Арочні ангари

 

Компанія Роза вітрів пропонує проектування, виробництво і монтаж ангарів на основі металевих аркових конструкцій.
 
Арочні каркаси виробництва Рози вітрів мають ряд переваг:
 
Вони легкі і прості в збірці. Ми забезпечуємо монтаж наших конструкцій, але при бажанні замовник зможе сам змонтувати ангар, в цьому немає нічого особливо складного і незрозумілого.
Наші ангари надійні і міцні, а елементи, з яких складаються арочні ангари, взаємозамінні: при пошкодженні обшивки або іншого елемента його без зусиль можна замінити самостійно, без допомоги фахівців будівельної бригади.
Конкурентні ціни роблять нашу продукцію доступною і популярною серед інших виробників.
 
Основним елементом арочного ангара є дугоподібна арка з гратчастої структурою. Арочний ангар - це швидкомонтована і економічна конструкція, яка не вимагає великої кількості деталей і комплектуючих. Арочні ангари будуються каркасним і безкаркасним методом, залежно від експлуатаційних вимог замовника. Зручність каркасного ангару в тому, що сам каркас, виготовлений з металевих елементів, є несучою конструкцією. Тому в каркасному ангарі можна встановити будь-яке додаткове обладнання, інженерні комунікації або інші пристосування.
 
При створенні проекту обов'язково враховується надійність конструкції, навантаження від вітрів, опадів і перепадів температур, рівень звукоізоляції, а також можливість демонтажу конструкції. Ангари можуть бути холодними і утепленими. Ми враховуємо всі побажання замовників і створюємо ангари в повній відповідності з експлуатаційними потребами клієнта.
 
Наші арочні ангари можуть бути використані в сільському господарстві - це відмінна альтернатива приміщень з цегли та бетону. Адже на будівництво традиційного ангара слід витратити кілька місяців, та і коштувати він буде в 5 разів дорожче, ніж арочний ангар, який ми спроектуємо і зведемо протягом 1 місяця. Геометрична форма арочного ангара дозволяє ефективно використовувати великий внутрішній об'єм в якості зерносховища, овочесховища, тваринницької ферми (свинарника, корівника, пташника) або як навіс для сільськогосподарської техніки.
 
Також арочні ангари можуть використовуватися в авіаційному та автомобільному бізнесі. Ми розробляємо проекти для ангарів під літаки - від індивідуальних невеликих літаків і гелікоптерів до літаків рівня Боїнг. Кожен клієнт може замовити свій унікальний проект - і наші кращі інженери-фахівці виконають його з урахуванням всіх вимог. В автомобільному бізнесі наші ангари можуть бути використані в якості автомийки, сервісної служби або автосалону. В ангарі можна розмістити шиномонтаж, СТО або гараж на будь-яку кількість автомобілів. При проектуванні ми враховуємо всі конструктивні особливості і кількість одиниць техніки, яку ви збираєтеся розмістити в ангарі нашого виробництва.
 
Роза вітрів також робить арочні конструкції для промислових потреб. Це можуть бути різні виробничі приміщення, майстерні, ангари, де помістяться цілі лінії виробництва або великі склади. Наші ангари створюються з урахуванням усіх сучасних вимог з безпеки та функціональному використанню. Вони проводяться тільки із сертифікованих матеріалів вищої якості і кращих комплектуючих. А ціна їх значно нижче вартості капітальних будов.
 
Для створення спортивних майданчиків арочний ангар - відмінне рішення. Вас здивує, наскільки швидко і вміло ми спроектуємо, зробимо і змонтуємо спортивний майданчик для волейболу, баскетболу або футболу. Арочні ангари підходять і для тенісних кортів, і для басейну, і для кінного манежу. Ці повноцінні спортивні інфраструктури відрізняються комфортом і безпекою для глядачів та учасників спортивних заходів і відповідають всім сучасним технічним вимогам.
 
Наша компанія Роза вітрів сама проектує і виробляє ангари, тому всі питання - від ідеї до її втілення - ми вирішуємо на місці і в повному контакті із замовником. Ми забезпечуємо повну комплектацію всіх деталей, тому ви не повинні будете що-небудь закуповувати окремо. Наші фахівці самі розробляють проекти ангарів, тому ми гарантуємо вам повний комплекс послуг і здачу об'єкта «під ключ».
 
Арочні ангари від Рози вітрів - це будівлі комерційного та промислового призначення, що відрізняються високою функціональністю, тривалим терміном служби і стійкістю до великих перепадів температур, а також інших несприятливих погодних умов. Наші арочні ангари повністю відповідають всім потребам замовників і служать так само довго, як і капітальні приміщення.