Група компаній "Роза вітрів" ™  створює бізнес "під ключ":

 


виготовлення обладнання для виноробства, виробництва квасу, сидру, пива та віски

сіп мийки для харчової, хімічної, фармацевтичної промисловостіобладнання для харчової промисловості обладнання для виробництва косметики


обладнання для хімічної промисловостівиготовлення ємностей з нержавіючої сталі


проектування та виготовлення гідравлічних верстатів проектування та виготовлення верстатів з ЧПЗ


програмування та монтаж систем управління виробництвомвиробництво обладнання для фармацевтичної промисловості


промислові димоходиарочні ангариАлгоритм дій та етапи реалізації проектів:

1. Обстеження підприємства і розробка робочого проекту

Специалісти виїжджають на виробництво замовника в узгоджений час. Проводяться заміри, детальна оцінка, узгодження з головним технологом, Розробляється проект.2. Створення проектної документації, візуалізації, програмного забезпечення.

На цьому етапі проект втілюється в життя. Кожен крок узгоджується з Вашими вимогами. Ми впроваджуємо системи управління виробництвом з 2004 року і знаємо толк у своїй справі.

 

3. Виготовлення обладнання, складання, перевірка роботи.

Ми виконуємо весь спектр робіт від виготовлення, введення в промислову експлуатацію. Виготовлене обладнання тестуються згідно з розробленою техдокументації.


4. Доставка обладнання на об'єкт

Доставка обладнання здійснюється до Вашого складу або безпосередньо на місце установки. Устаткування може поставлятися як в зборі, так і набором устаткування для подальшої установки на підприємстві обладнання.

 

5. Монтаж і пуско-налагоджувальні роботи

Ми виконуємо електромонтажні та пуско-налагоджувальні роботи з великою відповідальністю, довіряючи це тільки фахівцям вищого рівня з відповідним досвідом роботи.

 

6. Інструктаж співробітників підприємства

Здійснюється навчання та інструктаж персоналу заводу. На все поставлене обладнання поставляються паспорта і технічні умови. Детально вказуються терміни і порядок обслуговування устаткування.

 

7. Супровід і підтримка

Ми зберігаємо дані про всі проекти своїх замовників. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ви завжди можете звернутися в нашу службу підтримки. При необхідності спеціаліст може виїхати до Вас особисто.