Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Мідні повітроводи
 
Чисте повітря необхідний всім і завжди.
 
У будь-якому приміщенні, дуже важливо своєчасне надходження чистого повітря всередину і висновок старого з нього. Саме тому система вентиляції повинна працювати чітко і без перебоїв.
 
Система вентиляції - це складна система, яку продумують до дрібниць. Обсяг використовуваних труб, їх форма, довжина і багато інших чинників впливають на якість роботи системи, обсяг поступаемого повітря і висновок непотрібного.
 
Систему вентиляції по праву вважають однією з основних систем комунікацій будь-якого приміщення. Причому зовсім неважливо де саме вона буде перебувати в галузі промисловості або житловому будинку.
 
Сама система являє собою з'єднані між собою труби, з вигинами, нахилами та іншими деталями.
 
Самі труби можуть бути виготовлені з різного матеріалу, кожен з якого має свої властивості. Міцність, довговічність, якість повітря і ціна.
 
Ми в свою чергу пропонуємо мідні повітроводи. Вибір на користь міді пояснюється досить просто.
 
По-перше, мідь має бактерицидну властивість. А відповідно і повітря, що надходить через таку систему більш корисний, ніж надійшов з конструкції іншого матеріалу. А також дане властивість дуже важливе, при установці воздуховода в приміщенні де курять.
 
Друге, мідь не піддається корозії.
 
Третє, мідний повітропровід, дуже добре зарекомендував себе в приміщеннях з дуже великою вологістю. Чи не кожен матеріал може витримати подібних умов роботи.
 
Четверте, мідна труба для воздуховода виглядає дуже стильно, красиво і здорово. А це дозволяє власників всіляких закладів, красиво обігравати дизайн приміщення, що не нагромаджуючи простір приховують труби огорожами.
 
Мідні повітроводи вентиляції користуються популярністю і у власників заміських будинків. Так як такі труби красиво виглядають і на приватній території модних котеджів.

 

Мідний повітропровід відмінне рішення для елітних будівель.

 
Сучасна система вентиляції - це складна конструкція з повітроводів, поєднана з допомогою поворотів, розвідних трійників і перехідників. Єдина система вентиляції забезпечує надходження свіжого повітря і висновок назовні відпрацьованого.
 
воздуховод медный  воздуховод из меди  медная вентиляция  вентиляция из меди
 
Особливо Важлива хороша система вентиляції для тихий приміщень, в якіх одночасно присутности велика Кількість людей, особливо если там курять.
 
Наша фірма предлагает вчінені за конструкцією и потужні по працездатності повітроводи з МІДІ. Смороду вірішать проблему вентиляції в кальян и курильні кімнатах, в пабах и ресторанах.
 
А так як мідь володіє відміннімі бактерицидними властівостямі, что Забезпечує інфекційну БЕЗПЕКУ приміщення, то вентіляцію з МІДІ можна назваті корисностей подвійно.
 
У Нашій фірмі розробка систем вентиляції займаються вісококваліфіковані фахівці, Які гарантують Висока якість роботи повітропроводів. Аджея Основна функція - це Забезпечити приміщення необхідною кількістю Повітря, ВРАХОВУЮЧИ Важлива момент: Кількість Надходить Повітря винен ВІДПОВІДАТИ нормам, Які потрібні для однієї людини.
 
Для ідеального май питання ми враховуємо всі характеристики вентиляції воздуховода:
 
Площа перерізу впліває на ОБСЯГИ погойдується Повітря;
 
Форма перетин (кругла, прямокутна) впліває на аеродінамічній Опір повітряного потоку и шум;
 
Мідь як материал практично неподвержен корозії и Вінос скроню вологість приміщення;
 
Особливий монтаж.
 
Наші повітроводи з МІДІ віконують роль вентиляції и є дизайнерським украшением приміщення, тому не потребують прикриття. Стильні та Незвичайні, смороду станут Яскрава акцентом дизайну вашого ресторану або бару. Наші майстри розроблять спеціально для вас індивідуальний проект вентиляції з МІДІ. Монтаж системи проводять Професійні інженери.
 
Стоимость шкірного воздуховода поклади від его характеристик, но в шкірному разі вона розумна и відповідає его вісокій якості, надійності і Безпека. Мі пішаємося тім, что Ніколи не порушуємо термінів виконання замовлення та можемо гарантуваті максимально ефективність и економічність Нашої продукції.
 
Зв'язати з нами можна за телефоном 044 383-73-63
 

Виробництво мідних труб для повітроводів

 
Для виробництва мідних повітропроводів використовуються листи міді різної товщини, від п'яти до п'ятнадцяти міліметрів.
 
Вибір потрібної товщини листа випливає з властивостей, які необхідно покласти на майбутню систему вентиляції, наприклад, її довжина і розмір.
 
Але найчастіше в хід виробництва йдуть листи від 0,5 мм і до 1 мм.
 
Оскільки труби для воздуховода з міді добре себе показують при дуже високій вологості, то при виготовленні системи вентиляції в приміщеннях лазні, басейну та ін. Вибір з різноманітних матеріалів робиться на користь міді.
 
Система вентиляції це легкі будь-якого простору, це ціла складна система, яка сприяє збагаченню повітрям організму і виведення з нього непотрібних відпрацьованих повітряних мас. Оскільки повітря так важливий для всього живого, тому і до вибору системи вентиляції, і її монтажу слід ставитися серйозно.
 
Так і при монтажі вентиляційної системи потрібно дуже точно підійти до цього питання. Довірити таку важливу справу потрібно тільки фахівцеві з досвідом такої роботи, який виявляється не тільки в кількості зроблених вентиляцій, але і в якості виконаних робіт.
 
Група компаній «РозаВетров» до будь-якого свого проекту підходить з усією відповідальністю і до кожного побажанню своїх клієнтів, може надати грамотного і кваліфікованого фахівця.
 
Точні розрахунки при монтажі, якісні матеріали виробництва мідних повітропроводів, відповідні кріплення і інші нюанси, дозволяють виконати повітропровід з великою працездатною міццю і індивідуальної конструкцією. Забезпечить відсутність непотрібного шуму від повітряного потоку.
 
На будь-які питання, фахівці компанії зможуть з радістю надати відповідь, до кожного клієнта підібравши індивідуальний підхід.
 
Ціна мідного воздуховода буде залежати від його розмірів і ін. Характеристик.
 
Замовлення буде виконано точно в строк, з дотриманням усіх вимог до процесу виробництва, що дозволить якісно виконати побажання клієнта.
 
І пам'ятайте, правильно обрана і встановлена система вентиляції не тільки зможе очистити повітря вашого приміщення, але і зберегти здоров'я людей, які будуть перебувати всередині.