Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза вітрів:

Один з напрямків діяльності нашої компанії - це виготовлення баків з алюмінію. Зварні баки з алюмінію мають цілу низку очевидних переваг. Вони не схильні до корозії і відрізняються прекрасними експлуатаційними якостями. Крім того, на відміну від конструкцій і ємностей з інших металів, алюмінієві баки набагато легше і, відповідно, зручніше в перевезенні. Вироби з алюмінію схвалені органами охорони здоров'я в якості ємностей і металоконструкцій, призначених для контакту з питною водою і харчовими продуктами. Це означає, що їх можна вільно використовувати для зберігання води, палива, сухих і рідких продуктів. Алюмінієві баки являють собою зварену конструкцію з алюмінієвого листа, який володіє хорошою пластичністю і корозійну стійкість. Виробничий комплекс із сучасним металообробним обладнанням дозволяє нам виготовляти баки з алюмінію найрізноманітніших форм, в тому числі з прямим, прямокутним, круглим або багатогранним підставою. Алюміній широко застосовується як конструкційний матеріал. Основні переваги алюмінію в цій якості - легкість, податливість штампуванні, корозійна стійкість (на повітрі алюміній миттєво покривається міцною плівкою Al2O3, яка перешкоджає його подальшому окисленню), висока теплопровідність, неотруйні його з'єднань. Зокрема, ці властивості зробили алюміній надзвичайно популярним при виробництві кухонного посуду, алюмінієвої фольги в харчовій промисловості і для упаковки.

Торгова марка "Роза вітрів" здійснює продаж алюмінієвих баків і ємностей.

 

Бак алюминиевый

Краще європейське обладнання і передова техніка дозволяють здійснювати виготовлення алюмінієвих баків високої якості.

 

Наша компанія має великий досвід в сфері виробництва ємнісного обладнання, в тому числі і алюмінієвих баків, які можна купити для використання в побуті і на виробництві.

 

Алюмінієвий бак: особливості

 

Алюмінієві резервуари і ємності відрізняються міцністю, тривалим терміном експлуатації, функціональністю. Зварні алюмінієві ємності мають ряд незаперечних переваг. В першу чергу купити алюмінієвий бак варто в тому випадку, якщо Вам потрібен резервуар, стійкий до корозії.

 

Крім того, алюмінієві резервуари зручні в транспортуванні. Безумовним плюсом алюмінієвого бака є його прийнятна вартість. Ось чому продаж та виготовлення ємностей з алюмінію займають лідируючі позиції у виробничому і торговельному секторі.

 

Алюмінієвий бак купити можна для використання практично в будь-яких сферах. Так, дані системи отримали позитивні відгуки органів охорони здоров'я. А це означає, що алюмінієвий бак придатний для зберігання харчових продуктів і питної води. 

 

Алюмінієві баки являють собою зварену конструкцію з листа алюмінію, яка характеризується відмінними пластичними властивостями і стійкістю до корозії. Замовити алюмінієвий бак, ціна на який цілком демократична для будь-якого покупця, можна в ГК "Роза вітрів".

 

Для того, щоб дізнатися вартість обладнання, необхідно надати нам технічне завдання, де будуть вказані вимоги до продукції. Наші фахівці підберуть відповідну комплектацію і параметри алюмінієвого бака і повідомлять, скільки коштує ємність. 

 

Ми також здійснюємо доставку і установку алюмінієвих ємностей в усі міста України, а також в країни Євросоюзу.

 

Якщо Вас цікавить покупка алюмінієвого бака, ціна і способи доставки, дзвоніть нам за телефоном +38 (044) 383-7

3-63. Ми допоможемо Вам підібрати оптимальну модель резервуара і при необхідності виконаємо доставку і установку.

 

Баки з алюмінію

 

Баки з алюмінію мають цілу низку очевидних переваг. Вони не схильні до корозії і відрізняються прекрасними експлуатаційними якостями. Крім того, на відміну від конструкцій і ємностей з інших металів, алюмінієві баки набагато легше і, відповідно, зручніше в перевезенні. Вироби з алюмінію схвалені органами охорони здоров'я в якості ємностей і металоконструкцій, призначених для контакту з питною водою і харчовими продуктами. Це означає, що їх можна вільно використовувати як:

- алюмінієві баки для води

- алюмінієві паливні баки

- бак алюмінієвий для сухих і рідких продуктів.

 

Наше виробництво дозволяє виготовляти алюмінієві баки різних форм (підставою алюмінієвого бака може бути прямокутник, коло, овал, трикутник, трапеція, багатогранник), так алюмінієві баки мають в основі коло або багатогранник будуть більш стійкі до високого тиску, ніж баки з прямокутною підставою. Так само підвищити стійкість бака до тиску можна, виготовивши конусное або сферичне дно і додаткові ребра жорсткості по периметру бака. Алюмінієві ємності не схильні до корозії, але сприйнятливі до механічних впливів, виходячи з цього, і з огляду на тиск в ємності, потрібно правильно вибрати товщину матеріалу для виготовлення бака з алюмінію.

 

Алюмінієві баки для води

 

Ємності для води для дачі - це рішення для всіх, хто проводить більшу частину часу за містом. Виробництво ємності для води або ємності для палива - процес трудомісткий, але завдяки сучасному обладнанню він став більш доступним. Тепер ви можете придбати бажаний алюмінієвий бак для води, замовивши його в компанії Роза вітрів, і заплативши при цьому розумні гроші. Виготовлення бака для води на сучасному обладнанні від компанії Роза вітрів - це швидко і зовсім недорого.

 

Виготовлення металевих баків

 

У нас ви можете замовити виготовлення металевих баків самих різних форм: у вигляді паралелепіпеда, що має в основі прямокутник, коло, еліпса і т.д. Циліндричної форми баки і ємності виробляються з плоским, конічним, еліпсоїдним дном, що дозволяє рівномірно розподілятися робочому навантаженні і зберегти дно без деформацій.

 

Подставка под бак алюминиевый Також можуть бути передбачені вертикальні і горизонтальні ємності, закріплені за допомогою мобільного або стаціонарного каркаса. Стінки, згідно з технологією використання, часто виготовляються з двох або більше металевих шарів, що передбачає наявність утеплювача, підводу води та ізоляції.

У корпусі можливо передбачити штуцери для затоки води з поплавеовой регулюванням, а також крани для відбору води. Для обслуговування і чищення ємності вваривают люк оглядового. сварочнин шви зачищаються і поліруються. Бак може бути розрахований під атмосферний і під високий тиск.

Ми виготовимо під бак з алюмінію підставку нержавіючу. Також, можливо виготовити бак на власних ногах.