Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Мідь у Києві користується все більшою популярність. Насамперед мідний лист і мідна стрічка цікавить покупців для виготовлення елементів покрівлі. Незважаючи на те, що світова фінансова криза не закінчилася, покрівля з міді в Києві продовжує користуватися успіхом. Єдине, що змінилося, це те що при запитах "мідь київ", клієнти стали більше звертати увагу на мідь чеську або німецьку мідь, оскільки це найбільш якісна мідь в Україні. Купити мідь у нашої фірми можливе зі складу в Києві або з доставкою на склад споживача. Мідь в Одесі та Дніпропетровську продається не гірше, ніж у Києві. Покрівельна мідь це практично вічний матеріал. При тому що мідь покрівельна коштує не дешево вона має дуже високий ресурс служби. Мідь для покрівлі як матеріал використовується у вигляді мідного фальца, мідної шашки, мідної луски. Мідна стрічка шириною 670 мм і 1000 мм підходить і для виготовлення водостічної системи і для виробництва будь-яких мідних елементів підшивки покрівлі, мідних оголовків на цегельні стовпчики паркану. Мідь листова використовується для виготовлення корінників, ковпаків на димохідні труби. Оптовий склад міді в Києві - це можливість підібрати мідний лист, мідну стрічку ідеально відповідну для Ваших потреб.

Мідна стрічка, мідний лист, мідь ціна на кг.

 
Група Компаній "Роза Вітрів" здійснює продаж міді в Києві. Ми продаємо мідну стрічку Європейського виробництва, мідний лист в Києві за дуже хорошою ціною. Телефонуйте домовимося.
 
Товщина міді 0,5 - 2 мм. Ширина розкрою стрічки 0,6 - 1 метр. Стрічка та листи.
 

Європейська покрівельна мідь кращіх европейських виробників коштує 265 грн за кг. Завжди є в наявності значна кількість.

 

 

Товщина листа в мм.

0,55

0,6

0,7

0,8

1

1,2

1,5

2

3

Вага квадратного метру кг.

5

5,34

6,23

7,12

8,9

10,68

13,35

17,8

26,7

 
Мідь у Києві зі складу в асортименті. Насамперед мідь покрівельна марки М1, товщиною 0,55 і 0,6 мм. Підходить для виготовлення будь-яких елементів мідної крівлі : мідного фальца, мідної шашки, мідної луски, підшивки звисів покрівлі і мідної водостічної системи. Мідь виготовлена з мідної руди, а не з металобрухту. Мідь відповідає всім Європейським вимогам.
 
Висока якість сплаву, зручність у виготовленні і монтажі елементів покрівлі.
 
Ми розрахуємо для Вас за проектом покрівлі кількість необхідної мідної стрічки.
 
Виконується доставка до об'єкта в Києві і по всій Україні .
 
Також ми Осушествляет продаж мідного листа у Києві. Мідний лист може бути розміром 1000х2000 мм. Товщина мідного листа 0,55, 0,6, 0,8, 1 мм і товщі. Також продаємо мідну стрічку шириною 0,6, 0,67, і 1 метр. Що дозволяє виготовляти вироби без відходу (як це буває при виготовленні з листа). Ми готові виконати для Вас виготовлення будь-яких виробів з міді (в тому числі зварних) на замовлення: мідних елементів покрівлі, мідні водостічні системи, мідні димоходи, мідну обробку камінів, декоративні конструкції, мідні парасолі, елементи дизайнерської роботи ( короба , вентиляцію і т. д.). Можливо провести роботи з карбування міді (карбування міді Київ), состаріваніє міді і т.д.
 
Для покрівельних робіт найбільшим попитом у вітчизняних споживачів користується мідь марки М1, М2 товщиною 0,55 мм, шириною 670 мм. До експлуатаційних властивостей покрівельної міді пред'являються дуже жорсткі вимоги: вона повинна витримувати циклічні температурні навантаження , бути міцною на вигин, щільно прилягати до будь складних поверхнях, тобто одночасно володіти пластичністю і жорсткістю, здатністю протистояти механічним навантаженням. Тільки в цьому випадку мідна покрівля прослужить довго.
 
Особливість мідної стрічки М1 в тому , що процес її патинування (природний процес утворення оксидної плівки на поверхні) протікає в два рази швидше і значно рівномірніше. Для цього в ході виробництва мідна стрічка обробляється спеціальним комплексом хімічних реактивів і проходить дворазову термообробку. Виробництво міді марки М1 сертифіковане за системою менеджменту якості ІСО 9002. ТОВ Група Компаній "Роза Вітрів" пропонує до продажу мідь значними партіями.
 
Спочатку колір мідної крівлі - червоно- золотий. Протягом першого року служби колір зміниться на шляхетний матово -чорний. Такий колір мають її природні оксиди. Через 2-3 роки з'являються темно -зелені відтінки. І лише через 15-20 років мідь повністю покриється малахітово -зеленою патиною. Мідь має унікальну властивість - покриватися захисною плівкою, яка і називається патиною. Патина виключає подальший контакт міді з навколишнім середовищем, створюючи на його поверхні непроникний бар'єр. "Під захистом" патини мідь не піддається відомому всім по залізу процесу лавиноподібної корозії металу. Це унікальна властивість міді дозволяє служити мідній покрівлі настільки довго (більше 150 років).
 

Переваги мідної крівлі

 

Найлегша покрівельна система. Вага 1 кв. м. листа товщиною 0,55 мм становить 4911 кг, що істотно знижує навантаження на підпокрівельні і несучі конструкції;

 

Найвища морозостійкість. Не міняє свої експлуатаційні властивості при температурах до -70 ° Цельсія;

 

Найвища теплостійкість. Не міняє свої експлуатаційні властивості при температурах до +150 ° Цельсія;

 

Корозійностійка. Стійка до будь-яких впливів навколишнього середовища;

аеродинамічна;

 

екологічна;

 

пожаробезпечна;

 

Не вимагає обслуговування;

 

Застосовується при будь-яких покрівельних ухилах;

 

Зручна і проста при монтажі.