Мова
Русский
Українська
Польский
Английский

Роза ветров:

Відкриті каміни зараз це не рідкість. Особливо металеві каміни (каміни з металу). Чим же відкриті кутові каміни, каміни в центрі кімнати, приваблюють споживачів. Насамперед, камін відкритого типу спокушає тим, що саме каміни кутові цегляні відкритого типу дарують нам тепло відкритого вогню, дають можливість не тільки погрітися зимовими морозними ночами, але й приготувати разом з друзями шашлик або барбекю. У розділі каміни відкриті фото ви можете побачити каміни з відкритою топкою, які виготовляються на замовлення під дизайн саме Вашого приміщення. Печі та каміни все чаші прикрашають сучасні котеджі, ресторани і дачі. Може бути тому, що піч камін відносяться до тих цінностей, які не проходять з модою, попит на них залишається. Багато хто намагається виготовляти камін своїми руками, або ставити каміни електричні, але справжній камін можуть виготовити та змонтувати тільки профільні фахівці з багаторічним стажем. Кутові каміни, каміни з цегли можуть бути відкритими з однією і 2 -х сторін. Можна звичайно купити камін, камінну топку в салоні, але краще замовити ексклюзивний проект і дизайн, тоді Ви зможете сказати, що такого каміна як у Вас немає більше ні в кого. Кладка камінів справа не проста і вимагає вправності і високої майстерності. Можна завантажити креслення каміна або проект каміна з інтернету, але реалізувати ідею може тільки справжній майстер. Декоративні каміни мають схожий дизайн камінів справжніх, але на відміну від них - це всього лише імітація каміна справжнього, Каміни барбекю або окремо стоять каміни, являють собою острівної портал, над яким висить парасоль димосборніка. Топки для камінів являють собою заводський варіант каміна. Камін у Києві, Одесі та Дніпропетровську пропонується різними фірмами, але справжніх майстрів знає вся Україна. Камін в будинку - це саме камін дров'яної.

Купити камін, так само як, і замовити камін за власним дизайном можливо в "Розі вітрів".

 
Сучасний камін відрізняється яскравим дизайном і має мало спільного зі своїм предком - грубим кам'яним вогнищем. Камін перестав бути тільки пристроєм для обігріву - тепер це гідна прикраса будинку, домінанта всього простору. Каміну виділяється найпочесніше, центральне місце в обстановці.
 
Ми виготовляемо будь-які моделі камінів за Вашим замовленням.
 
Всі представлені каміни працюють на дровах. Системи відведення диму приховані або в покритті підлоги або в стіні.
 
бесконечность пирамида шестиугольник
 
Використовується Термокерамика Robax (Німеччина), яка витримує до 800°С.
 
цветок оригинал полукруг
 
Багато тонкощів і нюансів необхідно враховувати при монтажі димохідних систем. Але після докладених зусиль результат компенсує старання. Судіть самі:
 
глаз египет огонь
 
Центральний, окремо стоїть або, як його називають, острівний камін не має стіни примикання і може бути встановлений в будь-якій зоні приміщення. Навколо такого домашнього вогнища цілком комфортно розмістяться 6-9 осіб.
 
Кожен камін має топкову камеру, димосбірник і димар, що виводить з приміщення продукти згоряння. Топка острівного каміна може бути закритою і відкритою. У першому випадку вогонь горить у герметичній камері, оточений з усіх боків захисними екранами, наприклад, з термостійкого скла. У другому - це просто підставка з негорючого матеріалу з топковим майданчиком, над якою нависає ковпак димосбірника.
 
Вибираючи модель каміна, багато хто віддає перевагу відкритій варіації, адже саме вона дозволяє без перешкод милуватися язиками полум'я. Такі каміни, схожі на багаття, що горить посеред житлового простору, виключно красиві.
 
З питань виготовлення і монтажних робіт телефонуйте: (044) 383-73-63
 

Купити камін

 
Каміни залишаються популярними в наш швидкісний століття високих технологій так само, як і сотні років тому. «Роза вітрів» пропонує своїм клієнтам вибрати і купити камін для свого будинку, котеджу або дачі. Ми пропонуємо каміни різних видів, серед яких ви обов'язково підберете найбільш підходящий по стилю до інтер'єру вашого житла. Це:
 
· Металеві каміни.
 
· Каміни, оброблені сланцем.
 
· Каміни, прикрашені інкрустацією зі сланцю.
 
Перш, ніж купити камін, ми рекомендуємо вивчити весь наш асортимент, тому як моделі камінів істотно розрізняються по дизайну, по ціні і за функціональними характеристиками.
 
Наші каміни призначені для топки натуральною деревиною. Найкращими вважаються дубові та букові дрова - ці тверді породи дерева горять повільно, спокійно і плавно. Також дуже гарні для каміна березові, вільхові та осикові поліна. А для приємного аромату в камін додають сухі гілочки ялівцю і яблуні.
 
Раз ви хочете купити камін, то зверніть увагу на плюси камінів від «Троянди вітрів»:
 
· Наші каміни робляться з високоякісних матеріалів від кращих європейських виробників.
 
· Всі моделі наших камінів працюють на дровах, що робить їх екологічно чистим, і тому корисним для здоров'я товаром.
 
· Ми створюємо каміни в повній відповідності з нормами і необхідними стандартами, що гарантує не тільки їх естетичну красу, але також високу безпеку, надійність і тривалий безперебійне служіння.
 
· Ми пропонуємо комплексне створення камінів: дизайн каміна - розробка креслень - створення каміна - монтаж і встановлення на місці.
 
· Всі роботи виконує бригада висококваліфікованих досвідчених майстрів. На всіх етапах створення каміна проводиться контроль якості робіт, клієнт також має право контролювати проведення робіт.
 
· Ціни на наші каміни значно доступніше і вигідніше, ніж в інших аналогічних компаніях. Ми надає особливі пільги і знижки нашим постійним клієнтам, а також при комплексному замовленні на каміни.
 
· Ви самі можете надати проект каміна або взяти участь у розробці дизайнерського рішення для свого каміна. У будь-якому випадку - ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 
Якщо ви вирішили купити камін - наші дизайнери обов'язково знайдуть йому місце у вашому домі. Вони запропонують вам декілька варіантів: залежно від призначення приміщення, метражу та інших параметрів це може бути пристінний або вбудований, кутовий або острівної камін. А за типом використання джерела вогню ми робимо відкриті і закриті моделі. У будь-якому випадку - якщо ви звернулися в компанію «Роза вітрів», то ми неодмінно задовольнимо ваше бажання мати гарний і теплий вогнище.
 
Наші фахівці із задоволенням відповідять на будь-які ваші питання, порадять модель, детально опишуть і охарактеризує Вас камін, а також допоможуть оформити замовлення.
 
Довірте нашим майстрам ваші проблеми - і ви буде задоволені результатом.