Швидкобудуюємі ангари

 
Компанія Роза вітрів створює и здійснює повний монтаж та збірку комплектів швидкомонтованих и будівель з металу. У наш час, коли дорога кожна хвилина, нами освоєна технологія создания якісніх и надійніх ангарів для різноманітних цілей. Наші ангари могут служити сховищами і складами, використовуватися в тваринництві та рослинництві, в них можуть розташовуватіся промислові та спортивні комплекси, офіси и торгові центри.
 
Ціна швидко споруджуваного ангара з металу становить 40 $ за м.кв.
 
Мі створюємо арочні ангари, ангари шатрового и прямолінійного типу в повній відповідності з усіма технологічними процесами. Для конструкцій вікорістовується діловий метал найвищої якості. Ми готові надати повний спектр услуг з розробки, конструювання, створювання й монтажу ангарів будь-якого з заявлених тіпів. Свої знання ми підкріплюємо наявністю будівельної ліцензії та штатом досвідченіх фахівців з інженерною освітою, готових вірішити проблеми будь-якої складності.
 
Наші ангари мають безліч переваг:
 
Ангари від Рози вітрів - це співвідношення відмінної якості та розумної ціни. На кожному етапі створювання ангара ми обов'язково проводимо контроль якості, тому можемо гарантувати довговічність и надійність наших конструкцій. А наші Власні вантажні машини, які доставлять замовлення, допоможуть вам заощадити на транспорті.
 
Наші ангари - це зручне і компактне транспортування, а також швидка установка. Ми створюємо конструкції з усіма комплектуючими «під ключ». Наші досвідчені майстри швидко доставлять і встановлять ваше замовлення. Монтаж ангара при бажанні ви можете провести самостійно - наші конструкції цілком доступні для розуміння.
 
Ангари нашого виробництва завдяки швидкості установки відразу почінають «працювати» на ваш бізнес. І поки хтось зводить цегляні та бетонні конструкції, ви вже заробляєте гроші, використовуючі ангар за призначенням.
 
Низькі витрати на споруду ангару та швидке введення в експлуатацію - одне з важливих позитивних якостей наших конструкцій.
 
Мобільність ангарів, створених у Розі вітрів, дозволяє їх при необхідності швидко розібраті и перенести на інше місце. Перемонтаж ніяк не позначається на корисних властивостях або зовнішньому вигляді конструкцій. У крайньому випадку - Ви завжди зможете вігідно продати ангар - його якості залишаються відповідними довгі роки.
 
Мі самі виробляємо и монтуємо свою продукцію, тому ми впевнені в тому, что робимо. Наші фахівці завжди готові проконсультувати КЛІЄНТІВ з питань вибору та монтажу найбільш відповідного типу ангара. Також наші вісококваліфіковані інженери можуть надаті послуги з проектування ангарів. Ми завжди враховуємо Індивідуальні побажання кожного замовника. Ми звикли робити свою роботу якісно, тому ті клієнти, які звернулися до нас одного разу, воліють и надалі працювати з нами на постійній основі. Ми намагаємося ніколи не підводити клієнтів та робимо свою роботу своєчасно.
 
Ангари Рози вітрів використовуються нашими клієнтами вже багато років. Застосування у них найрізноманітніше - і в сільському господарстві, і в малій авіації, і в якості автомийки, і навіть як житлове приміщення. Тому ми можемо сміліво сказати - наші ангари відмінно зарекомендувалі себе и вже отримали позитивну оцінку замовніків.
 

Ми будемо дуже раді, якщо ви поповните мережу наших клієнтів та зможете на власному досвіді переконатися у високій якості, відмінному сервісі и доступних цінах нашої продукції.

 

Швидкомонтовані ангари

 
Швидкомонтовані ангари - це зручні і компактні споруди з металу, які застосовуються в багатьох галузях сільського господарства і промисловості, в авіації та житловому будівництві. Їх основна перевага - швидкість зведення і монтажу, мобільність, можливість перенесення та встановлення в потрібних місцях, а також відносно невелика ціна при високій функціональності. Також швидкобудуюємі ангари відрізняються простотою транспортування і низькими витратами на неї, легкістю фундаменту, але при цьому - надійністю конструкції, високою антикорозійною стійкістю і довговічністю використання.
 
Швидкомонтовані ангари, які пропонує «Роза вітрів», поділяються на:
• Арочні.
• Прямостінні.
• Шатрові.
Арочні ангари відрізняються дугоподібної аркою з гратчастої структурою, які будуються каркасним і безкаркасним методом, залежно від побажань клієнта. Каркасні арочні ангари, завдяки міцній несучої конструкції з металевих елементів, можуть використовуватися для установки в них різного інженерного додаткового обладнання і комунікацій.
Прямостінні ангари мають прямі стіни і плоский дах, найчастіше похилу. Це найбільш багатофункціональний і універсальний тип швидкомонтованих ангарів, який використовується абсолютно у всіх сферах життя і діяльності людини. Вони можуть бути різних розмірів і поверховості, утеплені і холодні, крім того - це найдешевші швидкобудуюємі ангари.
Шатрові ангари - це різновид арочних ангарів, тільки замість плавного дугоподібного зводу у них застосовується шестигранник. Шатрові ангари бувають підлоговими і бункерними, які відрізняються типом статевого покриття. Підлогові мають рівний або похилий підлогу, а бункерні, крім того, що мають відсіки, можуть мати підлогу, нахилений під кутом або конусоподібний.
 
Швидкомонтовані ангари вигідні та зручні. Вони економлять ваш час і гроші: ви не витрачаєте кошти і сили на зведення фундаменту і стін з цегли або бетону, а легко і швидко вмонтовуєте ангар з металу. Ми створюємо швидкобудуюємі ангари за 2-3 тижні, в той час, як будівництво традиційного ангара триватиме не менше 2-3 місяців. У разі переїзду ви ніколи не зможете забрати традиційний ангар з собою, а швидкобудуюємі ангари легко розбираються і переносяться на нове місце без шкоди для їх функціональності і зовнішнього вигляду. Наші фахівці готові допомогти вам не тільки в монтажі, але і в размонтаже та перенесенні ангарів.
 
Всі види швидкомонтованих ангарів, які виробляються в «Розі вітрів», робляться в повній відповідності з побажаннями замовника. Ми можемо запропонувати комплексне обслуговування: розробка і створення проекту ангара - виробництво всіх основних і додаткових деталей ангара - монтаж «під ключ» на місці. Наші інженери допоможуть підібрати ангар, найбільш підходящий для діяльності вашої компанії, зробити його теплим, напівтеплі або холодним - залежно від призначення. Утеплення ми виробляємо будь-яким матеріалом: пінополістиролом (ППС), пінополіуретаном (ППУ), ЕКОІЗОЛ і мінеральною ватою. Ведення створення ангара від проекту до здачі в експлуатацію гарантує високу якість наших робіт і можливість контролю з боку замовника.
 
Швидкомонтовані ангари швидко і ефективно окупаються - вони починають працювати на повну силу з моменту установки, поки традиційні капітальні будівлі ще знаходяться в процесі будівництва. За однією і тією ж технологією ми спорудимо для вас корисну площу будь-якої величини, яку можна використовувати під склад, зерно- або овочесховище, корівник, промисловий холодильник, заводський виробничий цех, спортивний або торгово-виставковий комплекс, авіаційний ангар або автосервіс.
 
«Роза вітрів» гарантує високу якість швидкомонтованих ангарів, здачу об'єктів в строк і з найменшими витратами для клієнтів.