 1336 1488 1613 1810 2533 3158
Трійник 45° 1120 1133 1162 1245 1279 1380 1485 1661 1808 2016 2571 3892
ВРСК 703 775 819 841 927 984 1086 1120 1223 1348 1438 1939
Верхівка 397 410 417 421 459 503 546 623 707 799 994 1263
Шибер 890 963 1020 1086 1156 1216 1277 1393 1514 1626 1780 2315

 

Кріплення та інші конструктивні елементи.

Найменування Діаметр в мм, ціна в грн
100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 250 280 300
Флюгарка (грибок) 328 360 392 419 448 473 509 540 618 673 728 868 982
Перехід c квадрата з металу 1 мм 655 720 785 838 895 947 1018 1081 1236 1346 1457 1735 1964
Перехід c квадрата з металу 0,8мм 588 648 708 756 804 852 912 972 1116 1200 1320 1536 1700
Підставка під трійник нержавіюча 403 413 419 448 470 505 520 547 655 708 763 818 856
Підставка під трійник сталева фарбована 283 293 299 328 350 385 396 420 480 540 564 588 612
Хомут під розтяжки 102 119 121 127 131 149 155 173 180 197 214 226 239
Хомут обжимний 97 113 115 121 125 142 148 164 172 187 203 214 227
Кронштейн одинарний 137 158 162 170 175 199 206 230 240 262 284 300 319
Кронштейн подвійний 392 404 407 430 452 473 481 492 538 564 618 655 737
Розвантаження стельове 408 420 424 448 470 492 500 512 559 586 643 680 767
Розвантаження стінове 510 526 529 559 588 616 625 641 698 732 804 851 959
Дефлектор  1346 1447 1547 1601 1702 1732 1763 1855 2174 2258 2461 2692 2995
Спідниця з нержавійки 144 180 192 204 210 216 240 270 318 324 360 420 480
Спідниця оцинкована 102 108 114 120 144 150 168 186 222 252 264 294 372
Радіатор AISI 321 довжина 500 мм 1310 1346 1400 1475 1529 1580 1601 1726 1855 2017 2320 - -
Радіатор AISI 321 довжина 1000 мм 2359 2424 2521 2654 2752 2845 2881 3106 3340 3631 4175 - -
Розширювальний стакан 392 404 407 430 452 466 481 492 538 564 618 655 737
Теплообмінник 1346 1447 1547 1601 1702 1732 1763 1855 2174 2258 2462 2692 2995
Підключення печі 326 355 389 418 444 469 - - - - - - -
Сітка для каменів 1614 1766 1793 1843 2108 2126 - - - - - - -
Іскрогасник 923 964 1086 1166 1207 1312 1372 1517 1658 1823 2252 - -

 

Правильні димарі не прогорають.

 
Тому ми використовуємо для димоходів на твердому паливі тільки правильну нержавіючу сталь AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною 1 мм і вище. Дана нержавіюча сталь є кислото і жаростійкої, тому добре витримує і високу температуру і конденсат.
 
Крім того, товщина використовуваного базальтового утеплювача становить 35 мм, і він витримує температуру 650 градусів.
 
При виборі нержавіючої сталі для димоходу необхідно враховувати температуру вихідних газів зазначену в паспортних даних теплогенеруючого пристрою, а також температуру горіння дров, які будуть вами використовуватися.
 
Крім того, необхідно враховувати, що під час займання сажі (а це продукт неповного згоряння палива) може бути досягнута температура в 1200 градусів, що перевищує наприклад максимальну температуру для AISI 409 втричі.
 
Не варто забувати і про кислотному конденсаті, який перш за все впливає на зварювальний шов труби. Оскільки в нержавіючої сталі AISI 409, який відповідає за стійкість до корозії металу такий димар з "нержавіючої" сталі прийде в непридатність досить швидко.
 
У кризові часи, безумовно, виникає бажання заощадити, але при цьому необхідно враховувати, що димар з нержавіючої сталі в будь-якому випадку не дешева покупка, яка або вирішує питання димовидалення або залишає питання відкритим.
 
Завдяки наявності нікелю, хрому і титану в димоходах з нержавіючої сталі AISI 321 кристалічна решітка залишається міцною, стійкою до впливу високих температур.
 
Колись аналог цієї нержавійки виготовлявся заводом Запоріжсталь і мав маркування по ГОСТу 08Х18Н10Т, багато хто стикався, знали про властивості цього металу. Коли ми виробляли термовипробування і метал ставав білого кольору, він все одно не втрачав свої властивості.
 
Зараз Запоріжсталь зупинила цю лінію і нержавіючу сталь для якісних димоходів доводиться закуповувати в Європі.
 
Купуючи дешевий димохід в магазині або на базарі, ви не маєте ніякої гарантії і спокою. Димохід з тонкого китайського металу можна легко зім'яти рукою. Такий димар годиться хіба що для газової колонки. Його також легко перевірити він береться магнітом. Тому що виготовлений не з аустенітної, а з феритного нержавійки.
 
Не можна використовувати неправильні димоходи в котлах, печах, камінах, лазнях і саунах. Оскільки при спалюванні дров, вугілля, рідкого палива виділяється багато тепла і виробляється кислотний конденсат.
 
Звичайна нержавіюча сталь - AISI 304, і її аналоги підходить для газоходів котлів, димоходів тільки з невисокою температурою горіння.
 
При топці, димові гази, проходячи по димоходу, неминуче охолоджуються, водяна пара на стінках димоходу перетворюється в воду і утворюється конденсат, який розчиняє в собі сажу, з'єднуючись з продуктами згоряння палива в жидко- і твердопаливних котлах і камінах -CO, CO2, NOx , сполуки сірки, утворює відповідні кислоти і їх суміші. У числі таких кислот - соляна, азотна і сірчана. Все це і є конденсат - вельми агресивна рідина.

 

Крім того, використання дров у якості палива призводить до утворення смол і креозот, який також є легко займистих речовиною.
 
Конденсат руйнує стінки димоходу і призводить до його повного руйнування, якщо димохід виготовлений з неякісних матеріалів. Через тріщини, що утворилися і отвори чадний газ проникає в приміщення. Приємно в лазні відчувати запах свіжого дерева, а не чадного газу.
 

Купувати неправильний димохід - економити на Свого життя і безпеки.

 
На ринку або в магазинах зустрічаються димарі з тонкої нержавіючої сталі. Але на ці димоходи підходять тільки для газових котлів, тому для експлуатації в умовах високих температур на них Вам не дадуть ніякої гарантії. Не зможуть чітко відповісти: яку температуру витримує димохід, стійкий він до кислот.
 
Звичайно, бажання заощадити може підказати купити такий димар і розраховувати на щасливий випадок. Мабуть, ця економія уявна. Оскільки там, де справа стосується пожежної безпеки - краще не жартувати. Краще купити димар зі сверхресурсом, ніж на межі фолу. Втім, це справа кожного.
 
Наша компанія надає гарантію на димоходи, тому у нас Ви купуєте надійний пристрій, повністю відповідне свої якістю ціною димоходу. Димар - це не просто галочка в загальному плані будівництва - це важливий етап, заснований на дотриманні правил пожежної безпеки та виборі правильних матеріалів.
 
Димохід кислото і жаростійкий від ТМ "Роза Вітрів" (марка стали AISI 321) відмінно підійде для каміна, печі на дровах, твердопаливного котлу.
 
Димохід для твердого палива і димар для газу зазначених марок - це практично вічні вироби, перевірені роками і до сих пір не мають нарікань з боку користувачів. Природно, що димохід товщиною 1 мм дорожче, ніж димар товщиною 0,8 мм, але ж і термін служби значно вище у димоходу правильної марки стали.
 

Чому для топки дровами необхідний правильний димохід?

 
Адже в усьому, що стосується вогню, розумно всі запобіжні заходи дотримати і помножити вдвічі. Що називається «дути на холодну воду». У тому, що стосується вогню, краще надресурс, ніж гра на межі фолу.
 
 
Правильний димохід необхідний не як подушка безпеки, а як справні гальма в автомобілі. Якщо стоїть правильний димохід - можна закрити питання димовидалення назавжди. Правильний димохід - товщина мінімум 1 мм. Ні в якому разі не ставити димар, внутрішню трубу якого можна зім'яти рукою (тонка). Ви ж не будуєте будинок з картону - тому не ставте в нього димар з фольги.
 
На ринку або в магазинах зустрічаються димарі з тонкої нержавіючої сталі. Але на ці димоходи підходять тільки для газових котлів, тому для експлуатації в умовах високих температур на них Вам не дадуть ніякої гарантії. Не зможуть чітко відповісти: яку температуру витримує димохід, стійкий він до кислот.
 
Звичайно, бажання заощадити може підказати купити такий димар і розраховувати на щасливий випадок. Мабуть, ця економія уявна. Оскільки там, де справа стосується пожежної безпеки - краще не жартувати. Краще купити димар зі сверхресурсом, ніж на межі фолу. Втім, це справа кожного.
 
Наша компанія надає гарантію на димоходи, тому у нас Ви купуєте надійний пристрій, повністю відповідне свої якістю ціною димоходу. Димар - це не просто галочка в загальному плані будівництва - це важливий етап, заснований на дотриманні правил пожежної безпеки та виборі правильних матеріалів.
 
Димохід кислото і жаростійкий від ТМ "Роза Вітрів" (марка стали AISI 321) відмінно підійде для каміна, печі дровянкі, твердопаливного котла. Димохід для твердого палива і димар для газу зазначених марок - це практично вічні вироби, перевірені роками і до сих пір не мають нарікань з боку користувачів.
 
Природно, що димохід товщиною 1 мм дорожче, ніж димар товщиною 0,8 мм, але ж і термін служби значно вище у димоходу правильної марки сталі.
 
Група Компаній "Роза Вітрів" виготовляє будь-які елементи димоходів: димохідні труби діаметром від 100 до 2000 мм голі і утеплені (димоходи сандвіч) в дзеркальної нержавіючої сталі, оцинкованої сталі, димоходи в міді, поранив, димоходи в алюмінії, квадратні димоходи, овальні димоходи і їх елементи, переходи з квадрата на коло, з кола на прямокутник (в тому числі зі зміщенням), круглі, квадратні і прямокутні шибера-засувки (регулятори тяги), іскрогасники, дефлектори (підсилювачі тяги).
 
Ми виготовимо для Вас димозбірник будь-якої конфігурації, накривки на цегельні димохідні труби і будь-які інші елементи: сітки для каменів і радіатори.

Димарі для каміна Київ купує у професіоналів. Правильний димохід каміна відрізняється товщиною металу і маркою стали, а вона повинна бути кислотостойкой і жаростійкої.
 
Такий камінний димохід повинен бути зварений без допомоги присадок, і його зварений шов не повинен іржавіти.
 
Камінна труба з нержавіючої сталі складається з двох відводів 45 градусів, шибера і закінчення димоходу, в разі якщо монтаж здійснюється в вентиляційному каналі, а в разі, якщо монтаж виконується по фасаду будівлі, димохід каміна відрізняється наявністю трійника 45 градусів з ревізією і стоком конденсату. Димар для каміна відповідальне питання, вирішити який краще довірити професіоналам.

Ціна димоходу з нержавіючої сталі залежить від курсу євро і долара, оскільки димоходи виготовляються з нержавіючої сталі, що купується нами в Німеччині. Ми намагаємося йти назустріч споживачам при формуванні ціни димоходів на дровах і вугіллі. Якісний димохід виготовляється тільки з якісного не китайська металу. Твердопаливний котел дасть вам повну незалежність від центрального опалення.

Ефективність функціонування автономної системи опалення істотно залежить від правильного виконання всього циклу робіт (від монтажу котла до кріплення труби, включаючи димоходи для твердопаливного котла).
 
Компанія «Роза вітрів» виготовить для вас будь-який димар для котла на твердому паливі: будь то димар для котла на дровах або димар для піролізного котла. - Якісно і в найкоротші терміни, тому що ми знаємо, як робити безпечні та якісні димоходи.

Нержавіюча сталь повинна включати титан - це сталь AISI 321. Вихідний матеріал димоходу для котла на твердому паливі в Києві повинен володіти товщиною не менше 1-2 мм.
 
Правильна конструкція димоходу для твердопаливного котла від ТОВ Групи Компаній «Роза Вітрів» дозволить забезпечити хорошу тягу димоходу вашої печі, каміна, сауни.
 
Якість тяги є основним критерієм ефективної роботи. Також важливо виконати правильну установку конструкції, тому що на результат роботи опалюється пристрої впливають і зовнішні фактори: вітер на вулиці, температура диму, забрудненість, різниця температур. Димохід для котла на твердому паливі в Києві - це димар з титаном товщиною 1 мм.

Димохід для твердопаливного котла повинен мати властивості теплостійкости (температура згоряння вугілля і деревини значно вище температури спалювання природного газу), стійкості до корозії металу, тому що в якості палива застосовується дерево або вугілля, які мають підвищену кислотність.

Димохід для котла на твердому паливі повинен бути виготовлений з кислотостійкої нержавіючої сталі з включенням титану товщиною не менше 1 мм. Це - сталь AISI 321 (08Х18Н10Т). Цей жароміцний матеріал - хороший і не дорогий вибір для монтажу димаря для котла на твердому паливі в Києві.
 
Такі димоходи для твердопаливного котла мають високий ступінь стійкості до перепадів температур, які є руйнівниками димоходів, виготовлених за звичайними технологіями. Причина - нерівномірне горіння твердого палива (деревини, вугілля): температура газів коливається від 70 до 600 градусів.

Горіння торфу, вугілля, дерева відрізняється наявністю сажі, яка відкладається на стінках димоходу для котла на твердому паливі і димоходу для котла на дровах.
 
Тому сам димар для твердопаливного котла не повинен сприяти відкладенню продуктів горіння на внутрішніх поверхнях. Він не може бути виконаний з азбесту.
 
Сталь AISI 321 товщиною 1 мм-це не тільки оптимальне, але і вибухобезпечне рішення, на відміну від азбестоцементних димарів для котла на твердому паливі і виключає прогоряння від займання сажі як в цегляних димоходах.
 
Різновид димоходу для котла на твердому паливі (Київ) - димохід для піролізного котла, використовує паливо, з якого раніше вилучені горючі речовини, тому при подальшому його нагріванні горить газ, що виділяється з палива («піроліз» - принцип горіння самого палива).