Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Відкриті каміни зараз це не рідкість. Особливо металеві каміни (каміни із металу). Чим відкриті кутові каміни, каміни в центрі кімнати, приваблюють споживачів. Насамперед, камін відкритого типу спокушає тим, що саме каміни кутові цегляні відкритого типу дарують нам тепло відкритого вогню, дають можливість не тільки погрітися зимовими морозними ночами, а й приготувати разом із друзями шашлик чи барбекю. У розділі каміни відкриті фото можна побачити каміни з відкритою топкою, які виготовляються на замовлення під дизайн саме Вашого приміщення. Печі та каміни дедалі частіше прикрашають сучасні котеджі, ресторани та дачі. Можливо тому, що піч камін ставляться до тих цінностей, які не проходять із модою, попит на них залишається. Багато хто намагається виготовляти камін своїми руками, або ставити електричні каміни, але справжній камін можуть виготовити і змонтувати тільки профільні фахівці з багаторічним стажем. Кутові каміни, цеглині каміни можуть бути відкритими з однієї і 2-х сторін. Можна, звичайно, купити камін, камінну топку в салоні, але краще замовити ексклюзивний проект і дизайн, тоді Ви зможете сказати, що такого каміна як у Вас немає більше ні в кого. Кладка камінів справа не проста і вимагає вправності та високої майстерності. Можна скачати креслення каміна або проект каміна з інтернету, але реалізувати ідею може лише справжній майстер. Декоративні каміни мають схожий дизайн камінів справжніх, але на відміну від них – це лише імітація каміна сьогодення, Каміни барбекю або окремі каміни, що представляють собою острівний портал, над яким висить парасолька димозбірника. Топки для камінів є заводським варіантом каміна. Камін у Києві, Одесі та Дніпропетровську пропонується різними фірмами, але справжніх майстрів знає вся Україна. Камін у будинку – це саме камін дров'яний.

 

Купити камінь, рівно як, і замовити камінь за власним дизайном можливо в "Розе вітрів".

 

Сучасний камінь відрізняється яскравим дизайном і має мало загального зі своїм предком — грубим кам'яним очагом. Камінь перестав бути тільки пристроєм для обогрева - тепер це гідне прикраси будинку, домінанта всього простору. Каміну виділяється саме початкове, центральне місце в установці.

 

Усі представлені каміни працюють на дровах. Системи відводу дима закриті або в половині покриття або в стені.

 

бесконечность пирамида шестиугольник

 

Використовується термокераміка Robax (Німеччина), яка витримує до 800 °C.

 

цветок оригинал полукруг

 

Багато тонкостей і нюансів необхідно враховувати при монтажі димоходних систем. Але після прикладених зусиль результат компенсує старання. Судите сами:

 

глаз египет огонь

 

Центральний, окремо стоячий або, як його називають, острівний камінь не має стени примикання і може бути встановлений в будь-якій зоні приміщення. По колу такого домашнього очага цілком комфортно розмістяться 6-9 чоловік.

 

Кожен камінь має топочну камеру, димосборник і димоход, що виводить з приміщення продукти згорання. Топка острівного каміна може бути закритою і відкритою. У першому випадку огонь горить у герметичній камері, оточеній зі всіх сторін захисними екранами, наприклад, із термостійкого скла. У другому — це просто основа з негорючого матеріалу з топочной площадкою, над якою нависає колпак димосборника.

 

Вибираючи модель каміна, багато хто віддає перевагу відкритої варіації, адже саме вона дозволяє без поміхів любити мови пламені. Такі каміни, схожі на костри, що горять посеред житлового простору, виключно красиві.

 

З питань виготовлення та монтажних робіт телефонуйте: (044) 383-73-63

 

Купити камін металевий

 

Каміни залишаються популярними в наш швидкісний вік високих технологій так само, як і сотні років тому. «Роза вітрів» пропонує своїм клієнтам вибрати і купити камін для свого будинку, котеджа або дачі. Ми пропонуємо каміни різних видів, серед яких ви обов'язково підберете найбільш підходящий за стилем інтер'єру вашого житла.


Перш ніж купити камін, ми рекомендуємо вивчити весь наш асортимент, тому що моделі камінів істотно відрізняються за дизайном, за ціною і за функціональними характеристиками.

 

Наші каміни призначені для топки натуральної деревини. Самыми лучшими считаются дубовые и буковые дрова – ці тверді породи дерева горят повільно, спокійно і плавно. Також дуже хороші для каміна березові, ольхові та осинові поленья. А для приємного аромату в камінь додають сухі веточки можжевельника і яблони.

 

Якщо ви хочете купити камінь, то зверніть увагу на плюси камінів від «Рози вітрів»:

Наші каміни виготовляються з високоякісних матеріалів від найкращих європейських виробників

Ми створюємо каміни в повній відповідності до норм і необхідних стандартів, що гарантує не тільки їхню естетичну красу, але також високу безпеку, надійність і тривале безперебійне служіння.

Ми пропонуємо комплексне створення камінів: дизайн каміна – розробка креслень – створення каміна – монтаж та встановлення на місці.

Усі роботи виконує бригада висококваліфікованих досвідчених майстрів. На всіх етапах створення каміна проводиться контроль якості робіт, клієнт має право контролювати проведення робіт.

Ціни на наші каміни значно доступніші і вигідніші, ніж в інших аналогічних компаніях. Ми пропонуємо особливі пільги та знижки нашим постійним клієнтам, а також при комплексному замовленні на каміни.

Ви можете надати проект каміна або взяти участь у розробці дизайнерського рішення для свого каміна. У будь-якому випадку ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

Якщо ви вирішили купити камін – наші дизайнери обов’язково знайдуть йому місце у вашому домі. Вони пропонують вам кілька варіантів: в залежності від призначення приміщення, метражу та інших параметрів він може бути пристінним або вбудованим, кутовим або острівним каміном. А за типом використання джерела вогню ми робимо відкриті та закриті моделі. У будь-якому випадку – якщо ви звернулися в компанію «Роза вітрів», то ми непременно задовольняємо ваше бажання мати красивий і теплий очаг.

 

Наші спеціалісти з задоволенням відповідають на будь-які ваші запитання, пропонують модель, детально описують і характеризують цікавить вас камінь, а також допоможуть оформити замовлення.

 

Доверьте нашим майстрам ваші проблеми – і ви будете довільни результатом.

 

Металевий Камін

 

 

Класично домашнього затишку завжди вважався камін. Якщо у вас немає можливості встановити фундаментальний камін із каменю чи цегли, зупиніть свій вибір на металевому каміні. Металеві каміни сьогодні – це популярні стильні та красиві елементи сучасних інтер'єрів. Вони мають суттєві переваги в порівнянні з традиційними камінами, а їх встановлення нескладне і можливе навіть у міській квартирі.

 

Наша фірма вже кілька років успішно виготовляє металеві каміни на замовлення. Відмінні властивості металевих камінів - це невелика вага і малі габарити в готовому вигляді, що дозволяє ефектно встановити камін в якійсь ніші або в невеликій кімнаті. А правильно обладнана система витяжки та димаря дозволить вашу звичайну міську квартиру перетворити на унікальний дизайнерський проект.

 

Дизайнерські металеві каміни не тільки нададуть особливу атмосферу вашому приміщенню, але й гарантують швидке та якісне його прогрівання. Адже металеві каміни дуже швидко нагріваються і мають відмінну тепловіддачу.

 

Для виготовлення металевих камінів застосовуються особливо міцні метали та вогнетривкі сплави. Контроль температурного режиму та ступеня задимленості здійснюють спеціальні датчики. Вся система обігріву та вентиляції розробляється та виробляється нашими висококваліфікованими інженерами. Тому ми впевнені у безпеці та надійності всіх наших виробів.

 

Ми гарантуємо своїм клієнтам індивідуальний дизайн, який гармонійно впишеться у вашу квартиру чи будинок, швидке виконання та надійну роботу камінів. Установка металевих камінів проводиться у чітко обумовлені терміни найкращими спеціалістами своєї справи. Камін від нашої фірми – це затишок та комфорт у вашому будинку.