Розчинні вузли для добрив, КАС, пестицидів, гербіцидів, отрутохімікатів
мобільні та стаціонарні

 
від 3 м³ до 120 м³ і більше
 

Вартість ємності з нержавіючої сталі об'ємом 3 метри кубічних 70 000 грн.

Вартість ємності з нержавіючої сталі об'ємом 6 метрів кубічних 130 000 грн.

Вартість ємності з нержавіючої сталі об'ємом 10 метрів кубічних 230 000 грн.

Вартість ємності з нержавіючої сталі об'ємом 20 метрів кубічних 440 000 грн.

Вартість ємності з нержавіючої сталі об'ємом 25 метрів кубічних 510 000 грн.

Вартість ємності з нержавіючої сталі об'ємом 30 метрів кубічних 640 000 грн.

Вартість ємності з нержавіючої сталі об'ємом 30 метрів кубічних 640 000 грн.

Вартість ємності з нержавіючої сталі об'ємом 40 метрів кубічних 640 000 грн.

Вартість ємності з нержавіючої сталі об'ємом 50 метрів кубічних 990 000 грн.

 
 
  
 

Переваги розчинних вузлів з нержавіючої сталі

♦ швидке приготування робочого розчину і точне співвідношення компонентів
♦ пересувні і стаціонарні
♦ для карбаміду, пестицидів, КАС, ЖКП, мікродобрив, отрутохімікатів
♦ для обприскувачів, систем поливу, теплиць
♦ електропривод / мотопомпа / привід від вала відбору потужності трактора
♦ для внесення добрив з поливом в теплицях (наші вузли підходять для теплиць від 1 Га і більше)
♦ перевершують відомі машини - агрегати для приготування робочих рідин АПЖ-12

 
 

В яких випадках застосовують наші розчинні вузли

♦ для приготування розчину карбаміду (сечовини). Найчастіше господарства, які купують у нас розчинний вузол, готують в ньому розчин для позакореневого підживлення озимих культур і одночасної обробки пестицидами. Технологія така: завантажується в Преміксер карбамід, розчиняється, перекачується в основний бак, доливають бак до повного обсягу; далі можна завантажити гербіциди, пестициди (в рідкому і твердому вигляді) і розчинити їх в міксері, перекачати в основний бак; в основному баку розчин перемішується за допомогою гідромешалок - потужний насос ганяє розчин по баку; далі можна заправляти обприскувачі. Весь цикл приготування розчину карбаміду з пестицидами в РУ 4.5 м3 займає в середньому 30 хвилин. Вбудований в розчинний вузол насос дозволяє заправити 2х-кубовий обприскувач за 2 хвилини.
♦ для приготування робочих розчинів пестицидів;
♦ для приготування робочого розчину КАС, змішання КАС з сульфатом амонію, пестицидами. Розчинний вузол дозволяє швидко розчинити рідкий КАС в потрібній кількості води, в точно вивірених співвідношеннях. При підвищеної концентрації КАС можливі опіки рослин, тому правильна пропорція і хороше перемішування робочого розчину дуже важливі. Часто в розчин КАС одночасно додають пестициди для захисту рослин. Високоточні витратоміри, комп'ютерне обладнання, потужний Преміксер і гідромешалка в основний ємності дозволяють швидко приготувати якісний розчин;
♦ Для приготування рідких комплексних добрив, в т.ч. близьких за складом до КАС 28, КАС 30, КАС 32. Однак слід враховувати, що для приготування чистого КАС треба виконати ряд додаткових умов - наприклад, підігрів води, якої розчиняються карбамід і аміачна селітри. Справа в тому, що при звичайному змішуванні карбаміду і селітри в концентрації, необхідної для виробництва КАС, відбувається сильне зниження температури розчину (до -20 * С і більше) і розчин кристалізується, «застигає». Наприклад, щоб приготувати розчин карбаміду і селітри в пропорціях КАС 18-22 досить температури води 15-22 * С. Спільне розчинення карбаміду і селітри в концентраціях КАС 32 - можливо при температурі води для розчинення 95 * С Це пов'язано з двома факторами: 1) концентрацією добрива і відповідно до того, наскільки знижується температура - чим вище концентрація, тим сильніше знижується температура в процесі хімічної реакції при змішуванні в воді карбаміду і селітри; 2) розчини КАС в більш низькою концентрацією мають більш низьку температуру кристалізації - кристалізація КАС-32 починається при 0 ° С, КАС-30 - при -9 ° С, а КАС-28 - -17 ° С.
♦ для приготування водних розчинів будь-яких інших добрив і пестицидів - кристалічних, пастоподібних, порошкоподібних, концентрованих рідких.
♦ для великих теплиць від 1 Га ми проектуємо і монтуємо розчинні вузли для приготування і внесення добрив з крапельним поливом. Вони призначені для приготування розчинів добрив для тепличних рослин і внесення їх одночасно з поливом. Повідомте нам розмір теплиці, вирощувані культури, плановані до використання добрив і ін. Деталі і отримаєте від нас індивідуальну пропозицію на розчинний вузол для добрив і систему поливу.

Особливості наших розчинних вузлів

 

♦ химостойкие ємності з спецпластіка або нерж. металу. Нами застосовуються пластикові ємності виробництва компанії Анион, які пройшли тривалі польові випробування на стійкість до сонця і агресивних рідин і відмінно себе зарекомендували
♦ химостойкие гідравліка - все елементи гідравліки з хімічностійких матеріалів
♦ хімостойскіе насоси - звичайні насоси бисть виходять з ладу при роботі з добривами і пестицидами
♦ Преміксер з нержавіючої сталі 300,600, 1000 л. Наші розчинні вузли оснащуються Преміксер, який швидко і якісно розчиняє сухі і рідкі компоненти до перекачування їх у загальну ємність для приготування робочого розчину
♦ спеціальна електроніка для точного приготування розчинів, контролю прийому і відпуску рідких препаратів
♦ повне забезпечення запасними частинами, гарантійний та післягарантійний ремонт на все обладнання!
♦ ГАРАНТІЯ 12 місяців
♦ індивідуальне проектування під Ваші цілі
♦ КОМПЛЕКТУЮЧІ кращих італійських, американських, англійських і українських виробників
♦ для великих теплиць - від 1 Га - проектуємо розчинні вузли для внесення добрив з крапельним поливом. За завданням замовника проектуємо системи крапельного поливу з приготуванням і внесенням добрив з поливом.
♦ в подальшому ви можете розширити і модернізувати придбаний розчинний вузол (наприклад, підвищити ємність і потужність), купити на нього будь-які зап.частини, замовити ремонт і техобслуговування у виробника.
♦ перевершують машини - агрегати для приготування робочих рідин АПЖ-12 за такими параметрами - більше обсяг накопичувальних ємностей, вища продуктивність, дуже швидка заправка обприскувачів, при аналогічних параметрах нижче ціна

 

Переваги розчинного вузла над змішанням в обприскувачах:

 

♦ швидке приготування робочих сумішей добрив для обприскувачів та поливу. Невеликий розчинний вузол дозволяє приготувати 4.5 м³ робочого розчину за 15 хвилин! Великі РУ з урахуванням всіх затримок і великій кількості компонентів дозволяють готувати від 176 м³ в раб.смену (22м³ за один цикл - годину)
♦ швидка заправка обприскувачів - 2 м³ за дві хвилини!
♦ можливість готувати великі обсяги добрив і пестицидів для великих площ. Розчинні дуже ефективні у великих господарствах, при великому розмірі і розкид полів. Вони скорочують простої обприскувачів.
♦ точне співвідношення компонентів, вивірене електронікою. Розчинні вузли оснащуються високоточними витратомірами. Також ми можемо оснастити розчинний вузол комп'ютерною системою (компанії Arag, Італія). Вона дозволяє управляти процесом приготування розчинів, контролювати відпустку і прийом рідких препаратів.
♦ виключення помилок, недбалості і крадіжок співробітників при виготовленні розчину
♦ зручне і автоматичне внесення добрив в теплицях (проектуємо і монтуємо системи від 1 Га).

 

Ви можете замовити у нас:

 

♦ готовий розчинний вузол
♦ реконструкцію наявного у вас розчинного вузла
♦ комплектуючі для самостійної збірки розчинного вузла. Ми допоможемо вам консультацією і підберемо необхідні комплектуючі.

Як правило всі розчинні вузли ми виготовляємо за індивідуальним тех.задания. Однак за час роботи ми спроектували багато типових, найбільш затребуваних моделей.
Позначення типів розчинних вузлів
Розчинний вузол для добрив, 22м3, дозволяє готувати 22м3 / год або 176 м3 за раб.смену.
Стаціонарний розчинний вузол 22 куб.м.

2 основні ємності по 11 куб.м. з вбудованим гідроперемешіваніем робочого розчину, що не іржавіє Преміксер 600 літрів для розчинення гранульованих і рідких концентрованих препаратів, бункер для добрив 1000 литров, два хімічностійких насоса - для вивантаження і для роботи міксера. Продуктивність такого розчинного вузла приблизно 22 м³ на годину, або 176 м³ за зміну. Це з урахуванням можливих «затримок» і при виробництві багатокомпонентних сумішей. Якщо суміш проста - продуктивність розчинного вузла вище. Ціна за запитом.

 

Розчинні вузли для добрив, КАС, пестицидів, гербіцидів, отрутохімікатів

 

Пересувний розчинний вузол 9 куб.м.- 2 ємності по 4.5 куб.м., мотопомпа Hypro з пластиковим хімстійкого насосом

Виготовлений на самостійної рамі - його переміщення можливе в причепі трактора або кузові КАМАЗа. Розчинний вузол являє собою металеву раму, на якій встановлено дві пластикові ємності 4,5 м³, мотопомпа HYPRO1543Р - 130SP, нержавіючий міксер 300 л і система кранів, що забезпечує приготування маточного розчину в міксері, гідроперемешіванія в ємностях 4,5 м³, а також відвантаження готового розчину через сітчастий фільтр і вивантажний рукав в бак обприскувача. Габарити: довжина - 5950 мм, ширина - 2120 мм, висота - 2300 мм.
Розчинні вузли для добрив, КАС, пестицидів, гербіцидів, отрутохімікатів
Пересувний розчинний вузол 4.5 куб.м.

Нержавіючий бак. Розчинний вузол на прохання замовника змонтований на віз, що дозволяє його транспортувати трактором (самі ми не виробляємо вози, але якщо замовник нам її надає - здійснюємо монтаж розчинного вузла на неї). Насос Роватті з приводом від ВВП трактора.
Розчинні вузли для добрив, КАС, пестицидів, гербіцидів, отрутохімікатів
Пересувний розчинний вузол 4,5 м³

Його переміщення можливо в причепі трактора або кузові КАМАЗа. Розчинний вузол являє собою металеву раму, на якій встановлена ​​пластикова ємність 4,5 м³, мотопомпа HYPRO1543Р - 130SP, нержавіючий міксер 300 л і система кранів, що забезпечує приготування маточного розчину в міксері, гідроперемешіванія в ємності 4,5 м³, а також відвантаження готового розчину через сітчастий фільтр і вивантажний рукав в бак обприскувача.

Це найменший наш розчинний вузол, але навіть він перевершує за всіма параметрами давно відомий агрегат для приготування робочих рідин АПЖ-12: більше обсяг основної ємності, продуктивність вище, ціна нижче.
Розчинні вузли для добрив, КАС, пестицидів, гербіцидів, отрутохімікатів
Пересувний розчинний вузол для добрив і пестицидів 10 куб.м.

2 ємності по 5 куб.м., мотопомпа Hypro Q 1 600 л / хв P-4 атм. з пластиковим хімстійкого насосом

Виготовлений на самостійної рамі - його переміщення можливе в причепі трактора або кузові КАМАЗа. Розчинний вузол являє собою металеву раму, на якій встановлено дві пластикові ємності 5 м³, мотопомпа HYPRO1543Р - 130SP, нержавіючий міксер 300 л і система кранів, що забезпечує приготування маточного розчину в міксері, гідроперемешіванія в ємностях 5 м³, а також відвантаження готового розчину через сітчастий фільтр і вивантажний рукав в бак обприскувача. Габарити: довжина - 5950 мм, ширина - 2120 мм, висота - 2300 мм.
Розчинний вузол для приготування Бордовская рідини та інших ЗЗР
Розчинний вузол 9м3 для приготування Бордовская рідини

Розчинний вузол для приготування Бордовская рідини та інших багатокомпонентних сумішей ЗЗР. Збільшена комплектація - два міксера і два насоси, насос вивантаження - спеціально для швидкого і ефективного розчинення вапна та інших компонентів СЗР. Функція самозаправкі водою - насосом вивантаження / завантаження. Розчинний вузол виконаний одним модулем і може використовуватися як стаціонарно, так і на тракторному причепі ПТС-9, ПТС-12. При необхідності електронасоси можна замінити на бензинові химостойкие мотопомпи.

 

Склад розчинного вузла:

 

♦ Два міксера з нержавеющее сталі марки 08Х18Н10Т. ГОСТ 5632-72 відносить нержавіючу сталь 08х18н10т до сталей аустенітного класу. Це немагнітна, жароміцний, коррозионностойкая нержавіюча сталь. Даний матеріал забезпечує високу довговічність роботи міксера з найбільш агресивними компонентами.
♦ Дві пластикові ємності по 4.5 м3
♦ Два хімічностійких нержавіючих електронасоса EBARA 3МЕ 32-200 / 3 забезпечують роботу міксерів.
♦ Насос вивантаження / завантаження IR40 -160NA
♦ Циклон системи очищення.
♦ Фільтр вивантажний.

 

Розчинний вузол 1500 л для приготування розчинів пестицидів і рідких добрив.

 

Спеціально для господарств, яким не потрібно перемішування сухих добрив пропонуємо розчинний вузол 1 500 л з пластиковим баком 1500 л і нержавіючим насосом EBARA (Італія). Насос 3М50 - 160 / 5,5 (Q = 50 м³ / год, P = 4 атм, 380 Вт).

Розчинний вузол являє собою металеву раму, на якій встановлена ​​пластикова місткість 1 500 л, нержавіючий насос і система кранів, що забезпечує приготування розчинів за допомогою гідроперемешіванія, а також подачу готового розчину в систему крапельного поливу.

Габарити: довжина - 2 500 мм, ширина - 1 490 мм, висота - 1 950 мм.

Дана недорога модель розчинного вузла - розроблена спеціально для господарств, яким не потрібно перемішування сухих добрив. І за рахунок своєї простоти вона коштує дешевше, ніж більш складні моделі з окремим нержавіючим міксером.
Розчинний вузол 1.4м3
Розчинний вузол 1.4м3

Розчинний вузол з пластиковим баком 1400 л і нержавіючим насосом (Італія). Насос Насос 380 Вт, 2.2 кВт

Розчинний вузол являє собою металеву раму, на якій встановлена ​​пластикова місткість 1 500 л, нержавіючий насос і система кранів, що забезпечує приготування розчинів за допомогою гідроперемешіванія, а також перекачування готового розчину в іншу ємність або систему поливу.

Переваги наших розчинних вузлів

♦ ми перші в Україні почали випускати розчинні вузли і маємо в це сфері найбільший досвід;
♦ власне виробництво в Києві, ми не посередники, пряма ціна на розчинні вузли з заводу;
♦ розчинні вузли і їх комплектуючі перевірені в десяткаххозяйств протягом 12 років і добре себе зарекомендували;
♦ робота під замовника - типову модель розчинного вузла можемо доопрацювати відповідно до побажань замовника;
♦ великий досвід - працюємо з 2008 року, починали з ремонту обприскувачів. Виросли до виробничої компанії зі штатом висококваліфікованих співробітників (3 кандидата тех.наук, 4 конструктора з висш.авіаціонно-тех.образованіем, виробничий відділ -10 чол досвідчених механіків по с / г техніки. За останні 7 років, коли з'явився попит - ми зробили 500 розчинних вузлів різних модифікацій
♦ досвідчені інженери, які допоможу вибрати тип розчинного вузла, комплектацію, спроектують під ваші завдання. Наші інженери - мають досвід роботи в полі. За плечима - робота в штаті успішного агропідприємства. У нашій компанії є свої досвідчені поля, сади, виноградники, на яких випробовуються обладнання. Ми знаємо всі нюанси роботи агропідприємств зсередини.
♦ Всі сконструйований нами обладнання, перед запуском у вільний продаж проходить суворий контроль якості. Він включає в себе: перевірку вироби на стенді; перевірку вироби в полі, саду (у нас є свої досвідчені поля, сади, виноградники); «Обкатка» в господарствах-партнерах протягом 1-2 сезонів; нами постійно вивчаються новинки, аналогічні вироби конкурентів, відгуки покупців. За результатами проводиться постійна доробка і поліпшення що випускаються нами виробів.
♦ нам довіряють і звертаються повторно. Ми поставляємо розчинні вузли як великим с / г холдингам ТОВ «Золота Нива», АТ фірма «Агрокомплекс» ім. Н.І. Ткачова, ТОВ «Агрофірма« Прогрес », ЗАТ« Сад-Гігант », група компаній« Єврохім »(наприклад, установки для виробництв КАС з наявністю сірки), так і невеликим агропідприємствам і фермерським господарствам.

Склад і технічні характеристики розчинного вузла

♦ накопичувальна ємність (або кілька ємностей) - 1, 4.5, 11 м3 і ін. Ми виготовляли РУ з об'ємом накопичувальних ємностей до 120 м3 і більше.
♦ гідравлічний насос. Привід насоса може бути електричним, автономним (мотопомпа) або від ВВП трактора.
♦ Преміксер (міксер, змішувач) для розчинення гранульованих, кристалічних і концентрованих рідких препаратів.
♦ система трубопроводів і запірної арматури, крани, фільтри, вивантажний рукав, система самозаправкі водою.
♦ система контролю відпустки робітників препаратів (витратоміри, комп'ютерна система).
♦ до складу пересувного розчинного вузла входить також металева рама, на якій збирається вся конструкція.
♦ бункер для добрив - використовується для зручного завантаження добрив в міксер.

Найважливіші технічні характеристики розчинних вузлів

♦ обсяг ємності. Найпопулярніші обсяги - це 4.5м³, 9м³, 22м³, 44м3. Обсяг розчинного вузла підбирається в залежності від необхідної продуктивності. Цикл приготування розчину займає від 15 до 60 хвилин в залежності від кількості компонентів і обсягу ємності. Середні цифри - РУ 4.5м³ -за 30хв., 9 м³ - за 60 хв, 22 м³ - за 60 хв.
♦ обсяг і матеріал Преміксер - ми оснащуємо розчинні вузли Преміксер з нержавіючої сталі. Вони дуже надійні і в них забезпечується краще перемішування, в порівнянні з пластиковими Преміксер. Обсяг Преміксер 300 або 600л. Можливі й великі розміри Преміксер за індивідуальним замовленням.
♦ марка і продуктивність насоса. Кількість насосів. Насоси в розчинних вузлах потрібні для самозаправкі водою, роботи міксера і гідроперемешіванія в основний ємності, вивантаження робочого розчину. Найчастіше ми оснащуємо розчинні вузли дуже надійними химостойкие мотопомпи HYPRO1543Р - 130SP (1600 л / ми, Рmax = 4 атм). Також застосовуються насоси від електроприводу і від ВВП трактора Роватті, Спероні і інших італійських виробників. На невеликі розчинні вузли досить одного насоса, на об'ємні розчинні вузли - більше 9м³ ми ставимо два насоса.
♦ матеріал і види запірної арматури - ми застосовуємо спеціальну химостойкие арматуру і гідравліку. Нам підібрані самі практичні і зручні види сполучної і запірної арматури.
♦ наявність витратоміра і комп'ютерної системи управління розчинним вузлом.

Чому така ціна на розчинні вузли, і чому вона може бути вище, ніж у інших виробників

На ринку зустрічаються пропозиції дуже простих (якщо не сказати примітивних) розчинних вузлів. Зазвичай це просто ємність з гідроперемешіваніем робочого розчину. Тобто ємність і насос який «ганяє» розчин по даній ємності. Для здешевлення використовується недорогий насос і складі такого «розчинного вузла» відсутня Преміксер. Преміксер - це спеціальна ємність меншого обсягу з окремою дуже потужною гідромешалкой. У Преміксер сухі і рідкі концентровані добрива розчиняються дуже якісно. Якщо сухі добрива відразу засипати у велику ємність - якісного і такого швидкого розчинення як в Преміксер не вийде. Також на ціну впливає наявність і якість системи трубопроводів і запірної арматури, системи самозаправкі водою, системи контролю відпустки робітників препаратів, наявність металевої обв'язки (рами на якій збирається конструкція).

Виходячи зі свого досвіду і досвіду використання розчинних вузлів нашими покупцями ми відпрацювали оптимальну конструкцію з дуже надійними комплектуючими. Однак ми завжди готові до діалогу - повідомте, що ВАМ потрібно і спробуємо запропонувати відповідне рішення.

Міксер використовується для розчинення добрив і пестицидів, самостійно або в складі розчинного вузла

 
Розчинний вузол для маткових розчинів ЗЗР та добрив з двох нержавіючих міксерів по 1500л і з автоматичним дозатором
 
Відмінність даного розчинного вузла від інших - те, що він призначений для приготування концентрованих - маткових розчинів, які дозовано подаються в обприскувач, і в ньому розбавляються до потрібної концентрації. Попередні моделі РУ призначені для приготування готового розчину, який без розведення заправляється в обприскувач. В даному ж випадку замовник попросив виготовити йому вузол для концентратів і укомплектувати його системою автоматичної дозованої подачі в обприскувач. на виході стоїть витратомір - який з високою точність подає необхідну кількість літрів розчину. Обсяг розчину, що подається в обприскувач розраховується агрономом. Після заправки маточного розчину - в обприскувач доливається вода і він їде в поле працювати.