«Роза вітрів» це торгова марка, яка об'єднує групу компаній, що виробляють димарі з нержавіючої сталі і обладнання для броварень.

 


Ми виробляємо і монтуємо димарі з нержавіючої сталі, броварні для виробництва крафтового пива, верстати з числовим програмним забезпеченням і багато іншого.

За Вашим технічним завданням ми спроектуємо, змонтуємо і навчимо Ваш персонал роботі з обладнанням.

Ви можете замовити послугу "бізнес під ключ".

«Роза вітрів» це молодий колектив, який включає інженерів, конструкторів, електронників, здатних реалізувати будь-яку ідею.

На всю продукцію надається гарантія та сертифікати якості. Звернувшись до нас, Ви отримуєте безкоштовну консультацію фахівця. На сайті завжди вказані діючі ціни з ПДВ.

У всі часи димохід асоціювався з домівкою, теплом і затишком в будинку. Хороші димоходи цінувалися на вагу золота і служили людям століттями.

Але для того щоб не переживати з приводу безпеки і терміну служби димоходу довіряти його виготовлення і установку потрібно тільки професіоналам. Довіряють багатьом, вибирають найкращих.

Репутація нашої компанії наш головний капітал. Тому димохід від Рози вітрів це не просто димовідвідної обладнання.

Димарі з нержавіючої сталі AISI 321:

Це якість, надійність і безпеку.

Ми виробляємо димарі з німецьких кислоти іжаростійкі нержавіючої сталі з титаном AISI 321, з якої виготовляється вихлопні труби для літаків.

При виготовленні димоходу з цієї марки стали можна не турбуватися про те, що він деформується або прогорить.

При розрахунку необхідної товщини стінок димоходу наші фахівців враховуються вимоги теплогенеруючого пристрою, а також типу використовується палива, так як від цього залежить температурні режими роботи димоходу, кількість одержуваного конденсату і сажі.

Також необхідно пам'ятати про те, що економити на якості димоходу - це грати з вогнем, адже всім відомо, що одним з основних продуктів горіння є чадний газ, газ без кольору і запаху, при високих концентраціях якого достатньо кількох вдихів, щоб людині ніхто вже не зміг допомогти.

Тому чи варто ризикувати і економити на власній безпеці.

Нержавіючі димарі бувають одностінні і подвійні (сендвіч, утеплені). Утеплений димар має кращу тягу, оскільки дим не остигає і безперешкодно піднімається вгору.

При виборі димоходу для котла необхідно враховувати, що розмір труби повинен бути рівний або перевищувати (не більше 20 мм) розмір вихідного отвору теплогенеріруещего пристрою.

Теж правило діє для опалювальних (російських) печі, в яких ставиться перехід з прямокутною кладкою на колі.

Труба для димаря повинна бути вище коника даху. ВНУТРІШНЯ труба (гільза) виготовляється з жаростійкої і кислотостійкої нержавіючої сталі з титаном товщиною не менше 1 мм.

Зовнішній кожух може бути виготовлений з дзеркальної нержавіючої сталі, алюмінію, оцинкованої сталі, міді.

Димарі виготовляється з нержавіючої сталі шляху роботизованого зварювання.

Марка стали - AISI 321 (08Х18Н10Т) Європейського виробництва.

Ця аустенитная нержавіюча сталь перевірена багаторазові випробування і бездоганно підходить для роботи з високими температурами.

Зокрема, вона застосовується для виготовлення випускних колекторів двигунів літаків.


Димохідна труба виготовляється на високоточному обладнанні (автоматизованої лінії) і відповідає всім європейським стандартам.

Ми виготовляємо димохідні труби, які ідеально підходять для котлів на дровах, камінів, барбекю, опалювальних печей, печей каменок в лазнях і саунах.

Також, ми виготовляємо і монтує димоходи для промислових котлів, ливарне виробництво, хімічна промисловість, і інші виробництва, де димоходи повинні бути кислотостойкий, витримувати високі температури і мати значний ресурс експлуатація.

Ми вислухаємо Ваші побажання, допоможемо радою, підберемо необхідний конструктив труб, фасонних і кріпильних елементів, організуємо доставку і в разі необхідності здійснимо монтаж димоходу.

Наша компанія здійснює свою діяльність на території всієї України і забезпечує повне гарантійне та сервісне обслуговування продукції.