Димарі з нержавіючої сталі AISI 321 від ТМ "Роза вітрів"


Правильне рішення - купувати правильні речі.
Якщо автомобіль - то BMW, якщо димохід - то ТМ «Роза Вітрів».
З нержавіючої сталі AISI 321 роблять вихлопні труби літаків,
а ми зробимо димохід для Вашого не китайська каміна.


Чому так важлива марка нержавіючої сталі для топки дровами і вугіллям?


Правильні димоходи виготовляються з кислото і жаростійкої нержавіючої сталі з титаном AISI 321 (08Х18Н10Т) товщиною 1 мм. Вони витримують високі температури (понад 600 °) і мають високий ресурс служби.

Такі димоходи не бояться сірчаної, азотної кислоти, креозоту і інших речовин, які виробляються в процесі горіння дров і вугілля. Такий димар ставиться в камінах, саунах, печах і котлах на дровах. Поставивши такий димар, ви закриваєте питання димовидалення назавжди. Наші димоходи не страшно ставити навіть в зрубах.

Тому питайте з якої марки нержавіючої сталі виготовлений димохід. Вимагайте сертифікат на метал, робіть хімічний аналіз.

Димарі сендвіч, монтаж яких виконаний неякісно, ​​також не можуть вважатися безпечними, як і дешеві димоходи сендвіч. В процесі установки дуже важливо врахувати умови експлуатації та технічні особливості приміщення.

Ми готові запропонувати не тільки різні димоходи сендвіч, монтаж і комплектуючі до них, а й інші вироби, необхідні для облаштування печей і камінів в квартирах і приватних котеджах, в персональних саунах і лазнях.

Наші димоходи сендвіч (Київ) можуть мати різну конфігурацію і оснащуватися комплектуючими на Ваш вибір, вони можуть бути утепленими в кожусі з нержавіючої сталі дзеркальної і матової, оцинкованої сталі, міді, забарвлених алюмінію, шліфування алюмінію.

У нас Ви знайдете регулятори і підсилювачі тяги, іскрогасники і інші пристрої і конструктивні елементи димоходу, без яких Ваші димоходи сендвіч не зможуть нормально функціонувати. Іскрогасник необхідний щоб захистити м'яку покрівлю від загоряння.